Ne 20.5.18 11:15 P1 Pivní draci Lesser Side FC   (HL7J)
Ne 20.5.18 12:30 P1 Deus Vult Laxní přístup   (HL8L)
Út 5.6.18 19:30 CESMI Dejvický expres VET TBC Lachtan VET   (VL4B)
Út 5.6.18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Karcinogenní   (HL5C)

27. 6. 18 19:15 HRAB2 Sean team B Blue Elephants 11. 2:1 (0:1)
Hosté měli herní převahu, ale nedokázali ji proměnit v góly.
Petr Smělý – Martin Janeta, Jiří Kotzot, Stanislav Krejčí, Zdeněk Pagač, Petr Šmigol, Michal Souček, Michal Trávníček vs Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Jan Brych, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Derk van de Belt, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič
33. Michal Trávníček
40. Martin Janeta
12. Josef Jedlička
13. 6. 18 19:30 TEMPO Blue Elephants Budvarka B 10. 9:3 (4:0)
Rozhodčí nebyl potřeba, fair-play utkání se hrálo bez střídání. Sloni rozhodli zápas pěknými akcemi - Jedlička byl nad síly Budvarky a gólmana Winklera. Marek Gerschon, Jakub Třešňák
Blue Elephants Budvarka B
Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič vs Petr WinklerAleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Martin Janoušek, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Jakub Svoboda, Jiří Velenský
12., 14., 27., 36., 52. Marko Vukadinovič
17., 52. Ricardo Lopes
32., 60. Josef Jedlička
37. Aleš Celerýn
45. Vladimír Sršeň
51. Josef Fiřt
6. 6. 18 19:00 P2 Fotbaloví bozi Blue Elephants 9. 1:3 (1:1)
Nástup Fotbalových bohů Sloni zachytili a ve druhé půli ještě dvěma góly otočili zápas. Tomáš Dojava, Martin Tůma
Fotbaloví bozi Blue Elephants
Jan Sova – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček vs Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Jan Brych, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jan Platl, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič
10. Tomáš Hendrych 13. Ricardo Lopes
40., 51. Josef Jedlička
30. 5. 18 18:00 STER1 Blue Elephants Žabí hlen 8. 4:1 (4:1)
O výsledku zápasu se rozhodlo již v průběhu první půle. Domácí působili fotbalovějším dojmem a přehrávali hosty ve většině soubojů. Ti se sice snažili, ale na víc neměli.
Blue Elephants Žabí hlen
Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Jan Brych, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jan Platl, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič vs Jan Bárta – Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Václav Los, Lukáš Mrázek, Vladimír Rys, Luboš Šebek, Miroslav Vokáč
7., 30. Daniel Bartošek
15., 24. Ricardo Lopes
24. Václav Los
16. 5. 18 20:45 BECH Dynamo R.U.M. B Blue Elephants 7. 0:5 (0:3)
Hosté vyhráli zaslouženě. Dynamo nebylo dost kvalitní, aby mohlo vzdorovat.
Dynamo R.U.M. B Blue Elephants
Libor Freudenfeld – Šimon Bělohlávek, Karel Freudenfeld, Martin Jenšík, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Lukáš Matoušek, Martin Noha, Michal Venclů vs Daniel Bartošek – Jan Brych, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič
6. Jan Brych
11., 28., 58. Marko Vukadinovič
49. Josef Jedlička
9. 5. 18 20:15 METE2 Blue Elephants Dream team Praha AC 6. 4:1 (2:1)
Vyrovnané utkání hlavně do konce první půle. Poté hostům došly síly a Sloni toho využili. Marek Schätz, František Hobzík
Blue Elephants Dream team Praha AC
Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Jan Platl, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič vs Tomáš Komárek – Matěj Čeljuska, Daniel Dufek, Jakub Hejzlar, Marek Himl, Peter Madanský, František Pytela, Ondřej Zuklín
28., 29. Josef Jedlička
42. Jan Platl
55. Ricardo Lopes
6. Daniel Dufek
2. 5. 18 19:15 HRAB3 KáGéčko B Blue Elephants 5. 1:3 (0:1)
Výborný zápas v rychlém tempu rozhodli hráči Slonů důraznější koncovkou. Oba týmy potvrdily, že patří do vyšší soutěže.
KáGéčko B Blue Elephants
Karel Malec – Martin Jermář, Michael Jirsa, Pavel Moskaljuk, Tomáš Mráz, Vít Nešpor, Jáchym Svoboda, Jiří Tichý vs Kamil Cakin – Daniel Bartošek, Jan Brych, Josef Jedlička, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Jan Platl, Yigit Sener, Derk van de Belt, Marko Vukadinovič
41. Michael Jirsa 23. Josef Jedlička
36., 51. Jan Brych
18. 4. 18 18:15 zzNOVOB Blue Elephants Bro´s 4. 5:1 (3:0)
V první půli byla hra vyrovnaná, góly však dávali pouze domácí. Po pauze se průběh opakoval.
Blue Elephants Bro´s
Kamil Cakin – Jan Brych, Josef Jedlička, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jan Platl, Derk van de Belt, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič vs Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Daniel Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Lukáš Petr, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma
8., 10. Jan Platl
16., 36. Ricardo Lopes
58. Josef Jedlička
60. Lukáš Kubrycht
28. 3. 18 17:45 MIKU3 Babočka Admirál FC A Blue Elephants 2. 1:1 (0:1)
Kde chyběla fotbalovost, tam to doplnila bojovnost. Zasloužená remíza. Tomáš Axler
Babočka Admirál FC A Blue Elephants
Ladislav Knotek – Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Kryštof Verner vs Jan Brych – Ondřej Kouklík, Jeffrey Mons, Jan Platl, Derk van de Belt, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič
39. Vojtěch Dynybyl 10. Marko Vukadinovič
19. 3. 18 20:30 STER3 Blue Elephants VZ 1. 0:6 (1:2)
V utkání byli lepší hosté, kteří zaslouženě zvítězili. Utkání bylo kontumováno ve prospěch VZ pro start neregistrovaného hráče v týmu Blue Elephants.
Blue Elephants VZ
Kamil Cakin – Claudio Essanjo Freitas, Ondřej Kouklík, Ricardo Lopes, Jeffrey Mons, Yigit Sener, Derk van de Belt, Miroslav Vrtiška, Marko Vukadinovič vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek