So 5.5.07 08:45 zzJUNI1 Sebulba Utd. Noťa FC   (HL8F)
So 5.5.07 10:00 zzJUNI1 Kerata Chíjos Nisa AC   (HL4E)
So 2.6.07 12:30 P1 Rohožník United FC B Seznam.cz FC   (HL7G)
So 2.6.07 13:45 P1 Deportivo Estudiantil FC A Terron AC Bozi B   (HL4D)
Ne 10.6.07 15:00 zzZARUB Erko Kbely Rotopedi   (HL7J)
Ne 10.6.07 16:15 zzZARUB Ontosport Bez názvu   (HL4F)

17. 6. 07 10:00 DEKAN Stýbla Ďáblic Strašnická šlechta 11. 1:5 (1:2)
Modročerné Stýblo Hradec zaselo první sémě do aristokratické svatyně již ve druhé minutě. Traviny se pokoušely rozsévat dále, avšak jejich sémě ulpělo na domácí domobraně. V minutě 11 počal Brabenec invazi Aristokratů. Hostující Beránek zdivočel a svou lebkou penetroval živý plot podruhé. Po poločase hosté přiložili pod kotel a řádně propečený gól vsítil i Klobása. Stýbla byla rozhodně vyrovnaným soupeřem, branky však stále nepřicházely. Ba naopak, Šlechta pokračovala v přestřihávání živého plotu a právě vyklíčené Poupě zvýšilo na 1:4. Parádní střelou v poslední minutě stanovil Müller (Thurgau) konečný výsledek na 1:5. Což bylo pro domácí vzhledem k předvedené hře dost kruté. Tomáš Gasparovič, Jan Vaňkát
Stýbla Ďáblic Strašnická šlechta
Sreten Cvijovič – Milan Boček, Josef Čuda, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Vít Sasín, Vladimír Stibora, Roman Štochl vs Alan Ilczyszyn – Jaroslav Beránek, Zdeněk Beránek, Radim Brabenec, Martin Janeček, Vojtěch Klobása, Martin Müller, Viktor Poupě, Petr Sýkorovský, Michal Valíček
2. Stanislav Hradec 11. Radim Brabenec
16. Jaroslav Beránek
44. Vojtěch Klobása
50. Viktor Poupě
59. Martin Müller
3. 6. 07 16:15 ZAK Demínka A Stýbla Ďáblic 10. 1:5 (1:2)
"Rozhodčí odmítli konfrontaci ve druhé půli." Kasa
Konfrontace vyžádána v 58.minutě týmem Demínka. Provedena byla po skončení utkání-bez závad. Demínka vedla, ale Stýbla byla ve 2.půli jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězila.
Jan Šuráň, Miroslav Sirotek
Demínka A Stýbla Ďáblic
Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Martin Kostohryz, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs Milan Boček – Michal Bartůněk, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Vít Sasín, Vladimír Stibora, Roman Štochl
14. Zdeněk Baťha 27., 49. Michal Bartůněk
29. Vladimír Stibora
32., 50. Vít Sasín
49. Milan Boček
27. 5. 07 11:15 zzHAGI4 Stýbla Ďáblic Bohemia AFK 9. 4:1 (1:0)
Zápas hráče Chaloupky, kterému i pátá liga je určitě těsná. Soupeř byl rovnoceným převážně v prvním poločase. Vše bylo ve velkém tempu a občas až s přehnanými emocemi. Ve druhém poločase přebrali otěže zápasu Stýbla Ďáblic a převážně se hrálo na jedné polovině hřiště. Zápasu by remíza neslušela, protože Ďáblice byly prostě lepší a Bohemii chybělo "štěstíčko". Tomáš Přibyl, Michal Jašpr
Stýbla Ďáblic Bohemia AFK
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Štěpán Chaloupka, Václav Friml, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Vít Sasín, Vladimír Stibora vs Pavel Chuděj – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Patrik Marcin, Tomáš Materna, Jaromír Rajský, Stanislav Starý
16., 36., 52., 56. Štěpán Chaloupka 50. Aleš Krupička
20. 5. 07 12:30 zzJUNI1 Bandidoz Stýbla Ďáblic 8. 4:0 (3:0)
Klidné utkání. Hráči Bandidoz byli celý zápas lepší. Petr Šuda, Václav Kedlický
Bandidoz Stýbla Ďáblic
Jaroslav Jakubec – Róbert Dudek, Adam Lederer, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Peter Tresa, Jan Voříšek, Ondřej Zahradník vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach
12., 22., 40. Adam Lederer
23. Jan Voříšek
