Po 21.5.18 19:15 STER1 Havri Havri Jardovi Hřebíci   (HL5A)
Po 21.5.18 20:30 STER1 Bronx KKK A Samson Bonella A   (HL4A)
Po 11.6.18 19:00 MIKU3 Kikina bar 1.FC VET Miminka AC VET   (VL4A)
Po 11.6.18 20:15 MIKU3 Kaizer chiefs FC PFC Kodymka B   (HL8A)

20. 6. 18 19:30 CESMI Notorkros FK Akademie Flirtu 11. 3:2 (1:0)
Dlouho to vypadalo na remízu, nakonec bere šťastnou výhru Notorkros.
Notorkros FK Akademie Flirtu
Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Petr Lipnický, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Lukáš Rohlík, Miroslav Vojtech vs Martin Pražan – Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Richard Jarošík, Josef Karas, Tomáš Mulač
16., 53. Tomáš Bechtold
57. Petr Lipnický
36. Michal Dobeš
56. Dominik Bouček
5. 6. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Karcinogenní 10. 4:4 (3:2)
Utkání v rychlém tempu skončilo nakonec zaslouženou remízou. Marko Vukadinovič, Josef Jedlička
Akademie Flirtu Karcinogenní
Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Martin Gremlica, Richard Jarošík, Josef Karas, Tomáš Mulač, Martin Nožička vs Adam Brtna – Martin Beránek, Marcel Kodíček, Michal Mundl, Robert Šimek, Radek Šulc, Michal Vašek, Zdeněk Voska
55. Zdeněk Voska
29. 5. 18 20:45 CESMI Tohle není hokej? Akademie Flirtu 9. 3:2 (0:1)
Tohle není hokej zasypal brankáře střelami z dálky a byl celkově aktivnější. Janča
Tohle není hokej? Akademie Flirtu
Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Filip Hornát, Michal Klusák, Petr Klusák, Jindřich Lenz, Tomáš Randl, Petr Varvařovský vs Josef Karas – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Richard Jarošík, Tomáš Mulač, Martin Nožička, Martin Pražan
40. Michal Klusák
44. Martin Hašpl
50. Petr Czinege
18 Petr Klusák 8. Martin Gremlica
58. Tomáš Mulač
22. 5. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Friends Prague 8. 2:4 (1:2)
Technické, rychlé utkání, pohledné akce na obou stranách.
Akademie Flirtu Friends Prague
Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Richard Jarošík, Josef Karas vs Lukáš Jarco – Jakub Běhalík, Jan Číhal, Josef Kopčil, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Michal Zajíček, Jan Záruba
28. Tomáš Benda
49. Josef Karas
9., 24., 45. Josef Kopčil
54. Otakar Nehasil
15. 5. 18 20:45 CESMI Footside Akademie Flirtu 7. 3:1 (1:0)
Vynikající fotbalový zápas. Husák
Footside Akademie Flirtu
Miloš Valek – Martin Bednařík, Radek Duba, Jakub Grünbaum, Pavel Horák, Tomáš Hos, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Lukáš Vachuta vs Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Tomáš Mulač, Martin Nožička
17., 53. Lukáš Vachuta
47. Martin Bednařík
43. Tomáš Benda
8. 5. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Líheň talentů 2015 6. 3:6 (2:3)
Rychlý a pohledný zápas, kdy hosté měli velice dobrý začátek a podařilo se jim vstřelit tři rychlé góly. Vedení ale dlouho neudrželi díky laxnímu přístupu a domácí do poločasu snížili. Po začátku druhého poločasu přišel zasloužený gól na 3:3. Tento stav trval většinu poločasu, než hosté dali gól na 3:4 a soupeř musel otevřít obranu, načež Líheň přidala další branky. Mlynařík
Akademie Flirtu Líheň talentů 2015
Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Josef Karas, Tomáš Mulač, Martin Nožička vs Jakub Prebsl – David Adamček, Lukáš Hromas, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Jan Vlk
22., 23., 55. Tomáš Benda 12., 16. David Hruška
18. David Adamček
53. Jiří Kurek
55., 58. Jan Vlk
24. 4. 18 20:45 CESMI Démoni Akademie Flirtu 5. 5:6 (3:3)
Zbytečně moc ubrečený zápas, hlavně z domácí strany. Svižný fotbal se šancemi na obou stranách.
Démoni Akademie Flirtu
Michal Vrba – Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Josef Kobza, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jan Štefanec vs Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Jan Bureš, Martin Gremlica, Richard Jarošík, Josef Karas, Tomáš Mulač, Martin Nožička
12. Filip Machulka
22., 43. Josef Kobza
26., 47. Pavel Drápal
56 Josef Kobza 12., 32., 46., 58. Josef Karas
28., 29. Tomáš Benda
58. Martin Nožička
17. 4. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Demoliční četa 4. 7:2 (3:0)
Večerní utkání přineslo první vítězství Akademie v sezóně.
Akademie Flirtu Demoliční četa
Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Tomáš Mulač, Martin Nožička vs Petr Beer – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Vít Klupák, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl