Čt 14.11.19 20:15 P2 Kluci z Vršovic Blue Elephants   (HL6F)

3. 12. 19 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Demoliční četa 11. 1:6 (1:2)
Hosté byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Tomáš Chalupský – Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Ondřej Pero, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Petr Nebeský, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Tomáš Vrána, Robert Žemlička
59. Michal Pechar
59. Petr Nebeský
42. Michal Pechar
19. 11. 19 20:15 METE2 Demoliční četa La Famiglia 10. 4:5 (2:2)
Hosté přišli o dvoubrankový náskok, když první gól inkasovali z penalty, a následně šli v závěru prvního poločasu do oslabení. Demoliční četa sice v závěru přesilovku využila, hosté ale z následné akce vyrovnali a následně otočili zápas zpět na svou stranu. Hošek
Demoliční četa La Famiglia
Vít Klupák – Petr Beneš, Jaroslav Dobrý, Zdeněk Najer, Petr Nebeský, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jiří Šimral – Carlo Maria Maione, Dominik Michalanský, Vojtěch Obhlídal, Tomáš Runštuk, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
28. Dominik Michalanský
12. 11. 19 19:00 METE2 Gente - Yeti FC Demoliční četa 9. 5:4 (4:1)
Po prvním poločase to vypadalo na debakl. Dva rychlé góly však nalily Demolici krev do žil a posledních osm minut bylo velké drama. Janča
Gente - Yeti FC Demoliční četa
Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Lukáš Turhanovský vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Miroslav Duchek, Martin Marek, Zdeněk Najer, Petr Nebeský, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
52. Tomáš Čedík
5. 11. 19 19:00 METE2 Demoliční četa Felix club 8. 3:3 (3:1)
Po celou dobu vyrovnané utkání a zasloužená remíza.
Demoliční četa Felix club
Vít Klupák – Petr Beneš, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Miroslav Duchek, Petr Nebeský, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Pavel Žirko
6., 24. Miroslav Duchek
30. Petr Beneš
22. Pavel Žirko
36. Jan Štěpánek
46. Jakub Svárovský
22. 10. 19 18:15 LITVI Demoliční četa Torolka 7. 3:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný a na konci měli domácí více štěstí. Janča
Demoliční četa Torolka
Vít Klupák – Petr Beneš, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Miroslav Duchek, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Tomáš Vrána, Robert Žemlička vs David Baran – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jaromír Srba
1. Tomáš Vrána
33. Tomáš Vencl
3. Jakub Hořák
8. 10. 19 18:45 ZAK Blaženka spiders Demoliční četa 6. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, které pro sebe rozhodli v závěru hosté.
Blaženka spiders Demoliční četa
Roman Dobiáš – Petr Fiala, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Ivan Pleskač, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Vít Klupák – Petr Beneš, David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl
59. Michal Sofron
60. Petr Beneš
1. 10. 19 18:15 LITVI Demoliční četa Black mamba IBD 5. 2:8 (0:4)
Jednoznačná záležitost hostujícího týmu. Janča
Demoliční četa Black mamba IBD
Vít Klupák – Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Tomáš Vrána, Robert Žemlička vs Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Petr Havlíček, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Radek Tuška
39., 52. Michal Pechar 43 Tomáš Vrána 9., 10., 30., 54. Radek Tuška
20., 44. Milan Lukáš
49. Jiří Nadrchal
57. Stanislav Šmerda
43. Jiří Nadrchal
24. 9. 19 18:15 LITVI Absinth Demoliční četa 4. 4:2 (3:2)
Slušné utkání. Absinth skóroval již první minutě utkání a udržel vítězství až do konce. Demoliční četa se snažila utkání otočit, ale brankář Absinthu měl svůj den a většinu střel pokryl.
Absinth Demoliční četa
Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, Václav Sklenář, Marek Šumník, Martin Zeman vs Vít Klupák – Petr Beneš, Jaroslav Dobrý, Miroslav Duchek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Tomáš Vrána, Robert Žemlička
1., 33. Josef Macháč
6. Martin Zeman
9. Martin Moník
8. Michal Pechar
25. Zdeněk Najer
17. 9. 19 18:15 LITVI Demoliční četa Steve 3. 2:7 (0:5)
Steve byl jasně lepší, domácí nezvládli závěr psychicky. Lukáš Jirát, Stanislav Mazouch
Demoliční četa Steve
Jaroslav Dobrý – Miroslav Duchek, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Tomáš Vrána, Robert Žemlička vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Jan Laibl, Slavomír Trepera
44., 53. Michal Pechar 59 Tomáš Vrána 12., 17., 25. Filip Hrbek
15. Jan Hájek
22. Petr Exner
43., 55. Jan Kokeš
10. 9. 19 18:15 LITVI Sedm zbabělých B Demoliční četa 2. 1:4 (0:2)
První půle bohatá na šance, ale chudá na góly. Hosté dvěma hezkými góly vyhráli zaslouženě první půli. Druhá půle přinesla góly na obou stranách. Domácí se snažili, ale víc jak jeden gól jim nebyl dopřán. Hosté zaslouženě vyhráli. Janča