Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 21.11.19 | 18:15 | ZAK | Hvězda VAB F.C. Gaučáci FC | 9. | 2:6 |
St 6.11.19 | 19:30 | STER1 | Gaučáci FC Sebranka FC VET | 8. | 3:0 |
Čt 24.10.19 | 18:15 | HOSTI | Gaučáci FC Zachovalí | 7. | 4:7 |
Čt 17.10.19 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET Gaučáci FC | 6. | 0:7 |
Čt 10.10.19 | 18:15 | BECH | Gaučáci FC FC Střešovice | 5. | 6:2 |
Čt 3.10.19 | 18:00 | SCBEC | Blizzard ZM VET Gaučáci FC | 4. | 5:6 |
Čt 19.9.19 | 19:30 | ZAK | Gaučáci FC Sananim Legends | 3. | 6:2 |
Čt 12.9.19 | 20:30 | SCBEC | Jetoma FC Gaučáci FC | 2. | 4:6 |
St 4.9.19 | 19:30 | BECH | Gaučáci FC Pralinky F.C.K. | 1. | 8:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gaučáci FC | 9 | 8 | 0 | 1 | 52:24 | 16 |
2. | Zachovalí | 9 | 6 | 3 | 0 | 39:17 | 15 |
3. | Hvězda VAB F.C. | 9 | 7 | 0 | 2 | 45:18 | 14 |
4. | FC Střešovice | 9 | 4 | 2 | 3 | 61:33 | 10 |
5. | Pralinky F.C.K. | 9 | 3 | 2 | 4 | 34:38 | 8 |
6. | Jetoma FC | 9 | 4 | 0 | 5 | 38:43 | 8 |
7. | Sananim Legends | 9 | 3 | 0 | 6 | 33:28 | 6 |
8. | Rumové pralinky VET | 9 | 2 | 1 | 6 | 23:52 | 5 |
9. | Blizzard ZM VET | 9 | 1 | 2 | 6 | 18:49 | 4 |
10. | Sebranka FC VET | 9 | 2 | 0 | 7 | 12:53 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 13.9.19 | 19:30 | STOD | Gladiators Beroun Devils of Zderaz (HL5G) |
Pá 13.9.19 | 20:45 | STOD | Legendy FC Na zdraví p.Macháčka (HL6I) |
St 16.10.19 | 19:30 | TEMPO | Budvarka B Diablos Blancos C.F. (HL8F) |
St 16.10.19 | 20:45 | TEMPO | Alibi Serval KPKS (HL5D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Červený Jakub | 6 | 3 |
Foukner Jan | 7 | 11 |
Hanžlík Karel | 9 | 8 |
Hašek Robert | 5 | 1 |
Kolísko Jan | 7 | 0 |
Korn Ladislav | 9 | 10 |
Makovec Jan | 8 | 4 |
Mareček Jaroslav | 6 | 5 |
Perlík Václav | 8 | 7 |
Zajac Martin | 8 | 2 |