3. 12. 19 20:15 P3 Libeň SK A Medvědi A 11. 6:2 (2:2)
Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Martin Pivoňka, Michal Vlk vs Petr Želechovský – Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Martin Petřina, Michal Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Tomáš Vogl
59. Petr Havlík
1. Petr Černík
27. Petr Kalaš
19. 11. 19 17:30 ZAK D.G.Team Libeň SK A 10. 6:2 (1:2)
Domácí v posledních minutách otočili zápas ve svůj prospěch a zaslouženě vyhráli. Čapla
D.G.Team Libeň SK A
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský, Miguel Santos vs Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, David Bečvář, Petr Havlík, Tomáš Minarovič, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Vlk
9., 45. David Kafuněk
53. Jiří Greiff
54., 58. Michal Kafuněk
57. Miguel Santos
12. Rostislav Bakula
16. Petr Havlík
12. 11. 19 18:15 DEKAN Libeň SK A Banana Chiquíta 9. 2:5 (2:3)
Hostům se úvod zápasu podařil, když dali tři góly. Domácím se podařilo snížit, ale hosté definitivně rozhodli ke konci zápasu, kdy vstřelili dva góly.
Libeň SK A Banana Chiquíta
Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč, Lukáš Trnka vs František Kouba – Jiří Mlčkovský, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
18. Petr Havlík
20. Rostislav Bakula
40 Lukáš Trnka 14., 55., 58. Petr Šindelář
17. Lukáš Sýkora
18. Jan Zelenka
29. 10. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Libeň SK A 8. 3:7 (1:4)
Zasloužené vítězství hostů.
1.FC Holešovice Libeň SK A
Jakub Kříž – Tomáš Andrle, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Vlk
15., 54. Ondřej Sopr
33. Tomáš Andrle
1., 6. David Řezáč
5. David Bečvář
30., 42., 50. Rostislav Bakula
46. Pavel Čtvrtečka
22. 10. 19 20:45 BECH Libeň SK A Tatran Válec 7. 5:3 (2:1)
Zápas dobré úrovně. Šance střídala šanci, běhavější zvítězili. Husák
Libeň SK A Tatran Válec
Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, Michal Vlk vs Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák, Matěj Šplíchal
43. Matěj Šplíchal
15. 10. 19 18:15 LITVI Real Praha A Libeň SK A 6. 0:5 (0:1)
Utkání se definitivně zlomilo až v polovině druhé půle, kdy Libeň třikrát skórovala. Pohledné utkání z obou stran.
Real Praha A Libeň SK A
Jakub Třešňák – Dušan Blahušiak, Tomáš Brom, Marek Gerschon, Petr Kellner, Filip Kubát vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, Michal Vlk
6. David Bečvář
41. Petr Havlík
46., 54. Rostislav Bakula
56. Michal Vlk
1. 10. 19 20:45 ARIT Libeň SK A Pěstební dělníci 5. 4:5 (2:3)
Dynamické utkání dobré úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo těsným vítězstvím týmu Pěstební dělníci. Trnka
Libeň SK A Pěstební dělníci
Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč, Lukáš Trnka, Michal Vlk vs Adam Kolář – Filip Oliver Bouzek, Martin Černý, Tomáš Kasalický, Tomáš Kozák, Daniel Kršek, Tomáš Már, Mikuláš Veselý, Stanislav Zdrůbek
42. Tomáš Már
24. 9. 19 17:45 MIKU4 Red Leads Libeň SK A 4. 6:6 (3:3)
Oba týmy se ve střelecky divokém utkání střídaly ve vedení, přičemž dospěly až ke spravedlivé remíze. Voldán
Red Leads Libeň SK A
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Jáchym Kaplan, Václav Stach, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč
38., 41. David Bečvář
17. 9. 19 20:30 STER3 Friends Prague Libeň SK A 3. 4:0 (1:0)
Hráči Libeň SK odehráli celý zápas pouze se čtyřmi hráči v poli. Ačkoliv inkasovali již ve druhé minutě, dobrou taktickou hrou drželi dlouho naději na bodový zisk. Konec jejich nadějí přinesla 40. minuta, kdy inkasovali podruhé. Libeň pak musela hru otevřít a Friends toho využili ke vstřelení dalších gólů.
Friends Prague Libeň SK A
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Martin Pivoňka, David Řezáč
2. Jakub Běhalík
40., 50. Jan Záruba
54. Aleš Kopeček
10. 9. 19 20:15 METE2 Libeň SK A Greenhorns FC 2. 1:1 (0:0)
Zápas opatrný, vyrovnaný. Remíza zasloužená. Rataj
Libeň SK A Greenhorns FC
Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Vlk vs Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Richard Matouš, Jakub Melezínek, Ondřej Švec, Oleksandr Voznyuk, Jiří Zeman
45. David Bečvář 49 David Řezáč 60. Jan Hadrava 38. Oleksandr Voznyuk
3. 9. 19 19:00 METE2 Gambrinus VH Libeň SK A 1. 1:2 (1:2)
Libeň udržela vítězství i díky neproměněné penaltě Gambrinusu v závěru zápasu. Smetana