Ne 15.4.07 10:00 P1 Istanbul FC Veleslavín Viktoria   (HL6H)
Ne 15.4.07 11:15 P1 Demínka A SAS fans   (HL5G)
Ne 15.4.07 12:30 P1 Křídla Ďáblic Kareto-Reco   (HL3A)
Ne 15.4.07 13:45 P1 Terron AC Bozi A Gambrinus VH   (HL2B)
Ne 15.4.07 15:00 P1 Medicína Gente - Yeti FC   (HL5I)
Ne 15.4.07 16:15 P1 K.T.S. FC Benda OFC   (HL4F)

20. 6. 07 19:30 zzPODVI Traktor humus A Borussia Bubeneč 11. 2:2 (1:1)
Velmi vyrovnané utkáním ve kterém byla vidět řada technických fines. O spravedlivé remíze rozhodl v 37. minutě domácí hráč Šefrna.
Traktor humus A Borussia Bubeneč
Mykola Frydrak – Jiří Dvořák, Ladislav Kautský, Tomáš Řepa, Petr Šebor, David Šefrna, Richard Valenta, Roman Zvolský vs Milan Golka – Vít Chalupa, Michal Klouda, Tomáš Kusák, Marek Mach, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Petr Vlček
8., 37. David Šefrna 18. Marek Mach
33. Vít Chalupa
13. 6. 07 19:15 ZAK Borussia Bubeneč GFC Regent A 10. 4:1 (1:0)
Utkání dobré úrovně rozhodl nástup hráčů Borussie do druhého poločasu. První půle měla celkem vyrovnaný průběh. Po změně stran tým Borussie soupeře předčil a vytvořil si čtyřbrankové vedení, díky čemuž zaslouženě vyhrál...
Borussia Bubeneč GFC Regent A
Milan Golka – Vít Chalupa, Michal Klouda, Tomáš Kusák, Marek Mach, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Michal Preisler, Petr Vlček vs Roman Jungwirth – Jan Galetka, Libor Kopecký, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Miloslav Maxa, Matouš Rous
6. Michal Preisler
36., 40., 49. Michal Klouda
50. Libor Kopecký
6. 6. 07 18:15 zzS1 Suchdol sabres A Borussia Bubeneč 9. 6:0 k.
Soupeř se nedostavil. Kamil Bouzid, Michal Drebitka
Suchdol sabres A Borussia Bubeneč
Miroslav Maštera – Pavel Dočekal, Martin Formánek, Jan Koutecký, Miroslav Procházka, Petr Vorel, Michal Zatrapa vs
30. 5. 07 20:45 DEKAN Borussia Bubeneč Queens Park Club 8. 3:7 (1:3)
Utkání se vším všudy. Fotbalovost, nasazení, bojovnost, emoce. Hosté vyhráli zaslouženě.
Borussia Bubeneč Queens Park Club
Milan Golka – Pavel Brož, Vít Chalupa, Marek Mach, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Michal Preisler, Michal Preisler, Ladislav Raichl, Petr Vlček vs Jakub Pánek – Robert Baščan, Milan Flimmel, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Libor Zajíček
29. Pavel Brož
43., 47. Tomáš Plaček
5. Robert Baščan
9. Michal Rod
28., 47., 53. Karel Hrubeš
40., 58. Daniel Smrčka
23. 5. 07 19:00 P2 Petrohradská BFK A Borussia Bubeneč 7. 2:3 (1:2)
Pohledné utkání, jehož úroveň plně odpovídala třetí lize.
Petrohradská BFK A Borussia Bubeneč
Jiří Bukovanský – Tomáš Birma, Jaroslav Kupšík, Martin Nevrlý, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Zdeněk Štumpf vs Milan Golka – Vít Chalupa, Michal Klouda, Tomáš Kusák, Marek Mach, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Pavel Putík, Ladislav Raichl, Petr Vlček
45. Pavel Putík
14. 5. 07 18:15 zzNKBE Borussia Bubeneč Lucián FC A 6. 2:1 (1:1)
Utkání výborné úrovně a vyrovnaného průběhu. Borussia se ujala vedení, ale hosté vzápětí vyrovnali. Rozhodnutí padlo brzy po přestávce.
