Po 11.11.19 19:00 P3 Batalion 91 A Manchlastr FC   (HL5B)
Po 11.11.19 20:15 P3 Fugas CF B Primitives Prague FC   (HL7A)

1. 12. 19 13:30 PLAM Power WCC Komety FC A 11. 0:8 (0:2)
Komety byly po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězily. Janda
Jan Vágner – Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Dmitry Vasilyev vs Boris Bichkenov – Mikhail Aleshnikov, Roman Armenov, Georgii Gogokhiia, Vasyl Karaslai, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov
40., 50., 53. Petr Popov
42., 58. Vasyl Karaslai
55. Aliaksandr Stsepankou
17. 11. 19 13:30 PLAM Komety FC A Hattrick Prosek FC 10. 8:2 (3:0)
Komety míří za postupem a bylo to znát na jejich hře. Soupeře přehrály rozdílem třídy. Patrik Furimský
Komety FC A Hattrick Prosek FC
Boris Bichkenov – Roman Armenov, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako vs Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Michal Petrásek
3., 19., 47. Petr Popov
17., 52. Aliaksandr Stsepankou
42. Roman Armenov
54. Dzmitry Pudau
58. Mark Litvinov
33., 37. Lukáš Březina
10. 11. 19 13:30 PLAM Palmeiras Prosek Komety FC A 9. 0:8 (0:2)
Fotbalovější Komety přehrály soupeře, když proměnily většinu svých gólových šancí. Melíšek
Palmeiras Prosek Komety FC A
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Marcel Macháček, Jakub Matějček vs Boris Bichkenov – Roman Armenov, Vasyl Karaslai, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako
8., 37., 38., 45. Vasyl Karaslai
30. Aliaksandr Stsepankou
32., 40. Mark Litvinov
50. Roman Armenov
57. Vasyl Karaslai
3. 11. 19 13:30 PLAM Komety FC A MTPCH 8. 0:0 (0:0)
Zápas ve vysokém tempu a technicky na kvalitní úrovni. Šance byly, ale gólmani měli navrch. Zasloužená remíza. Jambor
Komety FC A MTPCH
Boris Bichkenov – Roman Armenov, Georgii Gogokhiia, Vasyl Karaslai, Mark Litvinov, Petr Popov, Aliaksandr Stsepankou, Dzmitry Zhmako vs Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský
20. 10. 19 13:30 PLAM Světlušky Komety FC A 7. 0:4 (0:2)
Světlušky odehrály celý zápas bez střídání, i proto je výsledek jednoznačný. Hosté vyhráli zaslouženě. Jiří Švec, Pavel Hájek
Světlušky Komety FC A
Daniel PechoPatrik Hadrbolec, Martin Kučera, Dan Raiser, Petr Váňa, Luboš Velísek vs Boris Bichkenov – Roman Armenov, Georgii Gogokhiia, Vasyl Karaslai, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako
1., 5., 35. Petr Popov
60. Mark Litvinov
13. 10. 19 13:30 PLAM Komety FC A Hustec 6. 1:3 (0:1)
Zápas byl vcelku vyrovnaný, ale Hustec dokázal své šance proměnit. Komety ve druhém poločase snížily, ale místo vyrovnání znovu inkasovaly. Jambor
Komety FC A Hustec
Boris Bichkenov – Roman Armenov, Vasyl Karaslai, Robert Minasian, Alexander Panteleev, Petr Popov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako vs Martin Vohánka – Michal Bujalka, Vojtěch Havlovec, František Kolský, Jan Kořínek, David Skalík, Filip Sklenička, Jakub Talík, Marek Vinš
41. Petr Popov 22 Vasyl Karaslai 25. Jan Kořínek
37. David Skalík
51. Marek Vinš
12. Jan Kořínek
16. Filip Sklenička
6. 10. 19 13:30 PLAM Komety FC A Úžas 1.FFS 5. 4:2 (3:2)
Moc pěkné, bojovné utkání. Hosté začali lépe a brzy se dostali do dvoubrankového vedení. pak ale přenechali aktivitu Kometám a ty zápas otočily. Ve druhé půli se Úžas marně hnal za vyrovnáním, naopak v poslední minutě ještě inkasoval.
Komety FC A Úžas 1.FFS
Boris Bichkenov – Roman Armenov, Vasyl Karaslai, Anton Kletnev, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako vs Stanislav Apolenár – Ondřej Brož, Ondřej Gašparovič, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, Martin Mráz, Jan Novák, Jan Šťovíček, František Tůma
22. Dzmitry Zhmako
26., 60. Mark Litvinov
27. Roman Armenov
7. Milan Jenčo
16. Pavel Krištůfek
29. 9. 19 13:30 PLAM Pfefrs FC Komety FC A 4. 3:5 (1:3)
Utkání dobré úrovně skončilo překvapivě vítězstvím týmu Komety. Trnka
Pfefrs FC Komety FC A
Kryštof Benka – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Jakub Novotný, Jan Polák, Tomáš Rothe, David Tomandl vs Boris Bichkenov – Roman Armenov, Vasyl Karaslai, Anton Kletnev, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako
50. Mark Litvinov
22. 9. 19 13:30 PLAM Komety FC A Botič FC 3. 3:1 (1:1)
Hezké a kvalitní utkání.
Komety FC A Botič FC
Boris Bichkenov – Roman Armenov, Anton Kletnev, Robert Minasian, Alexander Panteleev, Petr Popov, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako vs Jan Špatenka – Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Michal Vomáčka
11., 38. Petr Popov
58. Dzmitry Zhmako
8. Michal Vomáčka
15. 9. 19 13:30 PLAM United clans Komety FC A 2. 3:3 (2:2)
Solidní utkání se spravedlivou remízou. Voldán
United clans Komety FC A
Jiří Flekač – Ondřej Bílý, Martin Časar, Martin Denovský, Jozef Drábek, Tomáš Flekač, Leon Petrů vs Boris Bichkenov – Roman Armenov, Georgii Gogokhiia, Anton Kletnev, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Petr Popov, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako
8. Ondřej Bílý
23., 53. Martin Denovský
6. Petr Popov
28., 51. Mark Litvinov
8. 9. 19 13:30 PLAM Komety FC A Bamboocha City 1. 3:3 (1:1)
Na úvodní trefu Komet odpověděli do poločasu hosté vyrovnáním, když před tím neproměnili penaltu za ruku bránícího hráče. Druhá půle byla gólově bohatší, zápas ale skončil zaslouženou remízou. Jambor
Komety FC A Bamboocha City
Boris Bichkenov – Roman Armenov, Georgii Gogokhiia, Mark Litvinov, Petr Popov, Aliaksandr Stsepankou, Dzmitry Zhmako vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, Michal Petržilka, Martin Zemánek