Čt 3.10.19 18:15 HOSTI Zachovalí Pralinky F.C.K.   (VL4D)
Čt 3.10.19 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Čechie 12°   (VL3C)
Čt 3.10.19 20:45 HOSTI MVS Recycled Kehar club VET   (VL3C)
Út 22.10.19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Kikina bar 1.FC VET   (VL3A)
Út 22.10.19 19:15 KORAB Sebranka FC B 64! FC Kobylisy B   (HL8C)
Út 22.10.19 20:30 KORAB Friends Prague 1.FC Holešovice   (HL6C)

4. 12. 19 17:45 MIKU3 Vibromax 1985 Klamovka Praha FK 11. 6:2 (1:2)
Každý poločas byl jiný, v jednom měla navrch Klamovka, ve druhém Vibromax. Body zůstaly doma.
Vibromax 1985 Klamovka Praha FK
Tomáš Hanibal – Petr Endrst, Ondřej Freml, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač vs Josef Rajnyš – Filip Borkowski, Vasyl Erdeli, Peter Hlaváč, Pavel Kučera, Jan Kurka, Tomáš Mařík, Radek Tomečka
4. Petr Endrst
33., 50., 53. Jakub Hudec
44., 59. Tomáš Hanibal
9. Pavel Kučera
28. Vasyl Erdeli
20. 11. 19 18:45 ARIT Hulla hulla FC Vibromax 1985 10. 3:1 (0:1)
Vibromax výborně začal, ale pak se prosadili Hulla hulla a vyhráli. Husák
Hulla hulla FC Vibromax 1985
Jaroslav Guzy – Pavol Bors, Martin Hajný, Lukáš Harazin, Jiří Kolařík, Jiří Studený, Zdeněk Vrána vs Jakub Hudec – Petr Endrst, Ondřej Freml, Tomáš Hanibal, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Robert Volník, Marek Záhorský
32., 37., 49. Lukáš Harazin 12. Jiří Jantač
13. 11. 19 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Black Ballet 9. 1:6 (0:2)
Utkání dvou rozdílných stylů. Vibromax hrál kombinačně, Black Ballet byl fyzicky nadupaný a zaslouženě vyhrál. Ondřej Novotný, Tomáš Vlček
Vibromax 1985 Black Ballet
Tomáš Hanibal – Petr Endrst, Ondřej Freml, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Lukáš Tumpach, Robert Volník, Marek Záhorský vs Miroslav Tošner – Jakub Čihák, Martin Čunta, Ladislav Dely, David Hora, Illya Leheta, Artem Sajkin, Filip Syrový, Vojtěch Tomášek
42. Lukáš Tumpach 4., 48. Illya Leheta
17., 57. Ladislav Dely
56. Martin Čunta
59. David Hora
6. 11. 19 20:00 BIHOR Výstavby KK Vibromax 1985 8. 3:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí. Hosté se s výsledkem snažili ke konci zápasu něco udělat, ale vychytal je gólman.
Výstavby KK Vibromax 1985
Jiří Ečer – Jiří Kalina, Martin Kubín, Vilém Smižanský, Petr Svatoň, Antonín Tyxa, Petr Uhlíř vs Petr Endrst – Ondřej Freml, Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Marek Záhorský
11. Petr Uhlíř
16. Jiří Ečer
54. Jiří Kalina
2., 60. Tomáš Hanibal
30. 10. 19 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Vošach gang-bang 7. 3:2 (1:1)
Domácí rozhodli zápas v samém závěru a berou tak plný počet bodů.
Vibromax 1985 Vošach gang-bang
Ondřej Paul – Petr Endrst, Ondřej Freml, Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Jiří Jantač, Lukáš Tumpach, Marek Záhorský vs Jakub Hořejší – Lukáš Borovička, Roman Dušek, Tomáš Girl, Martin Korbel, Filip Muška, Jakub Sobotka, Martin Vostrovský
23., 36. Jakub Hudec
52. Jiří Jantač
30., 42. Jakub Sobotka
23. 10. 19 20:00 BIHOR Young Guns Prag Vibromax 1985 6. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Young Guns Prag Vibromax 1985
vs Ondřej Freml – Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Marek Záhorský
9. 10. 19 20:15 METE1 Prase FC Vibromax 1985 5. 1:2 (1:0)
První půli se hrál svižný útočný fotbal se spoustou nevyužitých šancí a pouze jedním gólem. Druhá půle přinesla zvýšenou aktivitu hostů, kteří srovnali, v 49. min. dali vedoucí gól a tak těsně vyhráli. Janča
Prase FC Vibromax 1985
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Libor Hruška, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Ondřej Paul – Petr Endrst, Ondřej Freml, Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Lukáš Tumpach, Marek Záhorský
27. Jiří Pudil 35. Jakub Hudec
49. Petr Endrst
2. 10. 19 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Praetorians FC A 4. 5:3 (4:1)
V prvním poločase velká převaha domácích, kteří svou rychlou kombinací vstřelili rychlé góly. V druhé hosté zlepšili obranu, ale zvítězili domácí. Mlynařík
Vibromax 1985 Praetorians FC A
Ondřej Freml – Petr Endrst, Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Marek Záhorský vs Jan Hedbávný – Peter Bilka, Tomáš Cigánek, Jakub Hrdlička, Richard Kubernát, Vladislav Nitrai, Michal Provazník, Jakub Ryšlavý
11., 22. Patrik Hudec
12. Jiří Jantač
18., 60. Ondřej Paul
13., 57. Richard Kubernát
52. Peter Bilka
25. 9. 19 20:00 BIHOR Czech line Vibromax 1985 3. 2:4 (1:2)
Hosté měli zápas pod kontrolou, a nebýt zákroků domácího gólmana, mohli zvítězit ještě vyšším rozdílem. Andrle
Czech line Vibromax 1985
Roman Sahula – Martin Ejem, Tomáš Hettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec, Tomáš Smeták vs Ondřej Freml – Petr Endrst, Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Marek Záhorský
4. Martin Ejem
33. Milan Salavec
13. Ondřej Paul
25. Petr Endrst
38. Daniel Janda
44. Marek Záhorský
18. 9. 19 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Pětapůl TJ 2. 1:3 (0:1)
První poločas se hrál za vytrvalého tlaku Vibromaxu, který si vytvořil spoustu šancí, ale místo toho inkasoval. Hosté po přestávce svůj náskok navýšili a zaslouženě vyhráli. Husák
Vibromax 1985 Pětapůl TJ
Marek Záhorský – Ondřej Freml, Tomáš Hanibal, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach vs Michal Hladík – Josef Černý, Filip Dohnal, Martin Hartmann, Vlastimil Janoušek, Ondřej Podráský, Tomáš Ryšan, Jakub Weiss
49. Ondřej Paul 21., 39. Josef Černý
49. Michal Hladík
4. 9. 19 20:00 BIHOR Midget Vibromax 1985 1. 2:5 (1:3)
Zajímavé utkání, které se rozhodlo ve prospěch hostů až v závěru.
Midget Vibromax 1985
David Horn – David Bala, Richard Bureš, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Oliver Matoušek, Michael Talík vs Jakub Hudec – Ondřej Freml, Tomáš Hanibal, Patrik Hudec, Lukáš Tumpach, Marek Záhorský