So 21.9.19 08:45 DEKAN Crossed sausages FC Alej FK B   (HL6J)
So 21.9.19 10:00 DEKAN Avengers FC Zde je místo ...   (HL6J)
So 12.10.19 08:45 P3 VGIK Praha FC Hypochondři   (HL6J)
So 12.10.19 10:00 P3 Gremio Redox Praha FC   (HL8L)

1. 12. 19 11:15 P2 Potíže Atomový veverky B 11. 2:4 (0:3)
Hosté měli zápas pod kontrolou, až ke konci se domácí probudili střelecky, bohužel to nestačilo.
Potíže Atomový veverky B
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Milan Dolejš, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Rastislav Macko, Vojtěch Malý, David Nekarda vs Stanislav Tyšer – František Bartůněk, Tomáš Mikulů, Miroslav Sládek, Jan Valenta, Bohumil Vojta
57. Rastislav Macko
58. Vojtěch Malý
6., 37. Miroslav Sládek
17. František Bartůněk
26. Jan Valenta
17. 11. 19 16:15 P3 Basta fidli B Potíže 10. 0:1 (0:0)
Klidný průběh první půle. Tým Potíže lépe kombinoval, ale střelbou šetřil. Až v závěru utkání po pěkné akci padl gól. Janča
Basta fidli B Potíže
Michal Vráblík – František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Josef Karban, Jiří Nerad, Jan Ungerman vs Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Milan Dolejš, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Kevin Kostka, Rastislav Macko, David Nekarda
52 Jan Ungerman 54. Karel Kirs
10. 11. 19 13:45 P1 Potíže Terron AC Bozi B 9. 2:3 (0:0)
Zbytečně nervózní utkání. Oba týmy se často věnovaly zbytečnému řečnění. Janda
Potíže Terron AC Bozi B
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Milan Dolejš, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Rastislav Macko, Vojtěch Malý, Michal Pavlečko vs Leoš Melichar – Daniel Manda, Adam Pasecký, Miroslav Sabo, Milan Šebek, Pavel Šustr
44. Karel Kirs
58. Martin Bálek
32. Daniel Manda
35. Adam Pasecký
40. Miroslav Sabo
3. 11. 19 13:45 P2 Tvoje máma FC Potíže 8. 1:2 (1:2)
Vyrovnaný první poločas ukončila branka v závěru, která se ukázala jako rozhodující. Domácí i přes možnost střídání a velký tlak bodovat nedokázali. Tomáš Sedláček, Michal Coubal
Tvoje máma FC Potíže
Lukáš Heřman – Jakub Blažek, Michal Hornok, Matěj Hutník, Jakub Kandalík, Mikuláš Kaucký, Tomáš Linhart, Šimon Štrop, Štefan Varmus, Jan Veverka vs Robert Bertien FenclMartin Bálek, Jaroslav Dolejší, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Vojtěch Malý
27. Matěj Hutník 11. Jaroslav Dolejší
30. Martin Bálek
20. 10. 19 13:45 ZAK Past FC Potíže 7. 2:4 (2:2)
Hosté měli více ze hry a nakonec zaslouženě berou oba body.
Past FC Potíže
Jakub Pečenka – Jan Boháč, Jaroslav Chvojka, Jakub Dorňák, David Martínek, Šimon Pavlič, Jakub Pechr vs Robert Bertien Fencl – Milan Dolejš, Jaroslav Dolejší, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Kevin Kostka, Rastislav Macko, Ondřej Nykodým, Michal Pavlečko
12., 24. David Martínek 9. Karel Kirs
11., 35., 47. Milan Dolejš
13. 10. 19 15:00 ZAK Potíže Los Niňos M.B. 6. 1:1 (1:0)
Utkání dobré úrovně skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Potíže Los Niňos M.B.
Robert Bertien Fencl – Milan Dolejš, Jaroslav Dolejší, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Kevin Kostka, Rastislav Macko, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Michal Pavlečko vs Matěj Kovář – František Čáha, Stanislav Čáha, Ondřej Gothard, Michal Hrabák, Tomáš Koutský, Adam Lovecký, Václav Pekárek, Lukáš Podpěra, David Sládek
10. Ondřej Nykodým 42. Lukáš Podpěra 54. František Čáha
6. 10. 19 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Potíže 5. 3:6 (2:3)
Tým Potíže lépe kombinoval a góly dával z přečíslení i protiútoků. Janča
Sokol V.-Notorax B Potíže
Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Pavel Kunst, Josef Šafránek, Tomáš Tesař, Petr Wied vs Robert Bertien Fencl – Jaroslav Dolejší, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Kevin Kostka, Rastislav Macko, Vojtěch Malý, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Michal Pavlečko
5., 31. Josef Šafránek
18. Martin Kříž
12., 20., 47. Ondřej Nykodým
12. Jaroslav Dolejší
41., 47. Michal Pavlečko
22. Rastislav Macko
29. 9. 19 13:45 ZAK Potíže Laxní přístup 4. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté díky většímu štěstí vyhráli.
Potíže Laxní přístup
Robert Bertien Fencl – Milan Dolejš, Jaroslav Dolejší, Jaroslav Kočí, Kevin Kostka, Vojtěch Malý, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Michal Pavlečko vs Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Matějka, Marián Mišina, Vojtěch Procházka, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký, Petr Wagner
26. David Šátek
55. Radek Šén
22. 9. 19 17:30 MIKU3 Horsis heads Potíže 3. 3:1 (2:1)
Zápas fair-play téměř bez faulů. Hosté byli běhavější, ale domácí efektivnější, hlavně díky důraznému útočníkovi Havlovi. Rataj
Horsis heads Potíže
Jaroslav Šmiták – Stanislav Bartek, Jan Burda, Ondřej Havel, Zdeněk Kricner, Vladimír Němeček vs Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Kevin Kostka, Vojtěch Malý, David Nekarda, Ondřej Nykodým
16. Jan Burda
29. Ondřej Havel
56. Stanislav Bartek
7. Kevin Kostka
15. 9. 19 15:00 HANSP Potíže England Praha 2. 1:1 (1:1)
Oboustranně vyrovnané utkání, které skončilo v prvním poločase 1:1. Bohužel druhá půle nepřinesla žádný gól, a tak utkání skončilo remízou. I když herně lepší bylo mužstvo domácích.
Potíže England Praha
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Milan Dolejš, Karel Kirs, Jaroslav Kočí, Rastislav Macko, Vojtěch Malý vs Radek Pubanc – Martin Janouškovec, Václav Krček, Miroslav Michálek, Roman Pém, Jiří Smetana, Arnošt Veselský
15. Rastislav Macko 21. Arnošt Veselský
8. 9. 19 12:30 TEMPO Dýně AC A Potíže 1. 1:2 (1:1)
V bojovném zápase rozhodly pevnější nervy Potížistů.
Dýně AC A Potíže
Pavel Krejčí – Jiří Andrle, Jakub Horák, Mikuláš Kodym, Tomáš Kopp, Michal Mach, Ondřej Nejedlý, Michael Seidl, Petr Skalický, Michael Turek, Tomáš Zeman vs Robert Bertien Fencl – Jaroslav Dolejší, Kevin Kostka, Rastislav Macko, Vojtěch Malý, David Nekarda, Ondřej Nykodým