Po 21.10.19 20:15 MIKU2 Ferri FC VET Folprecht 1.FC VET   (VL3A)

3. 12. 19 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Demoliční četa 11. 1:6 (1:2)
Hosté byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Tomáš Chalupský – Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Petr Nebeský, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Tomáš Vrána, Robert Žemlička
59. Michal Pechar
59. Petr Nebeský
42. Michal Pechar
19. 11. 19 18:45 ZAK Blaženka spiders MIFA Fighters FO 10. 3:1 (3:0)
Blaženka rozhodla o svém vítězství už v prvním poločase třemi rychlými brankami. Čapla
Blaženka spiders MIFA Fighters FO
Roman Dobiáš – Petr Fiala, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Ivan Pleskač, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček
20. Karel Masařík
22. Marek Jurčík
24. Lukáš Vavrla
45. Michal Kodýdek
12. 11. 19 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Black mamba IBD 9. 4:2 (3:1)
Úvod zápasu náramně vyšel domácím, kteří se dostali do vedení o tři branky. Hosté dali pouze jeden gól, a tak se do šatny šlo za stavu 3:1. Druhá půle nabídla pouze dvě branky, a to do každé brány jednu. Tím pádem domácí zvítězili.
MIFA Fighters FO Black mamba IBD
David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, David Staněk vs Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Michal Soukup, Radek Tuška, Martin Vašátko
8. Tomáš Chalupský
12. Jindřich Šimáček
17., 55. Ondřej Pero
25., 52. Michal Soukup
5. 11. 19 19:30 DEKAN Absinth MIFA Fighters FO 8. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který domácí tým zvládl lépe a v 53. minutě se dostal do vedení a dokázal ho udržet až do konce utkání.
Absinth MIFA Fighters FO
Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Martin Zeman vs David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Ondřej Pero, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
29. Kamil Bašista
45. Jiří Medvec
53. Josef Macháč
13. Ondřej Pero
41. Jindřich Šimáček
22. 10. 19 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Steve 7. 1:3 (1:1)
Mírná převaha hostů se nakonec projevila v závěrečném součtu, který vyzněl lépe pro hostující tým.
MIFA Fighters FO Steve
David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, David Staněk vs Petr Exner – Jan Autrata, Jan Hájek, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Martin Kuča, Slavomír Trepera
10. Ondřej Pero 6., 40. Jan Hájek
57. Filip Hrbek
8. 10. 19 19:30 DEKAN Sedm zbabělých B MIFA Fighters FO 6. 6:2 (1:1)
Po velice vyrovnaném prvním poločase začali domácí proměňovat své šance a nakonec zaslouženě vyhráli.
Sedm zbabělých B MIFA Fighters FO
Radek Mališ – Denis Fichtner, Jakub Gajdoš, Michal Kašpar, Petr Kouble, Tomáš Ludvík, Tomáš Surmík vs David Svoboda – Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík, David Staněk
38. Jan Slavík
1. 10. 19 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Papíráci CF 5. 3:3 (1:3)
Pohledné a běhavé utkání, kterému dominovali oba brankáři. Boubín
MIFA Fighters FO Papíráci CF
David SvobodaTomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík, David Staněk vs David Šulc – Martin Folprecht, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Jan Stross
23., 54. Ondřej Pero
49. Tomáš Fuchs
24., 26. Ondřej Křížek
29. Miroslav Němec
24. 9. 19 19:30 DEKAN Torolka MIFA Fighters FO 4. 3:3 (1:0)
Torolka předvedla i ve čtyřech velmi statečný výkon. Výborně bránila, brankář se překonával a třikrát z brejků dokázala skórovat. Domácí z převahy vytěžili pouze bod a to až vlastním gólem v 59. minutě. Rataj
Torolka MIFA Fighters FO
Martin Chládek – David Baran, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Jaromír Srba vs David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík, David Staněk
22. Jakub Hořák
48. David Baran
53. Pavel Čermák
40., 50. Jan Slavík
59. OG
17. 9. 19 19:30 DEKAN La Famiglia MIFA Fighters FO 3. 1:1 (1:0)
Velmi dobrý zápas, ve kterém remíza uspokojila oba týmy. Voldán
La Famiglia MIFA Fighters FO
Jiří Šimral – Patrik Bečvář, Carlo Maria Maione, Dominik Michalanský, Vojtěch Obhlídal, Jan Roubíček, Jan Zuna, Matěj Zuna vs David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík, David Staněk
30. Matěj Zuna 48. OG
10. 9. 19 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Gente - Yeti FC 2. 1:2 (0:2)
Hrálo se nahoru dolů ve velké rychlosti a s technickou vybaveností obou mužstev.
MIFA Fighters FO Gente - Yeti FC
David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Jindřich Šimáček, Jan Slavík, David Staněk vs Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, Michael Repetný, David Šámal, Marek Zámečník
47. Lumír Františák 9., 12. Michael Repetný
3. 9. 19 19:30 DEKAN Felix club MIFA Fighters FO 1. 4:2 (2:0)
Do zápasu lépe nastoupili domácí, kteří se ujali vedení, které si udrželi až do pauzy. Po přestávce si hosté vypracovali šance, které ale neproměnili. Poté domácí zvýšili vedení o dvě branky, které už nepustili a zaslouženě vyhráli.
Felix club MIFA Fighters FO
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs David Svoboda – Tomáš Chalupský, Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík, David Staněk