Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.18 | 18:15 | DEKAN | Speciál Bráník B BongoBongo AC | 11. | 4:3 |
Po 19.11.18 | 19:00 | MIKU2 | BongoBongo AC Vládci Prahy | 10. | 2:5 |
Út 13.11.18 | 19:00 | MIKU3 | Sedm zbabělých B BongoBongo AC | 9. | 0:6 k. |
Po 5.11.18 | 19:15 | STER1 | BongoBongo AC Restaurace U Pecků B | 8. | 2:4 |
Po 22.10.18 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A BongoBongo AC | 7. | 3:6 |
Po 15.10.18 | 18:15 | LITVI | BongoBongo AC Models FC | 6. | 6:0 k. |
Po 8.10.18 | 19:15 | HRAB3 | Erko Kbely BongoBongo AC | 5. | 1:1 |
Po 1.10.18 | 19:30 | ARIT | BongoBongo AC Ekonom WT | 4. | 1:2 |
Po 24.9.18 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A BongoBongo AC | 3. | 6:0 k. |
Po 10.9.18 | 18:00 | SCBEC | BongoBongo AC Borussia Bubeneč | 2. | 4:15 |
Po 3.9.18 | 20:45 | HOSTI | BongoBongo AC Vojenské lesy | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erko Kbely | 11 | 8 | 2 | 1 | 59:33 | 18 |
2. | Restaurace U Pecků B | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:26 | 17 |
3. | Borussia Bubeneč | 11 | 8 | 0 | 3 | 60:31 | 16 |
4. | Ekonom WT | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:24 | 16 |
5. | Domácí potřeby A | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:22 | 14 |
6. | Vojenské lesy | 11 | 4 | 3 | 4 | 44:42 | 11 |
7. | Vládci Prahy | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:41 | 10 |
8. | Speciál Bráník B | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:35 | 10 |
9. | BongoBongo AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:41 | 9 |
10. | Orange Predators A | 11 | 3 | 0 | 8 | 38:57 | 6 |
11. | Sedm zbabělých B | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:58 | 3 |
12. | Models FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 10.10.18 | 18:00 | HRAB3 | Jawa-Suprtechno A Blesk VK SUP (SVL2B) |
St 10.10.18 | 19:15 | HRAB3 | Bedna 98 FC Typos FC (HL2B) |
Ne 11.11.18 | 17:45 | METE1 | Rychlá rota Améby AFC B (HL7L) |
Ne 11.11.18 | 19:00 | METE1 | Avengers FC Hattrick Prosek FC (HL5I) |
Čt 6.12.18 | 18:15 | KORAB | K.F.C. FC VET Indiana Team VET (VL4D) |
Čt 6.12.18 | 19:30 | KORAB | Indus SUP A Defect SUP (SVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bejlovec Lukáš | 8 | 6 |
Černý Filip | 7 | 2 |
Chlebna Jiří | 3 | 0 |
Císařovský Václav | 1 | 1 |
Janouš Martin | 2 | 1 |
Masopust Karel | 9 | 3 |
Perl David | 5 | 5 |
Peták Michal | 8 | 0 |
Sochůrek Petr | 8 | 1 |
Stonawski Jaroslav | 7 | 3 |
Vobořil David | 4 | 0 |