18. 11. 19 18:00 KORAB Red Leads Tatran Válec 10. 1:2 (1:1)
Pohodové utkání, hráno v duchu fair play. Vyhráli hosté. Husák
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Robert Johánek – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák, Matěj Šplíchal
12. 11. 19 20:45 STER1 Gambrinus VH Red Leads 9. 2:1 (1:1)
Utkání bylo vyrovnané, ale rozhodla větší kvalita po technické stránce.
Gambrinus VH Red Leads
František Franěk – Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák, František Novák ml., Pavel Žitný vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Václav Stach, David Stránský, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
5., 50. Jan Novák 15. Filip Benedikt
29. 10. 19 20:30 SCBEC Red Leads Real Praha A 8. 3:1 (3:0)
Hezké utkání se spoustou šancí. Domácí toho využili více. Martin Wagner, Dominik Sagan
Red Leads Real Praha A
Kryštof Černovský – Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, David Stránský, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Adam Činátl – Filip Bajcura, Petr Bělohoubek, Tomáš Brom, Daniel Fišer, Petr Kellner, Petr Plíhal
18. David Stránský
20. Vojtěch Kadlec
26. Jonathan Ton
31. Petr Bělohoubek
22. 10. 19 20:15 P1 Medvědi A Red Leads 7. 3:1 (2:1)
Domácí diktovali tempo hry a zaslouženě vyhráli.
Medvědi A Red Leads
Jan Bílek – Petr Černík, Petr Kalaš, Martin Petřina, Michal Petřina, Luboš Řezníček, Tomáš Vogl, Petr Želechovský vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Václav Stach, David Stránský
14., 21. Tomáš Vogl
56. Petr Kalaš
23. Jan Petrůj
15. 10. 19 19:00 METE1 Red Leads Pěstební dělníci 6. 1:4 (1:1)
Hosté kromě začátku celý zápas dominovali a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Red Leads Pěstební dělníci
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Václav Stach, David Stránský, Jonathan Ton vs Tomáš Már – Filip Oliver Bouzek, Martin Černý, Adam Kolář, Tomáš Kozák, Daniel Kršek, Jan Landfeld, Mikuláš Veselý, Stanislav Zdrůbek
5. Petr Pachovský 50 David Stránský 26., 55., 58. Tomáš Kozák
56. Stanislav Zdrůbek
1. 10. 19 19:30 BECH D.G.Team Red Leads 5. 2:1 (0:1)
Utkání probíhalo bez zdržování a emocí. Oba týmy hrály velmi pěkný fotbal a snažily se do poslední chvíle o vítězství.
D.G.Team Red Leads
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, Jiří Greiff, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Vojtěch Kadlec, Petr Pachovský, Václav Stach, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
45., 46. Jiří Greiff 18. Jiří Vorel
24. 9. 19 17:45 MIKU4 Red Leads Libeň SK A 4. 6:6 (3:3)
Oba týmy se ve střelecky divokém utkání střídaly ve vedení, přičemž dospěly až ke spravedlivé remíze. Voldán
Red Leads Libeň SK A
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Jáchym Kaplan, Václav Stach, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč
38., 41. David Bečvář
17. 9. 19 20:30 STER1 Banana Chiquíta Red Leads 3. 2:2 (1:1)
Zápas fotbalový, technický. První poločas vyrovnaný, druhý lepší hosté, kteří soupeře přehrávali a hnali se za vyrovnáním, což se jim v závěru zaslouženě povedlo. Jedlička
Banana Chiquíta Red Leads
František Kouba – Jiří Mlčkovský, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Kryštof Černovský – Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Václav Stach, Jonathan Ton, Jiří Vorel
19., 57. Tomáš Rieger 5. Jonathan Ton
36. Jáchym Kaplan
10. 9. 19 19:00 METE2 Red Leads Friends Prague 2. 0:3 (0:1)
V prvním poločase oba týmy útočily a oba nastřelily tyč. Hosté šli do vedení po přímém kopu v dorážce ve 26. minutě, ve 44. šli hosté do vedení 2:0 a zakončili tak mírnou technickou a rychlostí převahu. V 54. minutě pak hosté dali rozhodující gól. Domácí nedokázali soupeře ohrozit, jeho vítězství je zasloužené. Jedlička
Red Leads Friends Prague
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Jan Petrůj, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Miroslav Blaha, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba
26., 54. Jan Záruba
44. Jakub Běhalík
48. Martin Lukeš
3. 9. 19 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Red Leads 1. 3:4 (3:1)
Dynamický, bojovný fotbal se spoustou hezkých akcí, nevyužitých šancí a gólů. V první půli hosté až ve 27. minutě prolomili střeleckou smůlu, ale domácí stejně navýšili skóre a první půli vyhráli. Druhá půle přinesla drama, hosté heroickým výkonem vyrovnali a dvě minuty před koncem vsítili vítězný gól. Janča
1.FC Holešovice Red Leads
Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr, Jan Zelený vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jáchym Kaplan, Petr Pachovský, Jan Petrůj, Václav Stach, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel