Do poločasu vyrovnané utkání, poté přebral otěže vítězný Olymp. Janča
Petr Malec – Vladimír Bernát, Tomáš Jauker, Petr Jelínek, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Jan Svátek vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk
37. Jamal Allahverdi-Zada
56. Grigore Cercel
60. Ihor Pukhal
3. 6. 18 17:45 METE1 Zimbru Olymp A Balbín FC 9. 0:6 (0:6)
Balbín od začátku proti oslabenému soupeři tlačil a projevilo se to i na skóre. Druhý poločas se už jen dohrával. Vladimír Vlásek, Ondřej Kolář
Zimbru Olymp A Balbín FC
Eugeniu Marandici – Grigore Cercel, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk vs Miroslav Václavík – Ismar Begič, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
2. Ismar Begič
3., 17. Tomáš Panýrek ml.
7. František Tesař
15., 19. Jan Sluka
27. 5. 18 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Zimbru Olymp A 8. 4:0 (3:0)
Skvělý výkon brankáře, zabezpečená obrana a hattrick Sedláčka zajistily domácím vítězství. Kohout
Lord Mayor Idiot Zimbru Olymp A
Michal Pinka – Pavol Bendík, Karel Engliš, Vladimír Folber, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk
6., 20., 30. Petr Sedláček
59. Karel Engliš
13. 5. 18 17:45 METE1 Steaua FC Zimbru Olymp A 7. 3:5 (2:2)
Skvělý fotbal od dvou rychlých a technických mužstev.
Steaua FC Zimbru Olymp A
Aureliu Secara – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk
60. Grigore Cercel
6. 5. 18 17:45 METE1 Zimbru Olymp A Řežem to United 6. 0:3 (0:1)
Hosté zkušenou hrou udrželi na uzdě běhavého soupeře. Smetana
Zimbru Olymp A Řežem to United
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk vs Michal Vondrka – Dominik Hodboď, Jiří Hrubý, Jan Jeřábek, Lukáš Svoboda, Jiří Vávra, Matěj Vondrka
28. Michal Vondrka
36., 55. Lukáš Svoboda
28. 4. 18 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Zimbru Olymp A 5. 1:8 (1:6)
Hosté názorně ukázali, že kapra dokážou naporcovat na konci dubna stejně dobře jako na Vánoce. Domácí se ve druhém poločase trochu zvedli, na v pohodě hrající Zimbru to ale v oslabené sestavě nestačilo. Rosenberger
Kapr tým 86 B Zimbru Olymp A
Jan Sýkora – Jaroslav Franěk, Martin Hyža, Tomáš Mihal, Milan Švarc, Marek Valo, Petr Vaněk vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk
27. Milan Švarc 5 Jaroslav Franěk 2., 54. Anton Salaujov
6., 15. Grigore Cercel
18., 23., 59. Ruslan Rata
24. Dan Rusu
5. Jamal Allahverdi-Zada
22. 4. 18 17:45 METE1 Zimbru Olymp A Normální Chlapi 4. 3:1 (1:0)
V prvním poločase si tým Zimbru vypracoval víc šancí a v 16. minutě zaslouženě vedl 1:0. Ve druhém poločase hosté zlepšili hru a ve 35 minutě vyrovnali. Domácí nastřelili tyč a ve 47. minutě střelou ze střední vzdálenosti opět vedli 2:1. Rozhodující gól vstřelili domácí v 57. minutě po hezké akci a zaslouženě zvítězili.
Zimbru Olymp A Normální Chlapi
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Ivan Isaruk, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk vs Jan Varga – Jiří Andrle, Jan Dont, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Václav Zvěřina
16. Petro Tryhuk
47. Ihor Pukhal
57. Vladimir Šarapanovschi
35 Ivan Isaruk 39. Václav Zvěřina
15. 4. 18 17:45 METE1 Botič FC Zimbru Olymp A 3. 2:3 (1:2)
Velmi pěkné a slušné utkání s množstvím šancí na obou stranách. O kousek lepší Zimbru nakonec vyhrálo. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Botič FC Zimbru Olymp A
Jan Soušek – Martin Jiroušek, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka vs Eugeniu MarandiciJamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Ivan Isaruk, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Petro Tryhuk
1. Michal Novák
34. Václav Plecitý
3., 18. Jamal Allahverdi-Zada
48. Ihor Pukhal
8. 4. 18 17:45 METE1 Zimbru Olymp A Hosthunters 2. 1:5 (0:1)
Hezký fotbal, hosté rozhodli zápas ve druhém poločase.
Zimbru Olymp A Hosthunters
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Ivan Isaruk, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk vs Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Jan Suchý, Radek Zaoral
33. Petro Tryhuk 11., 49., 55. Jan Skála
35., 52. Milan Mařík
25. 3. 18 17:45 METE1 KTB B Zimbru Olymp A 1. 1:11 (0:5)
Jednoznačné utkání, zasloužená výhra Zimbru. Michal Jun, Tomáš Pokorný
KTB B Zimbru Olymp A
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Miloslav Doubrava, Petr Karlický, Tomáš Krupka, Martin Štrouf vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Ivan Isaruk, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Dan Rusu, Anton Salaujov, Petro Tryhuk