Ne 12.5.19 16:15 DEKAN Květák Puk PFC   (HL6K)
Ne 12.5.19 17:30 DEKAN Habet Praha FŇ Úžas 1.FFS   (HL4F)
Ne 16.6.19 17:30 ZABEH Ukradený širáci Botič FC   (HL4F)
Ne 16.6.19 18:45 ZABEH Parádníci Drsný šrouby   (HL6K)

23. 6. 19 17:30 TEMPO Prague Gunners Hodkovičky United FC 11. 7:0 (5:0)
Domácí od začátku do konce kontrolovali zápas a ukázali, co to znamená "nedat soupeři šanci". Kryštof Vítek, Matej Martinec
Prague Gunners Hodkovičky United FC
Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf vs Jan ŠubrtJakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
10., 22., 24. Andrej Chudý
12. Tomáš Melichar
16. Jan Boháč
55., 56. Dominik Nábělek
9. 6. 19 17:30 P3 Bruins FC Prague Gunners 10. 4:2 (2:1)
Bruins lépe bránili a góly dávali z přečíslení. Hosté se víc soustředili na výkon rozhodčího. Janča
Bruins FC Prague Gunners
Ivan Bareika – Rinat Akhmetov, Kyrylo Linov, Roman Mitakin, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Ilia Skirdov, Dmytro Zaporozhchenko vs Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Pavel Gillern, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf
3., 29., 39. Vladimir Pushkarev
60. OG
46 Roman Mitakin 22. Jan Boháč
31. Jan Volf
34. Pavel Gillern
47. Pavel Gillern
2. 6. 19 18:45 MIKU1 Prague Gunners Normální Chlapi 9. 7:2 (4:0)
Domácí předčili soupeře ve všech relevantních činnostech, a proto si do tabulky připisují dva body.
Prague Gunners Normální Chlapi
Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Pavel Gillern, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf vs Jan Varga – Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Patrik Tomášek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
45. Václav Zvěřina
26. 5. 19 18:45 ZAK Debakl FC Prague Gunners 8. 0:3 (0:3)
Utkání rozhodl už v prvním poločase hattrick hostujícího Melichara. Ač se Debakl snažil o gól, nebylo jeho úsilí korunováno úspěchem. Zápas s minimem faulů.
Debakl FC Prague Gunners
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Tomáš Repaský, Jan Štoncner vs Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Pavel Gillern, Tomáš Melichar, Jan Volf
10., 13., 21. Tomáš Melichar
19. 5. 19 16:15 ZAK Prague Gunners Plameňáci 1.FC A 7. 7:2 (4:0)
Dvacet minut hledali Gunners klíč k brance Plameňáků, poté už to bylo o vyšší skóre.
Prague Gunners Plameňáci 1.FC A
Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Jiří Kuzník, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf vs Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Václav Štefan
20., 26. Jan Boháč
24. Tomáš Melichar
27., 33., 36. Dominik Nábělek
47. Jan Volf
39. Karel Pavlišín
60. Pavel Hrubeš
5. 5. 19 15:00 HANSP Alej FK A Prague Gunners 6. 2:5 (2:2)
Dramatické utkání nakonec lépe zvládli Prague Gunners, i bez možnosti střídat otočili výsledek z 2:1 na 2:5.
Alej FK A Prague Gunners
Petr Malec – Petr Beneš, Matej Hudec, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek vs Adam Gillern – Andrej Chudý, Pavel Gillern, Dominik Nábělek, Arian Nadri, Jan Volf
4. Tomáš Jauker
6. Petr Beneš
2. Pavel Gillern
26., 45., 52. Dominik Nábělek
45. Andrej Chudý
28. 4. 19 18:45 P1 Prague Gunners Youngsters FC 5. 5:1 (1:1)
Domácí se z rychlého gólu soupeře oklepali a poměrně jasně vyhráli.
Prague Gunners Youngsters FC
Adam Gillern – Andrej Chudý, Daniel Hájek, Jan Kotráš, Jiří Kuzník, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf vs Michal Šaněk – Martin Charvát, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Marcel Marcin, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Daniel Vokurka
23. Daniel Hájek
35. Andrej Chudý
44., 49., 50. Dominik Nábělek
7. Jakub Maršoun
14. 4. 19 20:00 MIKU1 Řežem to United Prague Gunners 4. 2:3 (1:3)
Svižné utkání. První poločas jasně pro Gunners, kteří se ale nakonec báli o výsledek.
Řežem to United Prague Gunners
Matěj Vondrka – Šimon Dukát, Jiří Hrubý, Karel Křížek, Tomáš Paszyc, Adam Přadka, Lukáš Svoboda, Petr Topol vs Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Pavel Gillern, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf
20. Lukáš Svoboda
50. Jiří Hrubý
15., 19., 25. Andrej Chudý
7. 4. 19 18:45 P1 Prague Gunners Bamboocha City 3. 8:3 (4:2)
Parádní utkání na vysoké technické úrovni. Gunners si vytvořili náskok díky gólům z přečíslení. Bamboocha byla druhou půli lepší, ale na zvrat měla málo času. Janča
Prague Gunners Bamboocha City
Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf vs Vojtěch Řehoř – Jakub Horský, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, Michal Petržilka, David Richter