Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 20:45 | ARIT | PAPE Dejvice Deportivo Estudiantil FC A | 11. | 8:0 |
Út 13.11.18 | 20:15 | MIKU4 | A.G.Č.V. PAPE Dejvice | 10. | 0:4 |
St 7.11.18 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Torpedo Ohrobec SKA | 9. | 6:0 |
St 24.10.18 | 19:30 | PRKOP | Zimbru Olymp A PAPE Dejvice | 8. | 0:10 |
Čt 18.10.18 | 20:15 | MIKU2 | Sokol Picasso A PAPE Dejvice | 7. | 3:4 |
St 10.10.18 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Scarface AC | 6. | 2:9 |
Pá 5.10.18 | 18:15 | PRKOP | Power Rangers PAPE Dejvice | 5. | 4:7 |
St 26.9.18 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Kliďas FC | 4. | 9:5 |
St 19.9.18 | 19:30 | PRKOP | Pavilon 8 AHC PAPE Dejvice | 3. | 3:4 |
St 12.9.18 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Real TIDE XXL | 2. | 6:4 |
Pá 7.9.18 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC PAPE Dejvice | 1. | 7:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PAPE Dejvice | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:35 | 18 |
2. | Real TIDE XXL | 11 | 8 | 0 | 3 | 47:31 | 16 |
3. | Sokol Picasso A | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:24 | 13 |
4. | A.G.Č.V. | 11 | 4 | 4 | 3 | 25:28 | 12 |
5. | Hodkovičky United FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:41 | 12 |
6. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:29 | 11 |
7. | Zimbru Olymp A | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:42 | 10 |
8. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:43 | 10 |
9. | Scarface AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 37:49 | 10 |
10. | Kliďas FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:38 | 9 |
11. | Power Rangers | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:54 | 5 |
12. | Pavilon 8 AHC | 11 | 2 | 2 | 7 | 35:40 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 3.9.18 | 17:45 | MIKU2 | Oblouci 81 AFC SUP Pražačka seniors A (SVL1A) |
Po 3.9.18 | 19:00 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Pirelli VET (VL4A) |
Po 3.9.18 | 20:15 | MIKU2 | Miminka AC VET Ugandská ťava VET (VL4A) |
Út 6.11.18 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Zelená liška TJ SUP A (SVL1A) |
Út 6.11.18 | 19:00 | MIKU1 | Prohibice FKK SUP Ortopedie (SVL2A) |
Út 6.11.18 | 20:15 | MIKU1 | Klokan Perón club A UTS Vršovice (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bělčický Martin | 6 | 8 |
Beránek Daniel | 10 | 3 |
Čekal Filip | 1 | 0 |
Hartman Petr | 4 | 0 |
Holas Lukáš | 10 | 6 |
Kadaně Dominik | 6 | 1 |
Mariotti Robert | 11 | 11 |
Salachna Lukáš | 10 | 29 |
Štochl Ivan | 6 | 2 |
Svrček Martin | 4 | 2 |
Trier Miroslav | 2 | 0 |
Vaněk Josef | 8 | 0 |
Vostrovský Tomáš | 10 | 0 |