Po 7.5.18 20:45 DEKAN Berlusconi SV Jardovi Hřebíci   (HL5A)
Po 4.6.18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Stars beer   (HL5B)
Po 4.6.18 19:30 zzNOVOB Lunochod 1.MFK A Nejasná identita 1.HK   (HL8I)

26. 6. 18 20:15 MOTO2 Právníci FC Dejavu FC 11. 3:2 (2:2)
Hezké vyrovnané utkání, kterému by slušela vyšší soutěž.
Viktor Gilar – Zdeněk Filípek, Radim Hlavatý, Ondřej Králík, Martin Sadílek, Martin Sedláček, Jan Vlček vs Matej Marušín – Lukáš Babický, Daniel Cellar, Robert Dobrý, Zdeněk Hanzlík, Petr Kubišta, Michal Michálek, Jan Miškovský, Lukáš Zeman
55. Radim Hlavatý
9. Daniel Cellar
15. Petr Kubišta
13. 6. 18 18:15 PRKOP Dejavu FC Strahovská 10 B 10. 0:3 (0:2)
První poločas využila Strahovská individuálních schopností Havlíčka, který dvě šance proměnil. Dejavu mělo šance a trefilo i tyče, ale prostě jim to tam nepadlo. Husák
Dejavu FC Strahovská 10 B
Radek Šimůnek – Lukáš Babický, Daniel Cellar, Robert Dobrý, Zdeněk Hanzlík, Petr Kubišta, Michal Michálek, Jan Miškovský, Luděk Trunda, Lukáš Zeman vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Ladislav Havlíček, Radim Šimík, David Vícha
8., 20., 38. Ladislav Havlíček
5. 6. 18 18:15 zzNOVOB Killing power FC Dejavu FC 9. 1:7 (0:2)
Již od začátku bylo utkání celkem jednoznačné a hosté po zásluze zvítězili.
Killing power FC Dejavu FC
Miloš Malec – Pavel Buřil, Jiří Černý, Jan Hrdina, Milan Hromas, Petr Jančík, Daniel Preis, Petr Tomáš vs Michal Šedivka – Lukáš Babický, Daniel Cellar, Robert Dobrý, Petr Kubišta, Michal Michálek, Luděk Trunda, Lukáš Zeman
50. Daniel Preis 3., 31., 33., 54. Daniel Cellar
20. Lukáš Zeman
32. Robert Dobrý
40. Luděk Trunda
30. 5. 18 19:30 zzNOVOB Dejavu FC Pražský axiom 8. 6:4 (4:2)
Axiom nedal soupeři nic zadarmo, ale díky dvěma gólům v závěru si oba body veze domů Dejavu. Tomáš Axler
Dejavu FC Pražský axiom
Lukáš Hemek – Lukáš Babický, Daniel Cellar, Robert Dobrý, Václav Fejt, Zdeněk Hanzlík, Petr Kubišta, Michal Michálek vs Jan Poruba – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Filip Krechan, Michal Pitín, Pavel Šimáček
18., 27. Lukáš Babický
25., 60. Daniel Cellar
30., 51. Petr Kubišta
17., 20., 47. Martin Bednář
37. Michal Pitín
16. 5. 18 19:30 LITVI Gobi dezert Dejavu FC 7. 1:2 (1:1)
Solidní, bojovné utkání se šťastnějším koncem pro Dejavu. Voldán
Gobi dezert Dejavu FC
Martin Havel – Daniel Černý, Jaroslav Doleček, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Jaroslav Máslo, Tomáš Mohelský, Miloš Plachý, Michal Růžička vs Michal Šedivka – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Václav Fejt, Zdeněk Hanzlík, Petr Kubišta, Michal Michálek, Jan Miškovský, Jakub Vitáček
26. Daniel Černý 29. Robert Dobrý
59. Michal Michálek
2. 5. 18 18:15 HANSP Dejavu FC Gangbeng 6. 2:1 (2:0)
Zápas s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Domácí dokázali držet míč na svých kopačkách, častěji ohrožovali branku soupeře. Protože na jejich dva zásahy neměli hosté odpověď víc než jednou, odvážejí si oba body.
