12. Ol´school Fellas BK 11 1 3 7 21:37 5

St 2.10.19 17:00 DEKAN Klub odložených mužů Babočka Admirál FC A   (HL5A)
St 2.10.19 18:15 DEKAN Bílý lev CF VET Vršáci VET   (VL3B)
St 23.10.19 18:00 HRAB3 Alkohol Tea FC Hanspaulský beton   (HL6E)
St 23.10.19 19:15 HRAB3 Raiffani Kliďas FC   (HL3C)
Ne 17.11.19 13:45 P3 Tým Jakuba Harapáta Tutto bene A   (HL6L)
Ne 17.11.19 15:00 P3 Améby AFC B Horst 1.FC   (HL6K)

29. 11. 19 19:15 P1 Ol´school Fellas BK Velký klády FC 11. 2:3 (0:2)
V prvním poločase se gólově prosadili hosté, kteří krátce po sobě vstřelili dva góly, přestože byli herně lepší domácí. V průběhu druhého poločasu se rozstříleli i domácí, nicméně konec zápasu patřil nejlepšímu hráči hostů, který vstřelil v 55. minutě vítězný gól.
Ol´school Fellas BK Velký klády FC
Ondřej Kolář – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Matěj Voda vs Tomáš Maceška – Michal Bureš, Ondřej Bureš, Martin Kopecký, Jan Koza, Daniel Novotný, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč
44. Lukáš Doffek
45. Ondřej Kolář
26., 29., 55. Michael Nový
22. 11. 19 18:45 TEMPO Los Bimbananos Ol´school Fellas BK 8. 7:3 (4:1)
Klidný zápas, domácí potvrdili roli favorita. Husák
Los Bimbananos Ol´school Fellas BK
Václav Balous – Jiří Bureš, Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Lukáš Kettner, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jakub Schlichter
42. Jakub Schlichter
15. 11. 19 19:30 HOSTI Na zdraví p.Macháčka Ol´school Fellas BK 10. 6:2 (3:1)
Fellaz se sice ujal vedení, ale Macháčci kvalitní hrou zápas jasně ovládli. Hošek
Na zdraví p.Macháčka Ol´school Fellas BK
Jakub Jílovec – David Balun, Jakub Drbohlav, Robert Keil, Tomáš Komoň, David Martínek, Josef Záhlava vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Lukáš Kettner, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter
25. Robert Keil
27., 50. Jakub Drbohlav
30. Tomáš Komoň
33. OG
60. David Martínek
4., 49. Rudolf Heidu
8. 11. 19 19:15 P2 Ol´school Fellas BK Valícíse Kojoti 9. 4:8 (2:5)
Velice pěkný fotbalový zápas, kde oba týmy bojovaly s vysokým nasazením.
Ol´school Fellas BK Valícíse Kojoti
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Lukáš Kettner, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jakub Schlichter, Matěj Voda vs Ondřej Charvát – Ondřej Falber, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička
20., 44. Ondřej Voborský
18. 10. 19 19:15 ZAK Ol´school Fellas BK GoGo 1.NC 7. 1:2 (1:0)
Rychlé utkání, bohužel s málem gólů. Trnka
Ol´school Fellas BK GoGo 1.NC
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Lukáš Kettner, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter, Matěj Voda vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Kolek, Daniel Kopic, Radovan Král, Ondřej Kratochvíl, Petr Orlowski, Pavel Paszyc, Aleš Zmeškal
3. Martin Mašek 36. Jan Douděra
53. Petr Orlowski
11. 10. 19 19:30 HANSP Brazzers Praha FC A Ol´school Fellas BK 6. 2:2 (1:2)
Pěkný a hlavně čistý zápas, žádný s týmů nebyl výrazně lepší a zaslouženě si body rozdělili. Trnka
Brazzers Praha FC A Ol´school Fellas BK
Tomáš Vlček – František Drábek, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Šimon Souček, Daniel Štěpánek, Ondřej Štěpánek vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Lukáš Kettner, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Matěj Voda
15. Ondřej Štěpánek
45. David Hospodka
16. Lukáš Domin
28. OG
4. 10. 19 18:00 P1 Ol´school Fellas BK Žlutá křídla 5. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém ani jednomu týmu nelze upřít snahu o vstřelení gólu. Spravedlivá remíza. Za zmínku stojí fantastický gól zdálky brankaře hostů na 2:1.
Ol´school Fellas BK Žlutá křídla
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter vs Václav Musil – Jakub Fajfr, Ondřej Glazar, Martin Jaroš, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner
1. Martin Mašek
33. Ondřej Kučera
10. Martin Vágner
32. Václav Musil
27. 9. 19 18:00 ZAK Regio Team Ol´school Fellas BK 4. 2:0 (1:0)
Regio team si šel jasně za vítězstvím.
Regio Team Ol´school Fellas BK
Tomáš Matějek – Michal Bystroň, Pavel Jahoda, Jakub Měšťánek, Jan Paroubek, Dominik Rožanski, Jakub Večeřa vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter
12., 55. Michal Bystroň
20. 9. 19 20:45 STOD Ol´school Fellas BK Legendy FC 3. 2:2 (1:2)
V prvním poločase měli převahu hosté, kteří vstřelili první dva góly zápasu a břevno. Ve druhé polovině přidali na tempu domácí, kteří díky kolektivnímu výkonu vyrovnali skóre na 2:2. Velmi korektní výkon obou týmů.