Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.11.19 | 19:15 | ZAK | Premiéra TV - Nowatron Eukaryota 2.LKW VET | 9. | 5:5 |
Po 4.11.19 | 19:00 | MIKU4 | Eukaryota 2.LKW VET Pirelli VET | 8. | 2:3 |
Po 21.10.19 | 19:00 | MIKU3 | Křídla Ďáblic VET A Eukaryota 2.LKW VET | 7. | 0:0 |
Po 14.10.19 | 19:00 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Exact old boys | 6. | 5:1 |
Po 30.9.19 | 19:00 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Ugandská ťava VET | 5. | 2:2 |
Po 23.9.19 | 19:00 | MIKU3 | Blue devils VET Eukaryota 2.LKW VET | 4. | 1:5 |
Po 16.9.19 | 19:00 | MIKU4 | Eukaryota 2.LKW VET Blesk VK VET B | 3. | 4:2 |
Po 9.9.19 | 19:00 | MIKU4 | Vyprahlo FC VET Eukaryota 2.LKW VET | 2. | 10:1 |
Po 2.9.19 | 19:00 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Tatarský biftek VET | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Premiéra TV - Nowatron | 9 | 8 | 1 | 0 | 45:12 | 17 |
2. | Pirelli VET | 9 | 6 | 2 | 1 | 40:18 | 14 |
3. | Eukaryota 2.LKW VET | 9 | 4 | 3 | 2 | 28:25 | 11 |
4. | Vyprahlo FC VET | 9 | 5 | 0 | 4 | 43:32 | 10 |
5. | Křídla Ďáblic VET A | 9 | 4 | 2 | 3 | 37:26 | 10 |
6. | Tatarský biftek VET | 9 | 4 | 2 | 3 | 29:25 | 10 |
7. | Blesk VK VET B | 9 | 4 | 1 | 4 | 23:31 | 9 |
8. | Ugandská ťava VET | 9 | 2 | 1 | 6 | 27:33 | 5 |
9. | Exact old boys | 9 | 1 | 0 | 8 | 18:47 | 2 |
10. | Blue devils VET | 9 | 1 | 0 | 8 | 14:55 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 17.10.19 | 19:00 | P2 | Super Naděje B Lomíci (SVL2B) |
Čt 17.10.19 | 20:15 | P2 | Veget FC SUP Starci na chmelu SUP A (SVL2B) |
St 13.11.19 | 19:30 | DEKAN | Deportivo Estudiantil VET Masters V (VL2B) |
St 13.11.19 | 20:45 | DEKAN | Shooters Morava FC Uličníci FC (HL6F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Eberle Tomáš | 8 | 0 |
Kawalec Jiří | 4 | 1 |
Konůpka Petr | 7 | 7 |
Kupsa Michal | 5 | 2 |
Mach Ondřej | 8 | 7 |
Mařík Lukáš | 3 | 0 |
Palcr František | 9 | 3 |
Pešek Michal | 6 | 2 |
Pick Milan | 7 | 0 |
Pokluda Vítězslav | 6 | 0 |
Vodička Filip | 9 | 4 |
Vrbovský Martin | 2 | 2 |