Po 23.4.07 18:15 zzNOVOB Nottoric Forest Per ho tam   (HL6A)
Po 23.4.07 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice President FC   (HL3A)
St 16.5.07 18:00 HANSP Pendula Bona AC 1.W.C.   (HL5B)
St 16.5.07 19:15 HANSP Veget FC Suchdol sabres A   (HL3B)

24. 6. 07 15:00 zzTKSPA Medicína TBC Lachtan A 11. 8:3 (3:2)
Zpočátku vyrovnané utkání, ve kterém již o nic nešlo. Nakonec Medicína přehrála rozložené hráče Lachtanu díky malému hřišti. Mnoho brankových příležitostí. Jiří Jeřábek, Filip Fiala
Medicína TBC Lachtan A
Michal Čop – Oldřich Dvořák, Martin Kotlár, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Michal Souček, Martin Vobecký vs Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Jaroslav Hudec, Michal Hudec, Michal Krystín, Jan Mádr, Lukáš Mádr, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka
13., 43. Martin Kotlár
14. Martin Kuzmiak
20., 33., 44., 47., 58. Oldřich Dvořák
8., 38. Michal Hudec
23. Lukáš Mádr
10. 6. 07 13:45 P2 Atomovej brouk B Medicína 10. 7:3 (3:1)
"Rozhodčí za stavu 2:1 pro Brouky nám uznal gól a potom na radu diváků gól neuznal. "Vobecký
"Míč ležel na čáře pod gólmanem, nikdo, ani soupeř, ho za čárou vidět nemohl." Bureš
Gól nebyl prokázaný a po radě diváků za brankou nebyl uznán. Lepší tým zvítězil.
Leon Petrů, Michal Vojáček
Atomovej brouk B Medicína
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Aleš Sedlák, Jiří Sova, Karel Svoboda vs Michal Čop – Oldřich Dvořák, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Roman Prokeš, Martin Vobecký
49. Martin Vobecký
3. 6. 07 13:45 P3 Medicína 1.FC Žižkov 9. 6:0 (5:0)
Po impozantní první půli byla ta druhá neuvěřitelně nudná. Domácí se však plně koncentrovali na udržení výsledku.
Medicína 1.FC Žižkov
Roman Prokeš – Martin Kotlár, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Michal Souček vs Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Kašpar, Zdeněk Máslo, Josef Řezníček, Pavel Ševčenko, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora, Petr Sýkora, Petr Vágner, Pavel Voborník
8. Rastislav Macko
9., 25. Martin Kuzmiak
19., 24. Martin Kotlár
44. Michal Souček
39. Josef Řezníček
27. 5. 07 16:15 ZAK Notorax AFC Medicína 8. 0:3 (0:1)
Notorax nedokázal vstřelit branku a ač jejich stokilový gólman dělal co mohl(chytil penaltu), bez vstřelených branek se nevyhrává. Medicína gól vstřelila a dlouho držela těsné vedení. V posledních minutách pak domácí nechali zadní vrátka otevřená a Medicína své vítězství zpečetila.
Notorax AFC Medicína
Roman Janda – Petr Dvořák, Michal Hoffmann, Stanislav Kvasnička, Oleh Lazaryev, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič, Josef Rožnovský, Ivan Šimko, Ondřej Turek vs Roman Prokeš – Oldřich Dvořák, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Martin Vobecký
13. Martin Macko
57. Martin Kuzmiak
59. Oldřich Dvořák
20. 5. 07 17:30 ZAK Medicína Sokol Vysočany B 7. 2:2 (1:2)
Od začátku slušně hrané utkání s minimem šancí na obou stranách. Góly začaly padat až po hrubých chybách obou obran. Po půli začala Medicína hrát s větším úsilím vyrovnat což se jí podařilo ve 47.minutě. Konec utkání se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svoji stranu. Utkání však skončilo zaslouženou remízou. Miroslav Trnka, Martin Blažka
Medicína Sokol Vysočany B
Michal Čop – Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Roman Prokeš, Tomáš Rybka vs Martin Vyhnánek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, David Šťastný, Aleš Urban
25., 47. Martin Kuzmiak 28., 30. Petr Hochmann
13. 5. 07 15:00 P2 Rokoska Medicína 6. 3:6 (2:2)
Pěkný zápas hraný nahoru dolů s drtivým závěrem hostí.
Rokoska Medicína
Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Roman Havel, Pavel Šnor, Radek Zábal, Martin Zelenka vs Michal Čop – Martin Kotlár, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Michal Souček, Martin Vobecký
7. Pavel Šnor
28. Martin Zelenka
36. Roman Havel
9., 18. Martin Kuzmiak
51., 53. Rastislav Macko
57., 59. Martin Macko
6. 5. 07 15:00 P1 Medicína Mercl 1.HLC 5. 5:3 (1:1)
Slušně hrané utkání, oba celky předváděly pěkný kombinační fotbal. Pavel Kerbl, Tomáš Vencl
Medicína Mercl 1.HLC
Josef Kukelka – Martin Kotlár, Martin Macko, Rastislav Macko, Roman Prokeš, Michal Souček, Martin Vobecký vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Petr Brinda, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Martin Valenta
20., 56. Martin Macko
40. Martin Kotlár
47. Roman Prokeš
50. Josef Kukelka
4., 55. Petr Horák
57. Jan Čmolík
29. 4. 07 17:30 P2 Šrot FC Medicína 4. 6:3 (3:3)
Slušný zápas v duchu fair play. Množství šancí a gólů po zbytečných chybách. Rozhodla širší lavička a větší vůle vítězů. Pavel Lukavský, Vladimír Hanzal
Šrot FC Medicína
Michal Adamec – Bohumil Adamec, Zbyněk Adamec, Pavel Kramer, Jiří Kurka, Robert Lamáček, Jiří Marek, Karel Obermajer, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček vs Michal Čop – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Roman Prokeš, Martin Vobecký
14. Karel Obermajer
19., 25., 58. Robert Lamáček
47., 49. Pavel Kramer
7., 27. Martin Kuzmiak
18. Martin Kotlár
22. 4. 07 12:30 zzZARUB Reds FC Medicína 3. 2:1 (1:1)
Zápas průměrné úrovně ale zajímavého průběhu. Reds se ujali vedení, ale Medicína do přestávky stačila vyrovnat. Po změně stran šli Reds znovu do vedení, ale tentokrát už ho dokázali udržet, přestože posledních dvacet minut dohrávali bez vyloučeného Kubíčka.
Reds FC Medicína
Jakub Kafka – Petr Kafka, Marek Kubíček, Jan Landa, Josef Panec, Milan Šumný, Tomáš Tlustý, Martin Vambera vs Michal Čop – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Michal Souček
8. Petr Kafka
36. Milan Šumný
21 Jakub Kafka
40 Marek Kubíček
22. Rastislav Macko
15. 4. 07 15:00 P1 Medicína Gente - Yeti FC 2. 1:1 (0:0)
Utkání hrané stylem "nahoru-dolů". Zasloužená remíza.
Medicína Gente - Yeti FC
Roman Prokeš – Martin Macko, Rastislav Macko, Pavol Mokoš, Michal Souček, Martin Vobecký vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Pavel Jiroušek, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Radek Smejkal
54. Pavol Mokoš 37. Miroslav Beneš 45. Petr Hladík
9. 4. 07 18:45 P2 Drsný šrouby Medicína 1. 8:4 (2:2)
Neuveden!! Arnošt Bartejs, Karel Vyšata
Drsný šrouby Medicína
David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Jiří Škrabánek vs Roman Prokeš – Michal Čop, Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Pavol Mokoš, Michal Souček, Jakub Vachek