Út 27.3.18 19:00 P2 Trops 1.SK Torpedo Cannabis   (HL3A)
Út 27.3.18 20:15 P2 Válcovny plechu MS FC GFC Regent B   (HL7D)
Pá 20.4.18 18:00 ZAK Scarface AC Deportivo bez Coruna A   (HL3C)
Pá 20.4.18 19:15 ZAK SAS fans GoGo 1.NC   (HL5G)
Čt 31.5.18 19:15 TEMPO Bránický tank VET MVS Recycled   (VL4D)
Čt 31.5.18 20:30 TEMPO Deko VET Kehar club VET   (VL3B)

20. 6. 18 20:15 MIKU2 Yellow Dildos B Dolní Kralovice FC 11. 6:0 (1:5)
Pěkné utkání, ve kterém se moc nebránilo. Zápas byl kontumován ve prospěch Yellow Dildos pro start hráče v trestu v týmu Dolní Kralovice. Kovařík
Yellow Dildos B Dolní Kralovice FC
Jan Bek – Vojtěch Bek, Vlastimil Hošek, Martin Minha, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Richard Šaman – Miroslav Boček, Milan Hrtánek, Jakub Pitelka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Rudolf Šaman, Marek Vlk, Petr Vlk
4., 58., 59. Matěj Vaclík
39. Martin Minha
7. Marek Vlk
9., 19. Ondřej Pitelka
11., 60. Jan Prchal
26., 54. Miroslav Boček
6. 6. 18 17:45 ZABEH Executors United Yellow Dildos B 10. 5:3 (2:2)
Utkání výborné úrovně. Po vyrovnaném prvním poločase se prosadil tým Executors a po zásluze zvítězil. Trnka
Executors United Yellow Dildos B
Lukáš Fiala – Jan Culka, Vítězslav Culka, Tomáš Jarolím, Jiří Jiráček, Martin Lančarič, Jakub Pavel, Ondřej Voda, Adam Žáček vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Martin Minha, Martin Mrug, Michael Sklenička, Matěj Vaclík
27. Jiří Jiráček
30., 45. Jan Culka
38. Martin Lančarič
45. Vítězslav Culka
2., 9. Michael Sklenička
30. 5. 18 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Yellow Dildos B 9. 3:0 (1:0)
Utkání dobré úrovně, ve kterém zvítězilo produktivnější mužstvo.
Sparta Pivaři AC Yellow Dildos B
David Škvor – Michal Dvořák, Zdeněk Klein, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt
22., 57. Jaroslav Stehlík
53. Petr Lochman
17. 5. 18 20:15 P2 Yellow Dildos B XXX 8. 2:1 (1:0)
Celkem vyrovnaný zápas, který mohl vyhrát kdokoli. Nakonec byli šťastnější domácí.
Yellow Dildos B XXX
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Jiří Hlavín – Martin Dusil, Tomáš Hájek, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska, Petr Sedlák
16. Jan Bek
44. Matěj Vaclík
31. Lukáš Kříž
9. 5. 18 17:00 HANSP Víťazný február FK Yellow Dildos B 7. 1:3 (1:2)
Zápas dobré úrovně hraný v rychlém tempu pro sebe rozhodli hráči Dilda důraznější koncovkou.
Víťazný február FK Yellow Dildos B
Daniel Kurka – Šimon Bercha, David Bohuslav, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Michal Steinhart vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Matěj Vaclík, Petr Virt
28. David Bohuslav 10. Matěj Vaclík
15. Jan Bek
52. Martin Minha
2. 5. 18 18:00 HRAB2 Yellow Dildos B Polární záře 6. 2:5 (0:3)
Po jednoznačném prvním poločase se domácí vzchopili a na konci zápasu si vytvořili převahu. Vyrovnat ale nedokázali.
Yellow Dildos B Polární záře
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Vítězslav Rákosník – Robert Čížek, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Petr Štěpánek, Marek Vávra
45. Matěj Vaclík
45. Martin Mrug
22., 26., 30., 40. Jakub Lojek
39. Petr Štěpánek
25. 4. 18 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Yellow Dildos B 5. 1:2 (0:2)
Prvních 15 minut hosté tlačili, kombinovali a dali gól, poté se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Chtěl bych vyzdvihnout bezchybný výkon domácí gólmanky. Utkání by si zasloužilo remízu. Chválím férovou hru a přístup obou mužstev. Zdeněk Nosek, Lukáš Melichar
Vibromax 1985 Yellow Dildos B
Klára Janštová – Petr Endrst, Ondřej Freml, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Robert Volník vs Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt
53. Patrik Hudec 15. Matěj Vaclík
22. OG
11. 4. 18 18:15 HANSP Yellow Dildos B Praetorians FC A 4. 6:0 k.
4. 4. 18 19:00 MIKU2 Rumburaci A Yellow Dildos B 3. 5:12 (1:6)
Utkání bohaté na góly. Tým Yellow Dildos měl převahu již od prvních minut zápasu. Od 20. minuty padaly góly do sítě Rumburaků po minutě. Poločasový debakl trochu snížil na 1:6 ve 29. minutě Čejka. Druhý poločas byl na góly ještě bohatší, oproti prvnímu poločasu ale již celkem vyrovnaný. Jan Vrba, Marek Valter
Rumburaci A Yellow Dildos B
Zdeněk Jungvirt – Martin Čech, Petr Čejka, Vít Fuksa, Jakub Kovařík, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Jakub Rod, Jiří Staš, Michal Turek vs Vlastimil Hošek – Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt