8. 6. 19 08:45 DEKAN Alej FK B Taggart 10. 2:7 (2:4)
Začátek vyrovnaný, Alej do 22. minuty vedla, pak tým Taggart ovládl hru. Janča
Jiří Sedláček – Jan Grus, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Robert Konchanskyy, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek vs Sergey Tsilikh – Eduard Danylaš, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Alisher Kereibayev, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Valentin Prokhorov, Ivan Shchegolev
24., 28., 54. Valentin Prokhorov
36. Ivan Shchegolev
47. Yuri Matrosau
1. 6. 19 12:30 ZAK Taggart Troll FC 9. 2:4 (2:2)
Bojovný fotbal z obou stran, vyrovnaná hra, čemuž odpovídalo i skóre po první půli. Druhá půle přinesla jenom góly hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Janča
Taggart Troll FC
Vsevolod Balunov – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Alisher Kereibayev, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Valentin Prokhorov, Ivan Shchegolev vs Michael Pivoňka – Tomáš Bína, Jiří Hlaváček, Miroslav Madej, Josef Slobodník, Jakub Strnad, Matěj Vácha
1. Pavel Belov
21. Valentin Prokhorov
19., 24., 36. Miroslav Madej
54. Josef Slobodník
25. 5. 19 11:15 P2 Tus Pelotas Taggart 8. 2:0 (1:0)
Pelotas vyhráli zaslouženě, byli lepší v koncovce. Smetana
Tus Pelotas Taggart
Vladimir Suarez Maldonado – Javier F. Avila Selva, Štefan Božik, Rafael Jose Millan Teran, Carlos A. Molina Tello, Caio Pinho Paiva vs Sergey Tsilikh – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Alisher Kereibayev, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Valentin Prokhorov, Ivan Shchegolev
25. Carlos A. Molina Tello
40. Rafael Jose Millan Teran
18. 5. 19 11:15 P3 Protector 1320 FC Taggart 7. 1:3 (0:2)
Rychlý gól z rohu po teči patou do protipohybu od týmu Taggart. Ještě v závěru půle druhý gól nůžkami jako akrobatická vložka. Janča
Protector 1320 FC Taggart
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra vs Sergey Tsilikh – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Alisher Kereibayev, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Valentin Prokhorov, Ivan Shchegolev
45. OG 5., 31. Ivan Shchegolev
30. Pavel Belov
11. 5. 19 10:00 ZABEH Taggart Profesoři 6. 5:3 (3:1)
Tři vlastní branky se v jednom utkání jen tak nevidí.  Nicméně na góly zvítězil Taggart. Čapla
Taggart Profesoři
Pavel Belov – Vsevolod Balunov, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Valentin Prokhorov, Ivan Shchegolev vs Milan Vojtěch – Michal Auxt, Jan Brabenec, Jan Charbuský, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Jiří Procházka, Ulugbek Rakhimov, Benjamin Tuček
43. Benjamin Tuček
4. 5. 19 08:45 TEMPO Prague United Taggart 5. 2:9 (1:3)
Po relativně vyrovnaném prvním poločase domácím došla fyzička a hosté navyšovali náskok. Klail
Prague United Taggart
Petr Uchytil – Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Vojtěch Janda, Jan Jaroš, Radim Tichý vs Vsevolod Balunov – Pavel Belov, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Valentin Prokhorov, Ivan Shchegolev
56. Pavel Belov
27. 4. 19 10:00 P3 Taggart Partizan Praha 4. 4:2 (3:0)
Taggart přehrával Partizan, který byl bez střídání. Čapla
Taggart Partizan Praha
Sergey Tsilikh – Pavel Belov, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Alisher Kereibayev, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Valentin Prokhorov, Ivan Shchegolev vs Vladimír Dubský – Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Radek Kahovec, Pavel Kopřivík, Jan Zedníček
10. Pavel Belov
27. Roman Iarema
28. Valentin Prokhorov
38. Vasyl Iarema
19 Ivan Shchegolev 36., 39. Marek Haleš 19. Jan Zedníček
45. Miroslav Ilušák
13. 4. 19 11:15 TEMPO ABCOM Taggart 3. 4:3 (2:3)
Utkání hrané za stálé převahy domácích, kteří se ale dlouho nemohli prosadit. Jakub Macháček, Pavel Mašek
ABCOM Taggart
Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Stanislav Vladař vs Sergey Tsilikh – Pavel Belov, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Valentin Prokhorov, Ivan Shchegolev