11. 11. 18 16:15 TEMPO Beton FC City Lhotka FC 10. 2:3 (1:2)
Marek Šístek – Petr Benda, Libor Gregovský, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Placr, Milan Sochor, Marek Vakerman, Jakub Valenta vs Ladislav Špička – Milan Dědek, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček
22. Martin Janata
27. Jan Znamenáček
48. Miroslav Landa ml.
4. 11. 18 20:00 P3 City Lhotka FC Avengers FC 9. 4:3 (2:2)
Velice pohledné utkání. O kousek lepší i šťastnější byl vítěz zápasu - City Lhotka. Zdeněk Vondrát, Jaromír Hajn
City Lhotka FC Avengers FC
Ladislav Špička – Milan Dědek, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček vs Denis Viereckl – Jie Huang, Marek Jakoubek, Martin Krchov, Mykyta Lipskyi, Oleg Nikolaenko, Martin Šefr, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Matěj Vorlíček
4. Martin Janata
16. Milan Dědek
46. Aleš Sviták
49. Jan Znamenáček
24. Marek Jakoubek
28., 35. Mykyta Lipskyi
28. 10. 18 20:00 P3 Atomovej brouk B City Lhotka FC 8. 3:5 (1:2)
Zvítězil lepší, fotbalovější a hlavně slušnější tým. Stěhule
Atomovej brouk B City Lhotka FC
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Tomáš Slabý, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Ladislav Špička – Milan Dědek, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček
22. Jiří Pech
32. Josef Fárka
58. Šimon Vik
18 Josef Fárka 8., 55. Martin Janata
12., 57. Jaroslav Sváda
36. Aleš Sviták
21. 10. 18 20:00 P1 City Lhotka FC Habet Praha FŇ 7. 2:4 (2:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Hosté ve druhém poločase změnili hru a skóre otočili.
City Lhotka FC Habet Praha FŇ
Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Jan Znamenáček vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Robert Jůza, David Lukeš, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Martin Rouček, Martin Škorík, Martin Tlustý
18., 23. Martin Janata 32. Jan Gregar
36., 38. Martin Tlustý
60. Martin Rouček
14. 10. 18 18:45 P3 Améby AFC A City Lhotka FC 6. 3:7 (1:2)
Vcelku vyrovnané utkání, které se v posledních deseti minutách změnilo v přestřelku.
Améby AFC A City Lhotka FC
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Petr Jokl, Jakub Marek, Tomáš Najman, Sebastian Pěkný, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska vs Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček
26. Oldřich Růžička
37. Alan Balha
49. Jakub Marek
25., 28., 57. Aleš Pavelka
32., 47., 50., 57. Martin Janata
7. 10. 18 17:30 LITVI City Lhotka FC Ukradený širáci 5. 2:4 (0:1)
Hrál se oboustranně rychlý a kombinační fotbal. U vítězů byla znát větší zkušenost a sehranost, což rozhodlo o jejich vítězství. Novotný
City Lhotka FC Ukradený širáci
Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček vs Tomáš Katz – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Štěpán Holý, Bohdan Kondratenko, Petr Kučera, Andrei Petrov
35. Martin Janata
57. Aleš Sviták
16. Štěpán Holý
33., 59. Andrei Petrov
36. Bohdan Kondratenko
30. 9. 18 20:00 P3 Splašený kozy TR City Lhotka FC 4. 2:1 (0:1)
Pěkné utkání, Splašené kozy otočily stav 0:1 na 2:1 a šťastně vyhrály. Hošek
Splašený kozy TR City Lhotka FC
Jakub Petr – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Michal Hladík, David Klobáska, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor vs Zdeněk Halada – Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Ladislav Špička, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Otakar Verner, Jan Znamenáček
32. Petr Polednik
52. David Klobáska
3. Aleš Sviták
23. 9. 18 17:30 ZAK City Lhotka FC Sokol Vysočany B 3. 3:2 (2:0)
Rozhodnutý zápas se nakonec zdramatizoval díky dvěma trefám Kracmana.
City Lhotka FC Sokol Vysočany B
Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Otakar Verner, Jan Znamenáček vs Dominik Stuchlík – Michal Horčík, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Daniel Vostřez
5., 17. Martin Janata
48., 57. Ondřej Kracman
16. 9. 18 15:00 HANSP Pfefrs FC City Lhotka FC 2. 2:3 (1:2)
Dynamický zápas. Hostující družstvo zejména v prvním poločase bylo lepší než domácí. Ve druhém poločase oba týmy víc útočily.
Pfefrs FC City Lhotka FC
Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Dimitris Patenidis, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl vs Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček
22. Štěpán Hájek
44. David Tomandl
2. Aleš Sviták
48. Jan Znamenáček
9. 9. 18 19:00 METE1 City Lhotka FC Hattrick Prosek FC 1. 5:3 (3:1)
Hra měla spád. Herně byli lepší City Lhotka. Vypracovali si více šancí, které proměnili.