Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 21.11.19 | 17:45 | MIKU3 | Sebranka FC VET Zachovalí | 9. | 1:7 |
St 6.11.19 | 19:30 | STER1 | Gaučáci FC Sebranka FC VET | 8. | 3:0 |
St 23.10.19 | 19:15 | STER1 | Sebranka FC VET Rumové pralinky VET | 7. | 6:0 k. |
St 16.10.19 | 19:15 | STER1 | FC Střešovice Sebranka FC VET | 6. | 24:0 |
St 9.10.19 | 19:15 | STER1 | Sebranka FC VET Blizzard ZM VET | 5. | 0:2 |
St 2.10.19 | 19:15 | STER1 | Sananim Legends Sebranka FC VET | 4. | 4:0 |
St 18.9.19 | 19:15 | STER1 | Sebranka FC VET Jetoma FC | 3. | 2:1 |
St 11.9.19 | 19:30 | BECH | Pralinky F.C.K. Sebranka FC VET | 2. | 7:3 |
St 4.9.19 | 19:15 | STER1 | Sebranka FC VET Hvězda VAB F.C. | 1. | 0:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gaučáci FC | 9 | 8 | 0 | 1 | 52:24 | 16 |
2. | Zachovalí | 9 | 6 | 3 | 0 | 39:17 | 15 |
3. | Hvězda VAB F.C. | 9 | 7 | 0 | 2 | 45:18 | 14 |
4. | FC Střešovice | 9 | 4 | 2 | 3 | 61:33 | 10 |
5. | Pralinky F.C.K. | 9 | 3 | 2 | 4 | 34:38 | 8 |
6. | Jetoma FC | 9 | 4 | 0 | 5 | 38:43 | 8 |
7. | Sananim Legends | 9 | 3 | 0 | 6 | 33:28 | 6 |
8. | Rumové pralinky VET | 9 | 2 | 1 | 6 | 23:52 | 5 |
9. | Blizzard ZM VET | 9 | 1 | 2 | 6 | 18:49 | 4 |
10. | Sebranka FC VET | 9 | 2 | 0 | 7 | 12:53 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 7.11.19 | 17:45 | MIKU4 | Lunochod 1.MFK A Exilová šatna (HL6H) |
Čt 7.11.19 | 19:00 | MIKU4 | PH Servis Santa Tranta VET (VL1A) |
Čt 7.11.19 | 20:15 | MIKU4 | Inter Lotyšák VET B Deportivo Estudiantil VET (VL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Avraamides Leonidhas | 5 | 0 |
Chmel Václav | 6 | 0 |
Chyba Tomáš | 8 | 1 |
Haas Jan | 6 | 2 |
Kobera Miloslav | 8 | 0 |
Kopal Tomáš | 7 | 0 |
Mayer Petr | 7 | 2 |
Nemec Libor | 8 | 0 |
Rychetský Tomáš | 5 | 0 |
Skalický Zbyšek | 8 | 1 |
Vlasák Petr | 6 | 0 |