12. Felix club (seniors) 11 2 0 9 24:62 4

Út 25.4.17 18:15 SLIVE Smíchov PSK UNYP´s Blazers   (HL7D)
Út 25.4.17 19:30 SLIVE Orosený Paragraf Nounejm   (HL8B)
Po 19.6.17 18:15 MIKU3 Rokoska VET A Dřevosprint SC   (VL4A)
Po 19.6.17 19:30 MIKU3 Libčice FC Dvorce SK MPI   (HL2A)
Po 19.6.17 20:45 MIKU3 Puk PFC Bakera   (HL4A)

28. 6. 17 19:00 P2 Po Útlumu 06 Jawa - Techno team 11. 2:4 (0:3)
V první půli Jawa proměnila všechny šance a vedla 3:0. Útlum po změně stran zabral a snížil na 2:3, ale Jawa si už vítězství vzít nenechala. Novotný
Po Útlumu 06 Jawa - Techno team
Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák vs Vladimír HoraPavel Gerschon, Miroslav Kastner, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Jiří Tryner, Daniel Veselý
39., 42. Ondřej Ullrich 13., 17. Daniel Rezek
23., 59. Jiří Tryner
14. 6. 17 20:45 MIKU2 Jawa - Techno team Notorkros FK VET 10. 1:7 (1:3)
Hosté si vypracovali v první půli dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a zaslouženě zvítězili. Miroslav Trojan, Stanislav Roček
Jawa - Techno team Notorkros FK VET
Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Jiří Tryner vs Jaroslav Bázler – Štěpán Brabec, Marek Coufal, František Dubský, Petr Jirgl, Josef Kostka, Roman Pavelek, Petr Pelíšek, Pavel Třešňák, Ladislav Vizvári
25. Jiří Tryner 19., 40., 54. František Dubský
20., 31., 42. Štěpán Brabec
28. Petr Pelíšek
7. 6. 17 19:30 DEKAN Masters V Jawa - Techno team 9. 6:3 (4:2)
Domácí tým byl jasně lepší a zaslouženě zvítězil. Boubín,Bubník
Masters V Jawa - Techno team
Petr SklenářMartin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek vs Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Jiří Tryner
40. Jiří Tryner
1. 6. 17 19:00 MOTO2 Jawa - Techno team Mamba club V 8. 4:5 (1:2)
Zápas, který vyhrál hostující tým naprosto zaslouženě, neboť byl v utkání lepším týmem.
Jawa - Techno team Mamba club V
Miroslav Kastner – Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Jiří Tryner, Daniel Veselý vs Tomáš Bartoněk – Jindřich Hůla, Petr Knap, Petr Mach, Pavel Melichar, Martin Ochozka, Tomáš Slavík
40., 54. Petr Mach
17. 5. 17 20:45 STOD Jawa - Techno team VŠSK MFF UK VET B 7. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání. Domácí bojovali až do samotného závěru a posledních deset minut drželi tým hostů pod velkým tlakem. Snížení ale přišlo pozdě a hostům se podařilo ubránit svůj náskok.
Jawa - Techno team VŠSK MFF UK VET B
Vladimír Hora – Pavel Gerschon, Tomáš Kratochvíl, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Jiří Tryner, Daniel Veselý vs Oleksandr Chimič – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Marek, David Nečas, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal, Oldřich Vodrážka
36. Daniel Veselý
57. Jiří Tryner
6. Pavel Borský
11. David Nečas
47. Vojtěch Hromíř
10. 5. 17 20:45 TEMPO Gente VET Jawa - Techno team 6. 4:6 (2:3)
Chvílemi nervózní utkání, které od počátku dirigovalo především duo Tryner - Kratochvíl, díky nimž hosté nakonec zvítězili.
Gente VET Jawa - Techno team
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek, Vladimír Veber vs Vladimír Hora – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Petr Kotlín, Tomáš Kratochvíl, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Jiří Tryner
13. Martin Hejný
27. Tomáš Kuptík
31., 32. Pavel Stárek
15., 16., 31. Jiří Tryner
20., 47., 52. Tomáš Kratochvíl
3. 5. 17 18:15 HANSP Jawa - Techno team Felix club (seniors) 5. 4:6 (2:3)
Pěkné utkání s řadou šancí. Zasloužená výhra hostů.
Jawa - Techno team Felix club (seniors)
Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Miroslav Kastner, Daniel Rezek, Jiří Tryner, Daniel Veselý vs Pavel Provazník – Milan Krch, Milan Levrinc, Milan Musil, Michal Páník, David Řezníček, Petr Švonc
40. Petr Švonc
26. 4. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Jawa - Techno team 4. 8:1 (4:1)
Svižné utkání s fotbalovou převahou domácího týmu, který nedal hostům sebemenší šanci k bodovému zisku. Hošek,Beneš
Běchovičtí sršni A Jawa - Techno team
Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Pavel Gerschon – Ivan Gerschon, Petr Kotlín, Martin Rampach, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Jiří Tryner