Po 9.9.19 19:15, 20:30 MOTO2 Basta fidli B
So 14.9.19 11:15, 12:30 P1 England Praha
Út 17.9.19 19:00, 20:15 P3 Los Niňos M.B.
St 18.9.19 19:00, 20:15 P3 Atomový veverky B
St 18.9.19 19:00, 20:15 METE1 Tvoje máma FC
Ne 22.9.19 12:30, 13:45 ZAK Laxní přístup
Ne 29.9.19 15:00, 16:15 ZAK Laxní přístup
Čt 3.10.19 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Horsis heads
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Skupinu vyhrál trochu nečekaně Notorax, který se proti nevýraznému jaru dokázal zlepšit a v posledním kole výhrou 2:0 nad Horsis heads uhájil postupovou pozici. HH se naopak na poslední chvíli propadli na třetí místo a přišli tak o přímý postup. Místě nich jdou výš Los Niňos, kteří jako jediní ze čtyřech propadlíků dokázali úspěšně zabojovat o návrat do vyšší soutěže. Horsis heads musí čekat na případný dodatečný posun do sedmičky, England Praha zklamal na celé čáře a ve vyrovnané tabulce skončil až desátý, byť s deseti body. A Terron Bozi zachraňovali alespoň úspěšným obratem proti slabým Basta fidli umístění v horní polovině tabulky. Na čtvrté pozici je ale od Englandu dělily pouhé dva body. Těžký život nováčka okusila Past, bod dokázala sebrat jen Basta fidli, tedy týmu, který nedosáhl ani na průměr jednoho vstřeleného gólu na zápas, naopak v sedmi utkáních neskóroval ani jednou. Tady je jasné, na jaké pozici se bude v zimě posilovat. Atomový veverky znovu táhl František Bartůněk, který podruhé za sebou získal pomyslnou korunu krále střelců, ani jeho příspěvek ale Veverkám k lepšímu než osmému místu nepomohl. Až příliš často totiž ztrácely body remízami.

1. 12. 19 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Horsis heads 11. 2:0 (1:0)
Na začátku nervózní fotbal, po pár minutách se však utkání proměnilo v útočnou hru z obou stran. Sokol byl zjevně fotbalovější a po zásluze vyhrál.
Sokol V.-Notorax B Horsis heads
Pavel Kunst – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Marek Surovčík, Tomáš Tesař, Marek Tomeček, Petr Wied vs Jaroslav Šmiták – Stanislav Bartek, Jan Burda, Ondřej Havel, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Jiří Medlín
17. Marek Surovčík
42. Václav Horejsek
1. 12. 19 11:15 P3 Terron AC Bozi B Basta fidli B 11. 4:3 (2:3)
Vyrovnané utkání, které nakonec dokázal otočit domácí tým a vyhrál. Petr
Terron AC Bozi B Basta fidli B
Leoš Melichar – Petr Jeník, Daniel Manda, Petr Pokorný, Miroslav Sabo, Milan Šebek, Matej Sedláček vs Michal VráblíkFrantišek Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Jiří Nerad, Jan Ungerman
7. Matej Sedláček
19. Daniel Manda
33., 55. Miroslav Sabo
19. Jiří Nerad
25. Tomáš Hájek
29. František Bůžek
1. 12. 19 11:15 BECH Los Niňos M.B. England Praha 11. 6:2 (3:1)
Domácí byli ve všem lepší, jejich vítězství je zasloužené. Průměrný zápas. Rosenberger
Los Niňos M.B. England Praha
Matěj Kovář – František Čáha, Stanislav Čáha, Ondřej Gothard, Michal Hrabák, Robert Jelen, Petr Kouba, Tomáš Koutský, Adam Lovecký, Václav Pekárek, David Sládek vs Radek Pubanc – Martin Janouškovec, Václav Krček, Pavel Marek, Miroslav Michálek, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Josef Vašička, Arnošt Veselský
10., 18., 56. Michal Hrabák
24. Václav Pekárek
32. Adam Lovecký
51. Ondřej Gothard
28. Martin Janouškovec
46. Václav Krček
1. 12. 19 11:15 TEMPO Past FC Dýně AC A 11. 4:8 (2:1)
Zlepšení ve druhém poločase zajistilo Dýni vysoké vítězství. Past už se po prvním poločase nedokázala vrátit do zápasu. Husák
Past FC Dýně AC A
Jan Boháč – Hugo Berka, Marek Cihelka, Jakub Dorňák, Matyáš Hanzlík, David Martínek, Šimon Pavlič, Martin Peterka, František Raffay, Tomáš Vízner vs Rostislav Pravda – Jakub Horák, Mikuláš Kodym, Michal Mach, Karel Nejedlý, Ondřej Nejedlý, Daniel Pravda, Petr Přerovský, Petr Skalický, Michael Turek
2. Martin Peterka
10., 47. David Martínek
56. Marek Cihelka
18. Daniel Pravda
33., 37., 38., 41., 49., 57. Ondřej Nejedlý
55. Jakub Horák
1. 12. 19 11:15 P2 Potíže Atomový veverky B 11. 2:4 (0:3)
Hosté měli zápas pod kontrolou, až ke konci se domácí probudili střelecky, bohužel to nestačilo.
Potíže Atomový veverky B
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Milan Dolejš, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Rastislav Macko, Vojtěch Malý, David Nekarda vs Stanislav Tyšer – František Bartůněk, Tomáš Mikulů, Miroslav Sládek, Jan Valenta, Bohumil Vojta
57. Rastislav Macko
58. Vojtěch Malý
6., 37. Miroslav Sládek
17. František Bartůněk
26. Jan Valenta
1. 12. 19 11:15 P1 Laxní přístup Tvoje máma FC 11. 4:2 (1:2)
Pohodové utkání, v první půli byl lepší tým Tvoje máma, ale svým přístupem nechal vyhrát Laxní přístup. Janča
Laxní přístup Tvoje máma FC
David Šátek – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Matějka, Marián Mišina, Vojtěch Procházka, Jiří Šafka, Jan Široký, Michal Široký, Petr Wagner vs Šimon Štrop – Jakub Blažek, Michal Čadský, Lukáš Heřman, Michal Hornok, Matěj Hutník, Jakub Kandalík, Mikuláš Kaucký, Tomáš Linhart, Štefan Varmus, Jan Veverka