Po 9.4.07 10:00 P3 Bened VFK Botič FC   (HL4E)
Po 9.4.07 11:15 P3 Morová rána 1.FC Stýbla Ďáblic   (HL5G)
Po 9.4.07 12:30 P3 Puk PFC Orange Predators A   (HL6L)
Po 9.4.07 13:45 P3 Target FC Hustec   (HL6L)
Po 9.4.07 15:00 P3 Sunar Sananim FC A   (HL6I)
Po 9.4.07 16:15 P3 Deportivo Praga Mestek 97 FC   (HL6I)

20. 6. 07 19:30 zzPODVI Traktor humus A Borussia Bubeneč 11. 2:2 (1:1)
Velmi vyrovnané utkáním ve kterém byla vidět řada technických fines. O spravedlivé remíze rozhodl v 37. minutě domácí hráč Šefrna.
Traktor humus A Borussia Bubeneč
Mykola Frydrak – Jiří Dvořák, Ladislav Kautský, Tomáš Řepa, Petr Šebor, David Šefrna, Richard Valenta, Roman Zvolský vs Milan Golka – Vít Chalupa, Michal Klouda, Tomáš Kusák, Marek Mach, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Petr Vlček
8., 37. David Šefrna 18. Marek Mach
33. Vít Chalupa
17. 6. 07 20:00 DEKAN Veget FC Traktor humus A 10. 2:11 (0:5)
Od začátku utkání probíhala exhibice týmu Traktor humus. O výsledku bylo jasno během osmi minut. Zápas plný pohledných akcí a parádiček, kdy se do útočení zapojovali i brankáři obou týmů se odehrál v uvolněné atmosféře. Ve druhé půli se střelecky prosadili i hráči týmu Fc Veget, konečný výsledek však pro ně přílišný "veget" neznamenal.
Veget FC Traktor humus A
Jan Novák – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Zdeněk Dítě, Libor Holub, Martin Hrabánek, Jan Látal, Ondřej Matějka vs Filip Kudrnáč – Jiří Dvořák, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Petr Šebor, David Šefrna, Dušan Valenta, Roman Zvolský
57. Jiří Dvořák
6. 6. 07 19:15 ZAK GFC Regent A Traktor humus A 9. 1:1 (0:0)
Traktoru se podařilo vyrovnat až v poslední minutě. Výsledek je spravedlivý. Jan Soukup, Daniel Janda
GFC Regent A Traktor humus A
Roman Jungwirth – Jan Galetka, Jakub Hájek, Libor Kopecký, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Miloslav Maxa, Matouš Rous vs Filip Kudrnáč – Karel Kubec, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Pavel Řepa, Tomáš Řepa, Richard Valenta, Roman Zvolský
44. Martin Lančarič 60. Tomáš Řepa
3. 6. 07 20:00 DEKAN Traktor humus A Suchdol sabres A 8. 4:4 (1:1)
Zápas probíhal klidně, tým Suchdol neměl hráče na střídání a i přesto dokázal remizovat. Julio Joaquin Armas Arciniega
Traktor humus A Suchdol sabres A
Filip Kudrnáč – Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Pavel Řepa, Tomáš Řepa, Petr Šebor, David Šefrna, Richard Valenta, Roman Zvolský vs Miroslav Maštera – Martin Formánek, Ondřej Hrabě , Miroslav Procházka, Evžen Štipak, Petr Vorel, Michal Zatrapa
6. Roman Zvolský
31., 33. David Šefrna
37. Tomáš Kunc
22., 46. Martin Formánek
34. Ondřej Hrabě
57. Petr Vorel
23. 5. 07 20:45 DEKAN Queens Park Club Traktor humus A 7. 4:1 (2:1)
Vynikající utkání! Traktor se ujal vedení, ale Queens park ještě do poločasu otočil skóre ve svůj prospěch. Ve druhé půli se Traktor tlačil dopředu, čehož soupeř využil ke zvýraznění svého náskoku. Vzhledem k vývoji zápasu si Traktor tak vysokou porážku nezasloužil. Vladimír Mádr, Lukáš Mádr
Queens Park Club Traktor humus A
Jakub Pánek – Robert Baščan, Milan Flimmel, Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Libor Zajíček vs Filip Kudrnáč – Jiří Dvořák, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Pavel Řepa, Petr Šebor, David Šefrna, Richard Valenta, Roman Zvolský
12. Michal Rod
18. Milan Flimmel
42. Daniel Smrčka
49. Karel Hrubeš
7. David Kudrnáč
18. 5. 07 18:15 DEKAN Traktor humus A Petrohradská BFK A 6. 2:2 (2:1)
Zápas dobré úrovně. Navzdory výsledku, mužstvo Traktoru převýšilo BFK, v herní činnosti, ale soupeř měl zase velké množství brejků. Matej Buzgo, Pavel Käss
Traktor humus A Petrohradská BFK A
Mykola Frydrak – Jiří Dvořák, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Václav Meisner, David Šefrna, Dušan Valenta, Roman Zvolský vs Martin ProcházkaJaroslav Kupšík, Milan Maskaluk, Martin Nevrlý, Vladimír Pavel, Tomáš Procházka, Zdeněk Štumpf
6. Ladislav Kautský
20. Roman Zvolský
29. Jaroslav Kupšík
35. Vladimír Pavel
6. 5. 07 20:00 DEKAN Lucián FC A Traktor humus A 5. 3:6 (1:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu s velikým nasazením. Kombinace střídala šikovnost a nápaditost hráčů na obou stranách. Zápas podle mého názoru rozhodla akce Luciánu, kdy hráč ze tří kroků minul prázdnou branku za stavu 2:1. Dalo by se říci, že z protiútoku se trefil Šebro a uklidnil celý tým. Jediný kaňka na zápase je faul a následné oplácení. Karel Bronec, Petr Skýpala
Lucián FC A Traktor humus A
Jaroslav Pilecký – David Davídek, Pavel Hašek, Michal Kursch, Jaroslav Macek, Vladimír Mikuláš, Čestmír Pavlásek, Radek Votava vs Filip Kudrnáč – Jiří Dvořák, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Pavel Řepa, Petr Šebor, David Šefrna, Roman Zvolský
45. Ladislav Kautský
29. 4. 07 20:00 DEKAN Traktor humus A Letná FC 4. 7:0 (4:0)
Ve 20.minutě bylo utkání přerušeno pro výpadek elektrického proudu. Po třiceti minutách pokračováno ve hře. Jasná záležitost domácích. Hosté hráli chvílemi ve čtyřech hráčích v poli, což rozhodlo.
Traktor humus A Letná FC
Filip Kudrnáč – Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Václav Meisner, Pavel Řepa, Dušan Valenta, Richard Valenta, Roman Zvolský vs Richard Řezáč – Milan Čihák, Milan Husák, Tomáš Kadlec, Pavel Klíma, Jan Kudrna
1., 48. Pavel Řepa
20., 28. Dušan Valenta
30. Václav Meisner
33. Richard Valenta
54. OG
22. 4. 07 20:00 DEKAN Dynamo Beránek Traktor humus A 3. 2:14 (1:9)
Jednoznačný zápas. Ilja Herain, Václav Peterka
Dynamo Beránek Traktor humus A
Tomáš Císař – Milan Černý, Jan Hrabal, Jiří Kučera, Antonín Mikeš, Ladislav Žižka vs Mykola Frydrak – Jiří Dvořák, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, Václav Meisner, Petr Šebor, David Šefrna, Dušan Valenta, Roman Zvolský
54. Jiří Dvořák
15. 4. 07 20:00 DEKAN Traktor humus A Deko 2. 2:4 (1:2)
Famózní utkání v plném nasazení obou mužstev. Zápas rozhodl fakt, že za stavu 2:2 musel domácí gólman Frydrak vyběhnout proti hostujícímu útočníkovi a přitom nešťastně, ale zásadně zahrál míč rukou. Z následného trestného kopu se bombou pod břevno trefil Obermajer starší a o výsledku bylo víceméně rozhodnuto. Ale domácí se i ve 4 nevzdali a pokoušeli se o vyrovnání. Bohužel ke konci zápasu už to bylo nad jejich síly. Ozdobou tohoto večera byl Obermajer mladší. Petr Brejla, Martin Král
Traktor humus A Deko
Mykola Frydrak – Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Filip Kudrnáč, Václav Meisner, Tomáš Řepa, Petr Šebor, David Šefrna, Roman Zvolský vs Petr Štěpán – Tomáš Hajner, Ota Járka, Roman Mach, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Šimon Velas