14. 6. 18 19:00 MOTO3 Fugas CF A Indus 10. 2:4 (0:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězilo o něco lepší mužstvo.
Jan Klozar – Radek Fál, Petr Horčička, Jan Jilma, Lukáš Knoško, Tomáš Peterka, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Jakub Kovář – Jan Dřevíkovský, Michal Folejtar, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý, Marek Ruda, Martin Šácha
8., 24. Marek Ruda
17. Jakub Hlava
57. Filip Laník
7. 6. 18 19:30 CESMI Fugas CF A Šméčka 9. 4:5 (1:3)
Hráči Šméčka byli většinu zápasu lepší, ale vždy po vstřelení gólu polevili a nechali houževnatě hrající protivníky snížit. Rozdíl ve skóre mohl být vyšší. V brance domácích ale čaroval gólman Klozar, který místy přiváděl Šméčka k šílenství. František Typovský, Šimon Tittel
Fugas CF A Šméčka
Jan Klozar – Radek Fál, Petr Horčička, Jan Jilma, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Marek Požár – Filip Čech, Martin Chalupa, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Dorian Král, Vít Pecháček, Jiří Šmolík
8., 47., 56., 60. Jaroslav Šamánek 4. Filip Čech
13. Vít Pecháček
30. OG
46. Jiří Šmolík
60. Pavel Kasal
31. 5. 18 19:30 CESMI F.C.K. Fugas CF A 8. 3:2 (3:1)
Pohledné utkání. F.C.K. v první půli lépe kombinovali a dokázali vstřelit tři góly. Fugas se ve druhé půli probral a v pěti dokázal snížit. F.C.K. si však výhru pohlídalo. Gabriel Hévr, Matěj Jirsa
F.C.K. Fugas CF A
Martin Černý – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Michal Král, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Jaromír Šolc vs Jan Klozar – Radek Fál, Petr Horčička, Jan Jilma, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek
3. Daniel Hrubý
10. Tadeáš Kubíček
20. David Monhart
29., 57. Jaroslav Šamánek
24. 5. 18 19:30 CESMI Fugas CF A Borussia Dortšpunt B 7. 5:1 (1:1)
Velmi nervózní utkání, které v závěru opanoval Fugas. Michal Lanči, Jan Monhart
Fugas CF A Borussia Dortšpunt B
Tomáš Peterka – Radek Fál, Jan Jilma, Jan Klozar, Lukáš Knoško, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Oto Svoboda – Jakub Andres, Martin Denovský, Jan Dvořák, Tomáš Effmert, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
21., 50., 60. Jaroslav Šamánek
52. Jan Klozar
60. Radek Fál
19. Michal Vojáček
10. 5. 18 19:30 CESMI Atomový veverky A Fugas CF A 6. 3:4 (1:0)
Velice vyrovnané utkání, ve kterém jsme viděli hodně šancí. Nakonec si body odváží Fugas. Vostatek
Atomový veverky A Fugas CF A
Marek Slezák – David Bečvář, Daniel Dusl, Jan Houška, David Kanalaš, Josef Kapek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Jan Jilma, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
18. Jan Houška
53. Josef Kapek
56. Daniel Dusl
47. Jan Klozar
51., 58. Jaroslav Šamánek
54. OG
3. 5. 18 19:30 CESMI Fugas CF A ALT 1.AK 5. 8:3 (3:2)
Pěkné, technické a hlavně férové utkání. Po vyrovnané první půli domácí hostům odskočili ve skóre, stáhli se do obrany a vyčkávali na brejky. Hosté sice bušili do domácích jak hluchý do vrat, ale branku už netrefili.
Fugas CF A ALT 1.AK
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Horčička, Jan Jilma, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Karel Kučera – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Serhiy Malanyak, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
10. Karel Kučera
19. 4. 18 20:15 MIKU2 Sporčestr City FC Fugas CF A 4. 17:3 (7:1)
Hráči Fugasu už letos nemusí na Matějskou, na kolotoči se vozili 60 minut a zadarmo. Sporčestr si dělal, co chtěl a to ještě hodně šancí zazdil, normálně by to bylo tak na 30 gólů - nevídané! Fugas zaslouží uznání, že dohrál až do konce.
Sporčestr City FC Fugas CF A
Petr Nemynář – Jan Blažek, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Ivan Kovačík, Lukáš Poláček vs Tomáš Peterka – Lukáš Burian, Jiří Chmela, Radek Fál, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
13., 50., 57. Petr Švestka
12. 4. 18 19:30 CESMI Fugas CF A Rum Zahořany HT 3. 3:3 (1:3)
Zápas skončil spravedlivou remízou. Plucar
Fugas CF A Rum Zahořany HT
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Horčička, Jan Jilma, Jan Klozar, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Radek Petřina – Jakub Hais, Tomáš Jalůvka, Josef Janeš, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Michal Nosek, Lukáš Vidner
30., 42. Jaroslav Šamánek
31. Jan Jilma
39 Radek Fál 4., 6. Jakub Hais
23. Petr Nepraš
5. 4. 18 20:15 MIKU4 Opatoff A K Fugas CF A 2. 1:9 (0:4)
Klídek a pohoda. Fugas lepší od začátku až do konce.
Opatoff A K Fugas CF A
Ondřej Horák – Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Straka vs Tomáš Peterka – Jiří Chmela, Radek Fál, Petr Horčička, Jan Jilma, Jan Klozar, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
50. Martin Semerád 12., 25. Jaroslav Šamánek
26. Petr Horčička
30., 49. Jan Klozar
42. Jan Jilma
43., 55., 60. Jiří Chmela
22. 3. 18 19:30 CESMI Fugas CF A Kapitáni 1. 4:2 (1:1)
Utkání výborné úrovně, přestože soupeř nastoupil oslabený, na úrovni zápasu se to neprojevilo. Trnka
Fugas CF A Kapitáni
Tomáš Peterka – Radek Fál, Tomáš Hambálek, Petr Horčička, Jan Jilma, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Petr Švestka vs Jiří Závodský – Ondřej Fogatoš, Jiří Němec, Petr Pulkert, Vladimír Vlček