St 8.5.19 20:45 TEMPO Demínka A Viktoria Bítovská A   (HL8G)
St 5.6.19 18:00 STER1 The Hamptons Výstavby KK   (HL8F)
St 5.6.19 19:15 STER1 Athletico KMF Virtus Praha FK   (HL7F)
St 5.6.19 20:30 STER1 DHL Bad Diablos Sipral Stars   (HL7F)

17. 6. 19 18:30 zzHAGIB Sanitka AS Senioři Praha A 11. 5:0 (3:0)
Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Jáchym Straka vs Miroslav Bajer – Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Michal Valouch
14. Petr Puchmertl
22., 31., 42. David Slaboch
26. Aleš Knesl
3. 6. 19 20:30 MOTO4 FC 1869 Sanitka AS 10. 2:3 (0:2)
Hosté měli více ze hry, rychle se ujali vedení. Dobré kombinace, špatná zakončení. Ve druhé půli se hosté nechali ukolébat výsledkem, čehož domácí využili a dvakrát skórovali. Hosté ale už nepřipustili zvrat.
FC 1869 Sanitka AS
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Vladimír Malý, Lukáš Novák, Tomáš Prudký, Josef Šafařík vs Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka
47., 50. Lukáš Novák 6., 31. Lukáš Slaboch
27. 5. 19 20:45 ARIT Sanitka AS Digi Prague FC 9. 15:1 (8:0)
Domácí tým byl jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězil.
Sanitka AS Digi Prague FC
Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka vs Petr Redl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Lukáš Haisl, Petr Hylan, Ladislav Kejmar, Jiří Kříž, Tomáš Lapšanský, Štěpán Linha, Tomáš Procházka, Martin Švehla
31. Tomáš Lapšanský
20. 5. 19 20:30 STER2 Bee Well Čelákovice Sanitka AS 8. 1:5 (0:2)
Hosté jasně vyhráli. Beneš
Bee Well Čelákovice Sanitka AS
Matěj Votoupal – Vojtěch Benda, Tomáš Löffelmann, Josef Mrklas, Robert Sládek, Radek Šťastný, Theodor Tichý vs Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Vojtěch Selix, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka
53. Robert Sládek 5. Lukáš Slaboch
10. Michal Strakatý
37., 57. Jáchym Straka
48. Martin Belay
13. 5. 19 18:30 zzHAGIB Sanitka AS Vošach gang-bang 7. 5:2 (2:1)
Kvalitní zápas se zaslouženým vítězstvím domácích.
Sanitka AS Vošach gang-bang
Lukáš Slaboch – Martin Belay, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Jáchym Straka vs Jakub Hořejší – Lukáš Borovička, Roman Dušek, Tomáš Girl, Petr Klajl, Martin Korbel, Jan Rosenheim, Dominik Vostrovský, Martin Vostrovský
25. Vojtěch Selix
28. Aleš Knesl
38., 42., 52. Martin Belay
7., 42. Roman Dušek
6. 5. 19 20:30 MOTO4 Perros FC Sanitka AS 6. 1:5 (0:3)
Hra probíhala velice plynule a v duchu fair-play. Oba týmy prokázaly vzájemný respekt. Rozhodla přesnost v zakončení Sanitky, podpořena kvalitním a hlavně jistým výkonem brankáře. Hynek Telerovský
Perros FC Sanitka AS
Lukáš Fremut – Adam Bílek, Adam Blažek, Václav David, David Kopecký, Petr Kratochvíl, Lukáš Kůna, Martin Pospíšil, Arthur Schneider vs Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Jáchym Straka
60. David Kopecký 11. Marek Ducháč
20. David Slaboch
24. Aleš Knesl
42. Martin Belay
51. Vojtěch Selix
29. 4. 19 20:30 MOTO2 Sanitka AS Střílíme veverky FC 5. 7:4 (2:2)
Sanitka v úvodu tahala za kratší konec, ale postupem času začala Veverky přehrávat a nakonec zaslouženě zvítězila. David Řezáč, Petr Hošek
Sanitka AS Střílíme veverky FC
Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka vs Tadeáš Polák – Matouš Brabec, Gerard Filip, Martin Kubát, Dušan Maga, Jan Niebauer, Samuel Volpe
21., 45. Marek Ducháč
29., 39., 43. Lukáš Slaboch
35., 50. Aleš Knesl
5., 9., 32. Matouš Brabec
54. Martin Kubát
15. 4. 19 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Sanitka AS 4. 2:5 (2:1)
Svižné a kombinačně dobré utkání s rychlými akcemi na obou stranách. Hosté se ujali vedení v 10. minutě, ale domácí vzápětí vyrovnali. Domácí po poločase vedli 2:1, ale druhý poločas přinesl obrat pro hosty. Ti zpřesnili kombinaci a v závěrečné dvacetiminutovce rozhodli zápas ve svůj prospěch. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Vysmátí zajíci B Sanitka AS
Roman Novotný – Patrik Ambruš, Vilém Černý, Michal Čvanda, Marek Pešl, Lukáš Srb, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs David Slaboch – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Lukáš Slaboch
11. Patrik Ambruš
27. Vilém Černý
19 Ondřej Žáček 10., 43., 58. Lukáš Slaboch
33. Petr Puchmertl
39. Martin Belay
1. 4. 19 20:45 LITVI Kaizer chiefs FC Sanitka AS 3. 2:3 (0:1)
Více ze hry měli po čas celého utkání hosté, kterým se zásluhou dvou branek Ducháče podařilo získat náskok, o který přišli v průběhu jedné minuty. Hosté se však nevzdali a utkání přeci jen dokázali brankou z 58. minuty zvrátit ve svůj prospěch. Marek Řeháček
Kaizer chiefs FC Sanitka AS
David Gajer – Matěj Dyškant, Pavel Havlíček, Filip Láznik, Ladislav Navrátil, Tomáš Pivoňka, Filip Radomskij, Antonín Tlustý, Jakub Weiss vs David Slaboch – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Jáchym Straka
51. Filip Radomskij
52. Antonín Tlustý
4., 44. Marek Ducháč
58. Aleš Knesl
57. Jáchym Straka
25. 3. 19 20:30 MOTO4 Sanitka AS Hajduk Hůrka B 2. 0:6 (0:1)
Výsledek neodpovídá průběhu, hostující brankář chytil i nemožné. Zápas byl kontumován ve prospěch Hajduku pro start hráče v trestu v týmu Sanitka. Martin Zelinka, Michal Morong
Sanitka AS Hajduk Hůrka B
Michal Strakatý – Martin Belay, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka vs David Holeček – David Dušek, Tomáš Gračko, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Matěj Ptáček, Filip Sismilich, Jan Škoda, Jakub Zelenka
12. Filip Novák
35., 59., 60. Erik Lukšík
42. Jakub Zelenka
18. 3. 19 20:15 ZABEH Guláš FC Sanitka AS 1. 2:2 (2:1)
Hosté po rychlém brejku vedli, Guláš ale dokázal výsledek do poločasu otočit. Po přestávce se domácím dokonce naskytla přesilovka, tu ale nedokázali využít. Naopak odvážná a bojovná Sanitka i v početní nevýhodě urvala bod. Čapla