Borussia Bubeneč Lucián FC A
Milan Golka – Pavel Brož, Vít Chalupa, Marek Mach, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Ladislav Raichl, Petr Vlček vs Jaroslav Pilecký – David Davídek, Michal Kursch, Jaroslav Macek, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Radek Votava
22. Pavel Brož
32. Tomáš Plaček
24. Tomáš Trnka
2. 5. 07 20:15 zzNOVOB Letná FC Borussia Bubeneč 5. 3:3 (2:2)
Rozhodčí se nevyjádřili. Jan Krtil, Michal Wágner
Letná FC Borussia Bubeneč
Jan Kudrna – Milan Čihák, Pavel Klíma, Martin Němeček, Tomáš Peclinovský, Pavel Rachman, Richard Řezáč, Radim Tesárek, Tomáš Vích vs Milan Golka – Vít Chalupa, Martin Hůta, Michal Klouda, Tomáš Kusák, Michal Preisler, Ladislav Raichl, Petr Vlček
10., 24. Tomáš Vích
43. Tomáš Peclinovský
14., 59. Martin Hůta
28. Tomáš Kusák
23. 4. 07 18:15 zzNKBE Borussia Bubeneč Dynamo Beránek 4. 6:0 k.
Soupeř se nedostavil. Martin Neumann, Tomáš Voděsil
Borussia Bubeneč Dynamo Beránek
Milan Golka – Vít Chalupa, Marek Mach, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Ladislav Raichl, Petr Vlček vs
16. 4. 07 18:00 zzARIT2 Deko Borussia Bubeneč 3. 4:2 (3:0)
Utkání se hrálo za krásného počasí a mělo velice slušnou úroveň. Deko si vypracovalo do poločasu tříbrankový náskok, ale soupeř ve druhém dějství mocně dotahoval a čtyři minuty před koncem snížil na rozdíl jediné branky. Místo vyrovnání však přišel uklidňující gól ze strany Deka a bylo rozhodnuto. Luboš Poláček, Ladislav Linek
Deko Borussia Bubeneč
Petr Štěpán – Vlastimil Flegl, Tomáš Hajner, Martin Hrabák, Ota Járka, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Miroslav Stryk, Šimon Velas vs Milan Golka – Vít Chalupa, Michal Klouda, Tomáš Kusák, Marek Mach, Michal Preisler, Petr Vlček
16., 24., 28. Ladislav Obermajer ml.
59. Ladislav Obermajer
39., 57. Tomáš Kusák
15. 4. 07 20:00 P1 Borussia Bubeneč Lord Mayor Idiot 2. 3:1 (1:0)
Námitka:"Gól padl po signalizovaném faulu 2. rozhodčího, hlavní rozhodčí gól na to konto neuznal a nařídil přímý kop ve prospěch LMI. Po jeho rozehrání se dostal míč ze hry a po diskusi s Borussií Bubeneč rozhodčí nařídil rozehrání z poloviny a branku zpětně uznal.
V nervózním utkání zaslouženě zvítězil tým Borrusie Bubeneč.
Po prošetření stížnosti LMI rozhodla STDK o opakování zápasu. Výsledek tohoto utkání tedy neplatí.
Petr Skalický, Jan Hrbáček
Borussia Bubeneč Lord Mayor Idiot
Milan Golka – Vít Chalupa, Martin Hůta, Michal Klouda, Marek Mach, Tomáš Plaček, Michal Preisler, Ladislav Raichl, Petr Vlček vs Svatopluk Samler – Petr Burget, Karel Engliš, Stanislav Futera, Ivan Hamšík, Karel Janďourek, Robert Šárovec, Petr Zeman
28. Tomáš Plaček
39., 50. Marek Mach
37 Tomáš Plaček 35. Robert Šárovec 57. Robert Šárovec
4. 4. 07 17:00 zzZARUB Borussia Bubeneč Veget FC 1. 7:2 (2:2)
K utkání se nedostavil rozhodčí. Utkání přesto proběhlo bez problémů. První poločas byl vyrovnaný, Borrussie šla do vedení, ale Veget po hrubé chybě brankáře vyrovnal a otočil skóre. Borussii se podařilko ještě do poločasu vyrovnat. Druhá půle byla již jasně v režii Borussie.