26. 11. 18 19:00 P1 Černý koně TMK Inter Letná 11. 4:8 (2:4)
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Jakub Peterka – Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
14. Lukáš Koutník
55. Dominik Šolc
57. Tomáš Haken
22. 11. 18 18:00 KORAB Inter Letná Traktor Praha A 3. 5:2 (0:0)
Hosté byli v zápase o něco aktivnější, ale domácí ukázali svoji sílu a zaslouženě vyhráli. Petr
Inter Letná Traktor Praha A
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek vs Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Marek Seidel, Roman Švejstil, Michal Veverka, Jan Zajíček
37., 44. Dominik Šolc
41., 48. Tomáš Haken
56. Lukáš Duchek
37., 43. Petr Hošek 50. Jan Zajíček
15. 11. 18 18:00 KORAB Inter Letná Legends are back 10. 3:1 (2:1)
Pohledné utkání dobré úrovně, skončilo zaslouženým vítězstvím týmu Inter Letná. Trnka
Inter Letná Legends are back
Jakub Peterka – Jan Cihla, Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek vs Karel Suchan – Milan Bodlák, Tomáš Hradecký, Zdeněk Kodýtek, Jan Mach, David Pecha, Lukáš Pecha, Marek Týma
5. Jan Cihla
14., 51. Lukáš Koutník
26. Lukáš Pecha
8. 11. 18 18:00 KORAB Inter Letná Veselá Kráva TJ 9. 3:1 (1:0)
Utkání ve slušném tempu rozhodly dvě proměněné penalty, domácí byli ale i tak lepším týmem. Jakub Halamka, Pavel Hrubeš
Inter Letná Veselá Kráva TJ
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Marek Mašita, Dominik Šolc vs Michal Čaban – Daniel Babický, Petr Heršálek, Ondřej Novák, Vojtěch Petrík, Jan Račanský, Jakub Strauss, Jan Tročil
15., 35. Tomáš Haken
51. Dominik Šolc
18 Tomáš Haken 41. Vojtěch Petrík
1. 11. 18 18:00 KORAB Guláš FC Inter Letná 8. 2:3 (2:2)
Hezké utkání, které bylo zajímavé a napínavé až do konce a z výhry se radovali hosté z Letné. Dufek
Guláš FC Inter Letná
Tomáš Korecký – Petr Beneš, Jan Jiráň, Miroslav Korecký, David Petr, Tomáš Stráský, Mirko Vasič vs Jakub Peterka – Ondřej Dostál, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Jaroslav Šustek
9. Mirko Vasič
24. Jan Jiráň
8. Marek Mašita
30. Lukáš Koutník
42. Ondřej Dostál
39. Jakub Peterka
22. 10. 18 20:15 P3 Inter Letná Fugas CF B 7. 6:0 (2:0)
Fugas se po prohrané první půli v té druhé pokusil otevřít hru, ale byla to voda na mlýn Interu, který vysoko vyhrál. Hošek
Inter Letná Fugas CF B
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Lukáš Duchek, Daniel Komrska, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek vs Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Jan Diehel, Boris Kaliský, Jan Klozar, Jan Stiborek, Lukáš Vilkus
4. Lukáš Duchek
5., 42. Jakub Cihla
50. Dominik Šolc
54. Marek Mašita
59. Jaroslav Šustek
18. 10. 18 18:00 KORAB F3N FC B Inter Letná 6. 4:7 (1:4)
Pohodový fotbal se spoustou šancí. Inter byl od začátku lepší a dotáhl zápas k zaslouženému vítězství.
F3N FC B Inter Letná
Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller vs Tomáš Haken – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Daniel Komrska, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
14., 52., 59. Marek Teller
56. Matěj Plachý
21., 26., 28., 34., 60. Dominik Šolc
24. Jakub Cihla
39. Ondřej Dostál
11. 10. 18 18:00 KORAB Inter Letná Litrpůl FC 5. 14:4 (7:2)
Po jednoznačně lepším výkonu v průběhu celého utkání vyhrál tým Inter Letná. Kohout
Inter Letná Litrpůl FC
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Lukáš Koutník, Dominik Šolc vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Koukal, Jan Omasta, Michael Teplý, Jiří Zach, Martin Žák
58. Michael Teplý
1. 10. 18 19:00 ZABEH Tream Deam FC Inter Letná 4. 4:1 (1:0)
Bojovné utkání s lepší koncovkou domácích.
Tream Deam FC Inter Letná
Petr Aksamít – Ondřej Černík, Filip Chmelík, Adam Drnek, Dominik Grim, Pavel Janský, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš vs Jakub Peterka – Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Jaroslav Šustek
29. Petr Nepraš
31. Pavel Janský
48. Ondřej Nepraš
57. Adam Drnek
54. Tomáš Haken
20. 9. 18 18:00 KORAB Sanitka AS Inter Letná 2. 1:6 (0:0)
První půle velice vyrovnaná bez jediného gólu. Hosté vstřelili první gól až ve 45. minutě a dále v tom pokračovali v intervalech několika minut.
Sanitka AS Inter Letná
David Slaboch – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Vojtěch Selix, Jáchym Straka vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
53. Marek Ducháč 45., 48., 53., 56., 58. Jakub Cihla
49. Ondřej Dostál
6. 9. 18 18:00 KORAB Inter Letná Prague City FC 1. 1:1 (1:0)
V prvním poločase domácí tlačili hosty i za cenu aktivní hry brankáře a tato taktika se jim v prvním poločase vyplatila. Hosté ovšem v 36. minutě po střele z dálky vyrovnali. Domácí pokračovali v taktice "brankář - stoper", ale hosté se ubránili. Mlynařík
Inter Letná Prague City FC
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Marek Mašita, Jaroslav Šustek vs Michal Monček – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Vlastimil Svatý