Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.11.18 | 18:00 | MALES | Super Naděje B PFC Kodymka SUP A | 11. | 4:3 |
Čt 22.11.18 | 17:45 | ZABEH | Super Naděje B Sedm zbabělých SUP | 9. | 10:4 |
Čt 15.11.18 | 19:00 | P2 | Lomíci Super Naděje B | 10. | 2:2 |
Čt 1.11.18 | 19:00 | MIKU1 | Kolotouš FC SUP Super Naděje B | 8. | 5:2 |
Čt 25.10.18 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Dehet Old 1.FC SUP | 7. | 4:0 |
Čt 18.10.18 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Super Naděje B | 6. | 4:2 |
Čt 11.10.18 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B SuperNova L.F.C. | 5. | 7:0 |
Čt 4.10.18 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Super Naděje B | 4. | 3:4 |
Čt 20.9.18 | 18:15 | ZAK | Super Naděje B Sokol Vysočany SUP | 3. | 3:1 |
Čt 13.9.18 | 20:15 | ZABEH | Endoprotéza Super Naděje B | 2. | 2:2 |
Čt 6.9.18 | 20:15 | ZABEH | Pražačka seniors B Super Naděje B | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:16 | 17 |
2. | Super Naděje B | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:26 | 16 |
3. | Pražačka seniors B | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:25 | 14 |
4. | Stará Garda SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:27 | 14 |
5. | Trops 1.SK SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 24:18 | 14 |
6. | Endoprotéza | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:16 | 12 |
7. | Dehet Old 1.FC SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:21 | 11 |
8. | Kolotouš FC SUP | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:32 | 10 |
9. | Lomíci | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:35 | 9 |
10. | Sedm zbabělých SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 21:48 | 8 |
11. | SuperNova L.F.C. | 11 | 2 | 1 | 8 | 12:54 | 5 |
12. | Sokol Vysočany SUP | 11 | 1 | 0 | 10 | 10:36 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 10.10.18 | 17:30 | ARIT | Rebel Circus Blue Elephants (HL7E) |
St 10.10.18 | 18:45 | ARIT | Buchmeister team Vibromax 1985 (HL7E) |
St 10.10.18 | 20:00 | ARIT | Gobi dezert Surtep Beroun (HL8F) |
Út 13.11.18 | 18:15 | STER3 | Guláš FC Černý koně TMK (HL7A) |
Út 13.11.18 | 19:30 | STER3 | Těžká demence Rychlí banáni (HL7B) |
Út 13.11.18 | 20:45 | STER3 | Alténa ST Real Oranjes (HL8I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berný Tomáš | 5 | 6 |
Dvořák Jan | 9 | 11 |
Engelmann Vojtěch | 11 | 0 |
Jelínek Pavel | 7 | 4 |
Král Michal | 10 | 3 |
Linek Miloslav | 11 | 9 |
Listík Pavel | 8 | 0 |
Pozníček Michal | 9 | 6 |
Prokop Jiří | 7 | 2 |
Vaněček Petr | 9 | 2 |
Zienert Petr | 2 | 1 |