13. 5. 07 17:30 zzPANK2 Stýbla Ďáblic My 7. 2:7 (0:3)
Jednoznačné utkání. Václav Kopecký, Roman Šejda
Stýbla Ďáblic My
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Mach, Vít Sasín, Vladimír Stibora vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Zdeněk Štěpán, Martin Žofka, Michal Žofka
35. Václav Friml
60. Michal Bartůněk
6. Zdeněk Štěpán
13., 38., 48., 51. Michal Žofka
26. Jan Chládek
57. Tomáš Bělíček
6. 5. 07 11:15 TEMPO Alej FK B Stýbla Ďáblic 6. 4:3 (2:2)
Z počátku byla lepší domácí Alej, ale postupem času se hra vyrovnala. Roman Dušek, Martin Kabelka
Alej FK B Stýbla Ďáblic
Ondřej Štafl – Petr Hanzalius, Jan Herold, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Jan Slameň, Ilen Šundrica vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Milan Boček, Josef Čuda, Václav Friml, Aleš Jehlička, Vít Sasín, Vladimír Stibora
1., 37. Jan Herold
5. Jan Slameň
42. Pavel Krůta
15., 43. Michal Bartůněk
22. Vladimír Stibora
29. 4. 07 12:30 P3 Stýbla Ďáblic Colo-Colo 5. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Petr Csémi
Stýbla Ďáblic Colo-Colo
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Roman Štochl, Milan Zedník vs Vojtěch Dostal – Petr Dvořák, Marek Pohanka, Robert Růžička, Jan Šmejkal, Pavel Vácha
3. Michal Bartůněk
21. Roman Štochl
4., 54. Marek Pohanka
58. Pavel Vácha
22. 4. 07 10:00 P1 SAS fans Stýbla Ďáblic 4. 3:0 (1:0)
Klidné utkání, které rozhodl první šťastný gól. Zdeněk Zárybnický, Miloslav Doležal
SAS fans Stýbla Ďáblic
Jan Bogocz – Jan Brussmann, Miroslav Čmelík, Aleš Glazar, Ivan Gončar, Petr Holý, Martin Janouch, Richard Šubrt, František Vrána vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Milan Boček, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Vít Sasín, Vladimír Stibora, Roman Štochl
20., 60. František Vrána
48. Miroslav Čmelík
15. 4. 07 08:45 ZAK Stýbla Ďáblic Nikdo nikde 3. 1:8 (0:1)
Utkání rozhodl počet hráčů. Hosté v druhé půli uběhali soupeře, což vyústilo v jasnou gólovou výhru. Utkání hráno vcelku čistě. František Mašek, Zbyšek Homola
Stýbla Ďáblic Nikdo nikde
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Vladimír Stibora vs Václav Královec – Martin Bukovský, Roman Dvorník, Michal Kouba, Lukáš Novotný, Lukáš Procházka, Pavel Tůma, Tomáš Vaněk, David Vitejček, Jakub Žák
56. Michal Bartůněk 23., 42. Tomáš Vaněk
35., 49. Lukáš Procházka
38. Martin Bukovský
45. Jakub Žák
53., 57. Pavel Tůma
9. 4. 07 11:15 P3 Morová rána 1.FC Stýbla Ďáblic 2. 2:0 (0:0)
Po nevýrazné první půli, kdy se nemohl prosadit nikdo, se v druhé začali více osmělovat hráči Morové rány. Během dvou minut (54´a 56´) se dostali do dvougólového vedení, které již udrželi. Stýbla vyfasovala jen 2 ŽK za běžné fauly. Bez hráčských individualit na obou stranách, ovšem oba gólmani celkem dobří.
Morová rána 1.FC Stýbla Ďáblic
Roberto Terragni – Martin Čermák, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Štěpán Chaloupka, Josef Čuda, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Vladimír Stibora
54. Martin Čermák
56. OG
53. Aleš Jehlička
60. Josef Čuda
1. 4. 07 13:45 P3 Stýbla Ďáblic Kikina bar 1. 2:5 (1:1)
Pohledné, slušné a zpočátku i vyrovnané utkání, pro sebe hráči Kikina baru rozhodli, třemi brankami v závěru zápasu. Zuzana Immerová
Stýbla Ďáblic Kikina bar
Sreten Cvijovič – Michal Bartůněk, Štěpán Chaloupka, Josef Čuda, Václav Friml, Stanislav Hradec, Aleš Jehlička, Jan Jehlička, Jan Mach, Vladimír Stibora vs Petr Hála – Jiří Beseda, Petr Hádek, Daniel Hakl, Pavel Horký, Michal Ondrášek, Jan Šantroch