Ne 13.5.07 16:15 ZAK Notorax AFC Gente - Yeti FC   (HL5I)
Ne 13.5.07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Reds FC   (HL5I)
Po 18.6.07 19:00 P2 Rowdies HFC Mastný tyče   (HL2A)
Po 18.6.07 20:15 P2 Santa Dominica B.E.I. - Eurolines   (HL3A)

22. 6. 07 18:15 zzPODVI Oratoř Kobylisy Bakera 11. 0:0 (0:0)
Čisté utkání bez větších šancí. Miroslav Benkovský, Vlastimil Všetečka
Oratoř Kobylisy Bakera
Jaroslav Winkler – Petr Janda, Michal Kocvelda, Ondřej Nepraš, František Rodr, Miroslav Tipta vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Martin Ullík
4. 6. 07 18:15 zzPODVI Autobazar Duo A Oratoř Kobylisy 10. 2:1 (0:1)
Velice vyrovnané utkání, kdy se hostům podařilo jít brzo do vedení, potom byla hra hodně vyrovnaná až do vyrovnávacího gólu v 45.minutě, kdy se hosté začali bát o výsledek, zatáhli se a začali pouze bránit, což se jim nakonec nevyplatilo.
Autobazar Duo A Oratoř Kobylisy
Josef Forejt – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Libor Korynta, Miroslav Kotaška, Štěpán Mucha, Martin Pracný vs Jiří Přeučil – Pavel Hlaváček, Michal Kocvelda, David Mikeš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta
45. Pavel Böhm
51. OG
6. David Mikeš
30. 5. 07 19:00 zzNOVOB Oratoř Kobylisy Torpedo Ohrobec SKA 9. 3:1 (1:0)
Pohledné, kombinační utkání s mnoha šancemi na obou stranách, rozhodlo jejich přoměňování.Úporná snaha Torpeda alespoň o vyrovnání vyzněla naprázdno. Martin Grňa, Vojtěch Šafář
Oratoř Kobylisy Torpedo Ohrobec SKA
Jiří Přeučil – Michal Dušek, Petr Janda, Ondřej Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Jaroslav Winkler vs Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Pavel Hroch, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Pětioký, Andrej Šnajder
22. František Rodr
38. Miroslav Tipta
46. Ondřej Nepraš
36. David Cicala
23. 5. 07 19:30 zzNKBE Batalion 91 A Oratoř Kobylisy 8. 1:3 (0:3)
Utkání rozhodl úvod, kdy Oratoř dvakrát skórovala a pak již kontrolovala zápas. Batalion snížil a snažil se o vyrovnání, ale po třetím gólu, který padl z přímého kopu po těči ve zdi se zápas už jen dohrával. Radek Matoušek, Jiří Rudolf
Batalion 91 A Oratoř Kobylisy
Jan Kůstka – Petr Bartoš, Jindřich Ferkl, Charis Kacanikos, Luboš Kubelka, Petr Pavelka, Martin Rambousek, Michal Rambousek, Luboš Rudiš, Tomáš Soukup vs Jaroslav Winkler – Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, Antonín Nevola, Martin Šabatka, Petr Urban
44. Luboš Kubelka 2. Petr Janda
10. Petr Urban
20. Antonín Nevola
18. 5. 07 18:15 zzNKBE Růžoví delfínci 97,2 Oratoř Kobylisy 7. 2:0 (2:0)
Velmi bojovné utkání nadprůměrné úrovně. Oba týmy předvedly pěkné akce, ale Růžoví delfínci byli přesnější v zakončení, a proto zvítězili. Hráči týmu Oratoř Kobylisy působili poněkud přemotivovaně, což je nejspíš stálo lepší výsledek.
