Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.19 | 18:00 | ZAK | Primeira Equipe Erectico TBC | 11. | 1:1 |
Po 18.11.19 | 18:00 | HRAB3 | Díky čau Pirelli FC Primeira Equipe | 10. | 5:2 |
Po 11.11.19 | 19:30 | BECH | Primeira Equipe Bohemia AFK | 9. | 5:1 |
St 6.11.19 | 18:15 | STER1 | Strašnická SK A Primeira Equipe | 8. | 11:1 |
Po 21.10.19 | 19:30 | HOSTI | Primeira Equipe F3N FC B | 7. | 5:1 |
Po 14.10.19 | 20:15 | METE2 | Torpédo Hulín FC Primeira Equipe | 6. | 5:1 |
Po 7.10.19 | 20:45 | STOD | Parádníci Primeira Equipe | 5. | 6:0 k. |
Po 30.9.19 | 18:15 | HOSTI | Primeira Equipe Legends are back | 4. | 2:8 |
Po 23.9.19 | 19:15 | STER2 | Nounejm Primeira Equipe | 3. | 3:2 |
Po 16.9.19 | 19:15 | SCBEC | Primeira Equipe New Jersey Devils B | 2. | 2:1 |
Po 2.9.19 | 20:45 | ARIT | Arabská Primeira Equipe | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erectico TBC | 11 | 6 | 5 | 0 | 28:13 | 17 |
2. | Torpédo Hulín FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 33:11 | 16 |
3. | Díky čau Pirelli FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 33:24 | 15 |
4. | Strašnická SK A | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:23 | 14 |
5. | Legends are back | 11 | 4 | 3 | 4 | 27:22 | 11 |
6. | Bohemia AFK | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:31 | 11 |
7. | F3N FC B | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:42 | 11 |
8. | Parádníci | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:24 | 10 |
9. | Nounejm | 11 | 5 | 0 | 6 | 26:29 | 10 |
10. | Primeira Equipe | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:43 | 9 |
11. | Arabská | 11 | 3 | 0 | 8 | 26:39 | 6 |
12. | New Jersey Devils B | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:50 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 17.9.19 | 19:15 | MOTO2 | Tak dort jo Karcinogenní (HL5C) |
Út 17.9.19 | 20:30 | MOTO2 | Debakl FC Torpedo Ohrobec SKA (HL3B) |
Čt 17.10.19 | 17:00 | ZAK | Nebeský bastardi Lucián FC B (HL5F) |
Čt 17.10.19 | 18:15 | ZAK | Klika CFA SUP Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
Čt 7.11.19 | 17:00 | DEKAN | Traktor Humus SUP A Rychlé pípy SUP (SVL3A) |
Čt 7.11.19 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Houbaři (SVL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bareš Filip | 3 | 4 |
Kadeřábek Ondřej | 2 | 1 |
Kohout Eduard | 5 | 0 |
Košut Martin | 10 | 1 |
Kurtov Valentyn | 1 | 0 |
Prosecký Jiří | 9 | 0 |
Ptáček David | 7 | 4 |
Vejr Petr | 9 | 5 |
Vejr Tomáš | 9 | 6 |
Zimola Petr | 10 | 2 |