Dejavu FC Gangbeng
Lukáš Hemek – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Václav Fejt, Petr Kubišta, Michal Michálek, Luděk Trunda, Jakub Vitáček, Lukáš Zeman vs Martin Vaňač – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný, Petr Solnička
9. Robert Dobrý
25. Václav Fejt
47. Ondřej Novotný
24. 4. 18 17:45 MIKU3 Dynamit Vršovice Dejavu FC 5. 5:5 (3:2)
Vyrovnané utkání se spoustou nepřesností z obou stran, ale přesto bohaté na krásné góly. Zasloužená remíza. Melíšek
Dynamit Vršovice Dejavu FC
Tadeáš Fišera – Tomáš Frantík, Nik Harmanec, Jan Heteš, Petr Heteš, Vojtěch Mirovský, Václav Mlynář, Vojtěch Pejša, Martin Slabý vs Michal Šedivka – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Václav Fejt, Michal Michálek, Jan Miškovský, Jakub Vitáček, Lukáš Zeman
48., 49., 55. Jan Miškovský
17. 4. 18 19:15 SCBEC Dejavu FC Divočáci 4. 9:3 (5:3)
Přestřelka v prvním poločase skončila a dále v ní pokračovalo pouze Dejavu. Stanislav Roček, Jan Mráz
Dejavu FC Divočáci
Lukáš Hemek – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Václav Fejt, Zdeněk Hanzlík, Petr Kubišta, Michal Michálek, Jan Miškovský, Jakub Vitáček vs Lukáš Keicher – David Bazal, Roman Čermák, Petr Matura, Rudolf Pícha, Martin Včelák, Lukáš Werbynský
19. Petr Matura
11. 4. 18 18:00 HRAB2 Dejavu FC Viktoria Bítovská A 3. 1:5 (1:3)
V prvním poločase se hrál vyrovnaný, kombinační fotbal. Hosté si vytvořili gólový náskok a ve druhém poločase pouze udržovali své vedení. Až v posledních minutách zápasu přidali ještě dvě branky a zaslouženě vyhráli. Lukáš Černý
Dejavu FC Viktoria Bítovská A
Petr Kubišta – Lukáš Babický, Zdeněk Hanzlík, Lukáš Hemek, Michal Michálek, Jan Miškovský, Luděk Trunda, Jakub Vitáček vs Jaroslav Heinitz – Jan Burda, Jiří Číla, Jan Kučera, Luboš Pamánek, Jan Patka, Miroslav Procházka
16. Zdeněk Hanzlík 5., 19., 23., 59. Jan Kučera
60. Luboš Pamánek
4. 4. 18 20:30 SCBEC Canary FC Dejavu FC 2. 2:3 (1:2)
Zápas velmi pohledný, plný šancí. Domácí tlačili až do konce, nicméně hosté odolali.
Canary FC Dejavu FC
Stanislav Beránek – Martin Alexander, Jakub Kutnohorský, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Josef Sklenář, Jaroslav Trávníček, Josef Trávníček, Michal Vavřina vs Lukáš Hemek – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Václav Fejt, Petr Kubišta, Michal Michálek, Jan Miškovský, Jakub Vitáček, Lukáš Zeman
25. Josef Sklenář
60. Roman Mlázovský
14. Michal Michálek
17., 46. Jan Miškovský
21. 3. 18 18:15 CESMI Dejavu FC Tvar VD 1. 6:2 (0:0)
Velmi slušné utkání se rozhodlo až ve druhém poločase.
Dejavu FC Tvar VD
Petr Kubišta – Lukáš Babický, Robert Dobrý, Václav Fejt, Zdeněk Hanzlík, Michal Michálek, Jakub Vitáček vs Marek Palma – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matyáš Křížkovský, Jan Raška, Matěj Szunyog, Marek Waldmann