Růžoví delfínci 97,2 Oratoř Kobylisy
Roman Zelenka – Pavel Bronec, Petr Deršák, Roman Kabele, Tomáš Lavička, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jiří Vrzal vs Jaroslav Winkler – Pavel Hlaváček, Petr Janda, Michal Kocvelda, David Mikeš, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban
15. Roman Kabele
21. Pavel Bronec
8. František Rodr
16. David Mikeš
7. 5. 07 20:15 P3 Oratoř Kobylisy Bratři v triku 6. 2:4 (0:3)
Šťastné vítězství hostujícího celku nad fotbalovější Oratoří. Domácí Oratoř se porazila sama vlastní nedisciplinovaností, když se hráči navzájem mezi sebou hádali. Zbytečně ztráceli koncetraci tím, že hledali vinu všude možně jen ne u sebe. Vrcholem potom bylo napadení soupeře za "zakopnutí" míče při střele na branku. Antonín Herzog, Jiří Prokop
Oratoř Kobylisy Bratři v triku
Jaroslav Winkler – Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, Ondřej Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Jiří Zíka – Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
46. Pavel Hlaváček
59. Miroslav Tipta
52 Miroslav Tipta 2. Marek Švarc
19., 20. Daniel Veselý
39. Michal Bocek
30. 4. 07 18:15 zzS1 Emperators Oratoř Kobylisy 5. 0:4 (0:2)
V lehce nervózním utkání nakonec zaslouženě zvítězil fotbalovější tým z Kobylis. Ondřej Hrabě
Emperators Oratoř Kobylisy
Vladimír Oliva – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Peter Dedík, Lukáš Goga, Martin Janouch, Petr Kraus, Pavel Řádek, Rostislav Řepík vs Jaroslav Winkler – Petr Janda, Michal Kocvelda, David Mikeš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban
8., 54. Miroslav Tipta
24., 46. David Mikeš
24. 4. 07 18:15 zzPODVI Oratoř Kobylisy EKIS Praha A 4. 3:2 (0:1)
Od začátku se hrál velice tvrdý fotbal. Ekis byl techničtější a díky tomu kontroloval většinu zápasu hru. Nakonec doplatil na vyšší věkový průměr a nemožnost střídání, když v poslední desetiminutovce odpadl a dovolil domácím otočit utkání. Jiří Rudolf, Radek Matoušek
Oratoř Kobylisy EKIS Praha A
Jiří Přeučil – Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Jan Rezek – Oldřich Bílek, František Bobčík, Jaromír Bulíř, Boris Pristaš, Miloš Smolík
40. Miroslav Tipta
54. Petr Janda
56. David Mikeš
14. Boris Pristaš
42. Oldřich Bílek
20. 4. 07 18:00 ZAK Hell´s boys Oratoř Kobylisy 3. 0:1 (0:0)
Bojovný zápas nadprůměrné úrovně. Po bezbrankovém poločase rozhodla utkání chyba obrany Hell´s boys. Další šance hráči obou mužstev zazdili a tak se z trochu šťastného vítězství radovala Oratoř.
Hell´s boys Oratoř Kobylisy
Karel Baško – Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Jaroslav Winkler – Michal Dušek, Petr Janda, Michal Kocvelda, David Mikeš, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban
45. OG
13. 4. 07 17:00 DEKAN Oratoř Kobylisy Traktor Praha A 2. 4:5 (1:3)
V zápase Oratoř doháněla góly Traktoru. Domácí vsítili na konci 1. a na začátku 2. poločasu a rýsoval se obrat, ale laciný gól v 35. minutě byl pro Traktor cenný. Oratoř nakonec vyrovnala, ale Traktor přidal 5. gól a šťastně vyhrál.
Kpt. Kobylis: "Rozhodčí zásadně svým výkonem ovlivnil výsledek."
Petr Höfner, Jaroslav Čejka
Oratoř Kobylisy Traktor Praha A
Jiří Přeučil – Pavel Hlaváček, Petr Janda, Michal Kocvelda, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Michal Vrňák – Tomáš Hanuš, Erik Hoffmann, Ondřej Kapusta, Tomáš Kozák, Tomáš Lukeš, František Stolař, Radek Váňa
30., 42. David Mikeš
33. Pavel Hlaváček
12. František Stolař
23. Radek Váňa
28., 35. Tomáš Lukeš
44. Erik Hoffmann
4. 4. 07 17:00 zzPODVI Démoni Oratoř Kobylisy 1. 1:1 (1:1)
Rychlý zápas, ve kterém byli hosté většinu času nebezpečnější. Využívali malých rozměrů hřiště a zásobovali defenzivu Démonů spoustou střel. Pohříchu gólová byla jen, ta z 10. minuty a navíc domácí ještě do poločasu vyrovnali. Více branek nepadlo a tak se oba férově hrající soupeři rozdělili o body. Jaroslav Čejka, Michal Čejka
Démoni Oratoř Kobylisy
Tomáš Pechar – Václav Černý, Karel Hartig, Petr Machanský, Jan Pechar, Stanislav Petroušek vs Jiří Přeučil – Pavel Hlaváček, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban