12. Růžoví delfínci 97,2 11 1 2 8 17:45 4

St 19.9.18 18:15 HOSTI Queen´s park club VET Sananim Legends   (VL3C)
St 19.9.18 19:30 HOSTI Queens Park Club Výtržník HFC   (HL3C)
St 19.9.18 20:45 HOSTI Trops 1.SK The Penguins 6:5 B   (HL3C)
Čt 11.10.18 17:45 ZABEH Pražačka seniors B Trops 1.SK SUP   (SVL3C)
Čt 11.10.18 19:00 ZABEH Indus U.G.A.R. FC   (HL4B)
Čt 11.10.18 20:15 ZABEH Super Naděje B SuperNova L.F.C.   (SVL3C)

4. 12. 18 20:45 CESMI Partizan Praha Juventus Pivus 11. 5:2 (2:1)
Rychlé a důrazně hrané utkání, ve kterém Partizan dokázal trestat chyby hostů v obraně.
Partizan Praha Juventus Pivus
Karel Mráz – Martin Boledovič, Petr Boreček, Jan Doležal, Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Zdeněk Nosek, Jakub Šonka, Jan Zedníček vs Tomáš Prošek – Tomáš Jaroš, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun, Sebastian Zukal
60. Radim Przybyla
20. 11. 18 20:15 P1 Juventus Pivus Medvědi A 10. 4:6 (2:1)
Dvě věci, hattrick hráče Horváta a především tři slepené góly během dvou minut určily vítěze utkání. Juventus poté jen korigoval, ale do zápasu se už nedostal. Dreksler
Juventus Pivus Medvědi A
Tomáš Prošek – Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun vs Martin Petřina – Petr Černík, Filip Horváth, Petr Kalaš, Michal Lávička, Luboš Řezníček, Tomáš Vogl, Petr Želechovský
14., 24. Vojtěch Vokoun
49. Miroslav Křesina
54. Dominik Sahula
19., 33. Michal Lávička
34., 34., 53. Filip Horváth
41. Tomáš Vogl
13. 11. 18 18:00 HRAB3 Juventus Pivus Deportivo Estudiantil FC B 9. 1:1 (0:1)
Dobré, rychlé utkání, ve kterém dominovaly obrany nad útokem, skončilo zaslouženou remízou.
Juventus Pivus Deportivo Estudiantil FC B
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun, Jakub Vondruška vs Tomáš Tyl – Eduardo Alarcon, Carlo de Leeuw, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, Vladislav Matetič, Jakub Sládeček, Artiom Zavadovschi
59. Jakub Vondruška 9. Artiom Zavadovschi
1. 11. 18 18:15 STER2 Zavináč FC Juventus Pivus 8. 6:0 (1:1)
Až do samotného konce napínavý zápas. Ještě v 56. minutě to byla remíza, ale poté Juventus Pivus dal dva góly a bere oba body. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Zavináče pro start neregistrovaného hráče v týmu Juventus Pivus.
Zavináč FC Juventus Pivus
Přemysl Chodura – Ondřej Chodura, Jakub Hon, Jaroslav Stasinka, Marek Strečko, Marek Vogl, Michal Vojta vs Tomáš Prošek – Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun, Jakub Vondruška
9. Ondřej Chodura 19. OG
56. Jakub Vondruška
60. Peter Hlaváč
23. 10. 18 19:15 STER2 Juventus Pivus Cvrčci FC 7. 7:1 (3:0)
Jasná převaha domácích. Vitalie Dumitras
Juventus Pivus Cvrčci FC
Tomáš Prošek – Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Jan Oliva, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun, Sebastian Zukal vs Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl
6., 23. Miroslav Křesina
13., 44., 55., 60. Vojtěch Vokoun
47. Sebastian Zukal
42. Marek Fojtů
15. 10. 18 19:00 MOTO3 Atlético Cerveza Juventus Pivus 6. 1:3 (0:1)
Utkání rozhodl rozdílový hráč a muž utkání Hlaváč.
Atlético Cerveza Juventus Pivus
Petr Vančura – Tomáš Beneš, Petr Engliš, Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Šimek vs Tomáš Prošek – Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun, Sebastian Zukal
50. Petr Lukáč 11. Dominik Sahula
45., 57. Peter Hlaváč
9. 10. 18 19:30 LITVI Juventus Pivus Black mamba IBD 5. 8:5 (3:2)
Hezký zápas bez zbytečných faulů. Hodně branek, zajímavé utkání pro příznivce Juventusu.
Juventus Pivus Black mamba IBD
Jan Oliva – Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Tomáš Prošek, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Vojtěch Vokoun, Jakub Vondruška vs Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Martin Vašátko
40. Ondřej Farkaš
25. 9. 18 17:45 MIKU2 Růžoví delfínci 97,2 Juventus Pivus 4. 0:4 (0:1)
Klidné utkání, ve kterém měl Juventus lepší koncovku.
Růžoví delfínci 97,2 Juventus Pivus
Lukáš Merta – Martin Bouška, Emil Danihelka, Jiří Mácha, Dušan Merta, Jiří Vrzal vs Tomáš Prošek – Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Vojtěch Vokoun, Sebastian Zukal
9. Dominik Sahula
40. Miroslav Křesina
41. Peter Hlaváč
58. Sebastian Zukal
18. 9. 18 19:00 P2 Juventus Pivus Válcovny plechu MS FC 3. 8:2 (4:1)
Vyrovnaný zápas s efektivnějším domácím týmem.
Juventus Pivus Válcovny plechu MS FC
Tomáš Prošek – Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Jan Oliva, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun, Jakub Vondruška, Sebastian Zukal vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Miroslav Mareček, Jan Pelouch, Josef Štěpánek
11., 33. Dominik Sahula
23., 25., 29., 53. Peter Hlaváč
50., 52. Jakub Vondruška
21. Jaroslav Kovařík
45. Jan Pelouch
11. 9. 18 19:15 STER1 Real Praha A Juventus Pivus 2. 2:2 (1:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Zasloužená remíza pro obě mužstva. Boubín
Real Praha A Juventus Pivus
Marek Gerschon – Martin Čech, Miloš Čížkovský, Petr Kellner, Petr Plíhal, Lukáš Rottenberg vs Tomáš Prošek – Karel Chroust, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Marek Navrátil, Jan Oliva, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun, Sebastian Zukal
16. Lukáš Rottenberg
50. Petr Kellner
21. Jakub Slunečko
49. Vladimír Stopa
4. 9. 18 20:15 ZABEH Juventus Pivus Pěstební dělníci 1. 4:4 (1:2)
Hra je velmi intenzivní, v prvním poločase víc tlaku ze strany Pěstebních delníků, ale ve druhém poločase týmy vyrovnaly a iniciativa byla stejná u obou, akorát Juventus byl přesný.
Juventus Pivus Pěstební dělníci
Jakub Slunečko – Miroslav Křesina, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun, Sebastian Zukal vs Adam Kolář – Matěj Čech, Jan Dusil, Josef Hroboň, Tomáš Kozák, Daniel Kršek, Joseph Liu, Mikuláš Veselý, Stanislav Zdrůbek