Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 20:45 | DEKAN | Scarface AC Real TIDE XXL | 11. | 3:5 |
Pá 16.11.18 | 18:15 | DEKAN | Real TIDE XXL Power Rangers | 10. | 8:2 |
Čt 8.11.18 | 19:30 | DEKAN | Kliďas FC Real TIDE XXL | 9. | 3:5 |
Čt 25.10.18 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Pavilon 8 AHC | 8. | 5:4 |
Čt 18.10.18 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Zimbru Olymp A | 7. | 3:0 |
Čt 11.10.18 | 20:30 | TEMPO | Hodkovičky United FC Real TIDE XXL | 6. | 3:5 |
Čt 4.10.18 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Deportivo Estudiantil FC A | 5. | 3:4 |
Út 25.9.18 | 20:15 | MIKU2 | A.G.Č.V. Real TIDE XXL | 4. | 4:3 |
Út 18.9.18 | 19:15 | MOTO1 | Real TIDE XXL Torpedo Ohrobec SKA | 3. | 2:0 |
St 12.9.18 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Real TIDE XXL | 2. | 6:4 |
Čt 6.9.18 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Sokol Picasso A | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PAPE Dejvice | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:35 | 18 |
2. | Real TIDE XXL | 11 | 8 | 0 | 3 | 47:31 | 16 |
3. | Sokol Picasso A | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:24 | 13 |
4. | A.G.Č.V. | 11 | 4 | 4 | 3 | 25:28 | 12 |
5. | Hodkovičky United FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:41 | 12 |
6. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:29 | 11 |
7. | Zimbru Olymp A | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:42 | 10 |
8. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:43 | 10 |
9. | Scarface AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 37:49 | 10 |
10. | Kliďas FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:38 | 9 |
11. | Power Rangers | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:54 | 5 |
12. | Pavilon 8 AHC | 11 | 2 | 2 | 7 | 35:40 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 17.9.18 | 18:15 | BECH | Gambrinus VH VET Santa Tranta VET (VL1A) |
Po 17.9.18 | 19:30 | BECH | Premiéra TV - Nowatron Bílý lev CF VET (VL3A) |
Po 17.9.18 | 20:45 | BECH | Continental FC Admira 97 (HL6B) |
Út 20.11.18 | 17:45 | MIKU2 | Tycho de Brahe FC A Démoni (HL5C) |
Út 20.11.18 | 19:00 | MIKU2 | Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A (SVL1A) |
Út 20.11.18 | 20:15 | MIKU2 | Dvorce SK MPI MVS Vršovice A (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bouše Jiří | 10 | 1 |
Bouše ml. Jiří | 9 | 0 |
Gregora Jakub | 6 | 0 |
Mašek Jan | 8 | 7 |
Sajler Michal | 11 | 11 |
Soucha Matěj | 8 | 5 |
Soucha Michal | 9 | 4 |
Veverka Jaroslav | 10 | 6 |
Veverka Ondřej | 8 | 10 |
Vošta Luděk | 4 | 1 |
Vošta Marek | 6 | 2 |