Út 10.9.19 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA MVS Vršovice A   (HL3B)
Út 10.9.19 20:30 MOTO1 Penco FC Serval KPKS   (HL5D)
St 27.11.19 19:00 P3 MVS Vršovice A Speciál Bráník B   (HL3B)
St 27.11.19 20:15 P3 Stará Garda VET Autobazar Duo VET   (VL2B)

18. 11. 19 19:00 ZABEH Vyprahlo FC VET Blesk VK VET B 9. 3:4 (2:1)
Po první půli to vypadalo, že domácí spravedlivě vyhrají, ale hosté dokázali v závěru utkání třemi góly úplně otočit zápas a vyhráli. Remíza by tomu slušela víc, domácí prohráli nezaslouženě, byli lepším týmem. Promarnili ale spoustu šancí. Obdivuhodné odhodlání hostů, kteří se za stavu 1:3 nevzdali. Janča
Vyprahlo FC VET Blesk VK VET B
Jiří Halík – Jan Gliniarczyk, Radek Horáček, Daniel Joska, Martin Kovář, Pavel Majer, Bohumil Wasserbauer vs Patrik Cígler – Michal Cimr, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Snopek, Petr Svoboda, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka
5. Pavel Majer
19. Daniel Joska
50. Martin Kovář
13. Václav Cina
55., 60. Luboš Vejmelka
60. Martin Snopek
6. 11. 19 18:00 HRAB3 Blesk VK VET B Tatarský biftek VET 8. 0:1 (0:0)
Rozhodl jediný gól v závěru utkání. Janda
Blesk VK VET B Tatarský biftek VET
Patrik Cígler – Michal Cimr, Milan Cina, Václav Cina, Martin Snopek, Petr Svoboda, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima
59. Zdeněk Koutník 55. Karel Hartig
21. 10. 19 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Blesk VK VET B 7. 12:0 (4:0)
Jednoznačná dominance Premiéry, hosté velmi slabí. Výsledek mluví za vše.
Premiéra TV - Nowatron Blesk VK VET B
Zdeněk Turyna – Lubor Klouda, David Kratochvíl, Jan Musel, Josef Nehasil, Martin Richter, David Rozvald, Tomáš Sadílek, Jakub Vodička vs Patrik Cígler – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Petr Svoboda, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka
46. Jan Musel
14. 10. 19 20:15 P3 Blesk VK VET B Pirelli VET 6. 0:0 (0:0)
Dobrý zápas skončil bez branek.
Blesk VK VET B Pirelli VET
Patrik Cígler – Michal Cimr, Pavel Cina, Václav Cina, Petr Svoboda, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Jaromír Blín – Tomáš Berka, David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Marek Šetina, Jan Vojtěch
1. 10. 19 20:15 METE2 Křídla Ďáblic VET A Blesk VK VET B 5. 6:1 (3:0)
Zápas po jednoznačném průběhu vyhrál zaslouženě tým Křídla Ďáblic. Vostatek
Křídla Ďáblic VET A Blesk VK VET B
Kamil Papež – Patrik Bělín, Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Kreitl, Martin Öszi, Richard Pohl, Jan Schroth, Tomáš Voldán vs Patrik Cígler – Michal Cimr, Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Snopek, Petr Svoboda, Jiří Tříska
13., 21., 40. Tomáš Voldán
15. Rudolf Klinka
44. OG
57. Jan Schroth
48. Petr Svoboda
25. 9. 19 20:15 ZABEH Blesk VK VET B Exact old boys 4. 7:2 (4:0)
Blesk rozhodl zápas i díky hattricku Vejmelka už v prvním poločase. Po změně stran se trefili i hosté. Blesk navíc mnoho vyložených šancí neproměnil. Čapla
Blesk VK VET B Exact old boys
Patrik Cígler – Miloš Abraham, Michal Cimr, Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Snopek, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Filip Bouřil – Petr Debnár, David Müller, Petr Prokop, Dalibor Tužinčin, Pavel Zubatý
4., 11., 30., 37. Luboš Vejmelka
11. Milan Cina
31. Martin Snopek
60. Václav Cina
38. Petr Debnár
40. Petr Prokop
16. 9. 19 19:00 MIKU4 Eukaryota 2.LKW VET Blesk VK VET B 3. 4:2 (2:1)
Dlouho vyrovnaný zápas se zlomil ve prospěch vítězné Eukaryoty až v samém závěru.
Eukaryota 2.LKW VET Blesk VK VET B
Milan Pick – Tomáš Eberle, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Ondřej Mach, František Palcr, Vítězslav Pokluda, Filip Vodička vs Patrik Cígler – Miloš Abraham, Michal Cimr, Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Snopek, Petr Svoboda
26. Jiří Kawalec
29. Petr Konůpka
57. František Palcr
59. Ondřej Mach
13., 58. Petr Svoboda
9. 9. 19 19:15 STER2 Blesk VK VET B Blue devils VET 2. 5:0 (3:0)
Blesk od začátku kontroloval utkání. Blue Devils hrozili pouze z brejků. Martin Suchý, Luděk Michalík
Blesk VK VET B Blue devils VET
Patrik Cígler – Miloš Abraham, Michal Cimr, Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Petr Svoboda, Jiří Tříska vs Roman Libich – Miroslav Charvát, Jaroslav Hejný, Petr Shíbal, Václav Stuchl
5. Milan Cina
8. Petr Svoboda
22. Václav Cina
31. Miloš Abraham
57. Pavel Cina
2. 9. 19 20:15 MIKU4 Blesk VK VET B Ugandská ťava VET 1. 4:3 (3:2)
Obě mužstva hrála naplno po celých 60 minut. Blesk měl více štěstí v koncovce a zaslouženě vyhrál.