Ne 20.5.18 18:45 TEMPO United clans Sací komando Modřany   (HL4F)
Ne 20.5.18 20:00 TEMPO Česlo England Praha   (HL8N)
Ne 10.6.18 16:15 P3 Nova LFC A Hustec   (HL4E)
Ne 10.6.18 17:30 P3 Fifty-two faders Jabadabadoo Prosek   (HL7K)

24. 6. 18 18:45 MIKU4 Řežem to United Hosthunters 11. 3:6 (0:3)
Hosthunters šli od začátku více za vítězstvím. Domácí v druhé polovině vyrovnali hru, nikoliv však výsledek.
Řežem to United Hosthunters
Tomáš Paszyc – Jiří Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Michal Novák, Petr Topol, Jiří Vávra, Matěj Vondrka vs Petr Adámek – Martin Adámek, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý, Michael Volf, Radek Zaoral
55. Jan Skála
9. 6. 18 10:00 P2 Hosthunters Kapr tým 86 B 10. 3:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém se štěstí přiklonilo k Hosthunters. Ti měli víc šancí, ale dlouho je neproměňovali.
Hosthunters Kapr tým 86 B
Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Milan Mařík, Martin Petružálek, Michael Volf, Radek Zaoral vs Jan Sýkora – Matej Borsuk, Norbert Demeter, Jaroslav Franěk, Miroslav Korbář, Marek Valo, Petr Vaněk
38., 55. Milan Mařík
41. Martin Petružálek
5., 50. Marek Valo
3. 6. 18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Hosthunters 9. 5:5 (2:3)
Zajímavé utkání, domácí i přes dva vlastní góly nakonec dotáhli náskok soupeře. Voldán
Normální Chlapi Hosthunters
Jan Varga – Jiří Andrle, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Václav Zvěřina vs Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Jan Suchý, Michael Volf, Radek Zaoral
22., 37. Václav Zvěřina
26. Michal Kabelka
43., 54. Petr Poláček
2. Jan Kolařík
24., 35. OG
29., 39. Michal Jaroš
27. 5. 18 18:45 P2 Hosthunters Botič FC 8. 9:3 (6:1)
Klidný zápas, ale v plném nasazení, se spoustou krásných branek.
Hosthunters Botič FC
Petr Adámek – Martin Adámek, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Jan Suchý, Radek Zaoral vs Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Michal Novák, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka
9. Michal Jaroš
21., 29., 37., 45. Milan Mařík
24. Jan Suchý
26., 30. Martin Adámek
11., 56. Martin Jiroušek
35. Jakub Štochl
13. 5. 18 14:45 MALES Hosthunters Lord Mayor Idiot 7. 4:2 (3:1)
Velmi kvalitní utkání dvou takticky vyzrálých mužstev.
Hosthunters Lord Mayor Idiot
Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral vs Jakub Krátký – Pavol Bendík, Karel Engliš, Stanislav Futera, Petr Hartmann, Michal Pinka, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa
14. Radek Zaoral
22. Jan Skála
25., 38. Michal Jaroš
9., 42. Petr Sedláček
6. 5. 18 20:00 P3 KTB B Hosthunters 6. 3:6 (2:1)
První poločas byli lepší domácí, rozhodl ale silný úsek Hosthunters po změně stran. Dušan Blaha, Jakub Gottwald
KTB B Hosthunters
Vojtěch Roubíček – Pavel Frei, Martin Halama, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Jan Švára vs Filip Kolár – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
9., 30. Roman Krsek
50. Jan Švára
23., 41. Milan Mařík
39. Michal Jaroš
46., 47. Jan Skála
57. Jan Červenka
29. 4. 18 18:45 P3 Hosthunters Prague Gunners 5. 2:0 (0:0)
Zkušenější domácí ve druhé půli skórovali a výsledek si pak pohlídali.
Hosthunters Prague Gunners
Filip Kolár – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Radek Zaoral vs Adam Gillern – Pavel Gillern, Daniel Hájek, Jan Kotráš, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf
48. David Dorničák
55. Milan Mařík
22. 4. 18 08:45 HANSP Alej FK A Hosthunters 4. 1:2 (0:1)
V první půli vyrovnaná hra, o vedení hostů rozhodla jedna povedená protiakce. Druhá půle byla obdobná a padalo málo gólů, zasloužená výhra hostů.
Alej FK A Hosthunters
Robert Konchanskyy – Vladimír Bernát, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek vs Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Michael Volf, Radek Zaoral
49. Vladimír Bernát 8. Michael Volf
34. Václav Červenka
59. Milan Mařík
15. 4. 18 17:30 P3 Hosthunters Balbín FC 3. 4:7 (2:3)
Zasloužené vítězství hostů.
Hosthunters Balbín FC
Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral vs Jan Sluka – Ismar Begič, Ondřej Kulíček, Tomáš Panýrek ml., Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
9. Václav Červenka
14. Jan Skála
43. Milan Mařík
52. Radek Zaoral
10., 28., 40., 47., 49. Miroslav Václavík
22., 34. Tomáš Panýrek ml.
8. 4. 18 17:45 METE1 Zimbru Olymp A Hosthunters 2. 1:5 (0:1)
Hezký fotbal, hosté rozhodli zápas ve druhém poločase.
Zimbru Olymp A Hosthunters
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Ivan Isaruk, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk vs Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Jan Suchý, Radek Zaoral
33. Petro Tryhuk 11., 49., 55. Jan Skála
35., 52. Milan Mařík
25. 3. 18 13:45 P3 Hosthunters Steaua FC 1. 2:5 (1:3)
Pohledné utkání s menší zápletkou v druhém poločase, Steaua ale pak zabrala a zaslouženě vyhrála. Hošek