Pá 6.4.07 16:45 ZAK Masters V Sklenářka S.G.   (VL3C)
Pá 6.4.07 18:00 ZAK Hell´s boys Bratři v triku   (HL4C)
Pá 13.4.07 16:45 ZAK Slepí koně VET Masters V   (VL3C)
Pá 13.4.07 18:00 ZAK Růžoví delfínci 97,2 Hell´s boys   (HL4C)
Pá 20.4.07 16:45 ZAK Přezletice SG Sklenářka S.G.   (VL3C)
Pá 20.4.07 18:00 ZAK Hell´s boys Oratoř Kobylisy   (HL4C)

24. 6. 07 15:00 ZAK Sokol Vysočany B Notorax AFC 11. 6:1 (3:1)
Hostům chyběl jeden hráč, což se dost projevilo. Brzy jim došly síly a bylo rozhodnuto.
Sokol Vysočany B Notorax AFC
Martin Vyhnánek – Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Aleš Urban vs Stanislav Kvasnička – Michal Hoffmann, Tibor Rezdovič, Ivan Šimko, Ondřej Turek
5., 14. Vratislav Kracman
30., 42., 51. Jiří Povýšil
41. Petr Hochmann
11. Tibor Rezdovič
10. 6. 07 17:30 ZAK Šrot FC Sokol Vysočany B 10. 1:2 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, kde se střídali šance na obou stranách. Vysočany se ujali vedení 2:0 (druhý gól do prázdné branky). Šrot ke konci zápasu zatlačil a snížil na 2:1. Jakub Lacina, Jiří Musil
Šrot FC Sokol Vysočany B
Bohumil Adamec – Zbyněk Adamec, David Houška, Jiří Kůrka, Robert Lamáček, Jiří Marek, Karel Obermajer, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček vs Jan Pekárek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, David Šťastný, Aleš Urban
49. Robert Lamáček 41. Jiří Povýšil
46. Aleš Urban
3. 6. 07 17:30 ZAK Rokoska Sokol Vysočany B 9. 1:1 (1:1)
Vyrovnané, poklidné utkání, remíza je zasloužená. Jan Šuráň, Miroslav Sirotek
Rokoska Sokol Vysočany B
Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Martin Sitař, Pavel Šnor, Petr Vydra, Radek Zábal, Martin Zelenka vs Jan Pekárek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, David Šťastný, Aleš Urban
25. Radovan Dostál 2. Jiří Povýšil 40. Petr Hochmann
27. 5. 07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Mercl 1.HLC 8. 0:2 (0:1)
Vyhrál celek jež dokázal dát branky a to hned dvě. V každé půli po jedné.
Sokol Vysočany B Mercl 1.HLC
Martin Vyhnánek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Matěj Kracman, Vratislav Kracman, Karel Pichl vs Tomáš Vlček – Tomáš Bílek, Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Martin Valenta
27. Josef Janota
46. Petr Horák
20. 5. 07 17:30 ZAK Medicína Sokol Vysočany B 7. 2:2 (1:2)
Od začátku slušně hrané utkání s minimem šancí na obou stranách. Góly začaly padat až po hrubých chybách obou obran. Po půli začala Medicína hrát s větším úsilím vyrovnat což se jí podařilo ve 47.minutě. Konec utkání se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svoji stranu. Utkání však skončilo zaslouženou remízou. Miroslav Trnka, Martin Blažka
Medicína Sokol Vysočany B
Michal Čop – Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Tomáš Petr, Roman Prokeš, Tomáš Rybka vs Martin Vyhnánek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, David Šťastný, Aleš Urban
25., 47. Martin Kuzmiak 28., 30. Petr Hochmann
13. 5. 07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Reds FC 6. 2:3 (1:0)
Dlouho se schylovalo k velkému překvapení, ale ve 45. minutě Reds vyrovnali z nulového úhlu a deset minut před koncem rozhodli z přímého kopu o zisku dvou bodů. Antonín Nevola, Jiří Přeučil
Sokol Vysočany B Reds FC
Martin Vyhnánek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Aleš Urban vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jan Landa, Tomáš Robb, Milan Šumný, Martin Vambera
24. Petr Hochmann
33. Vratislav Kracman
37., 50. Jakub Kafka
45. Martin Vambera
6. 5. 07 17:30 ZAK Gente - Yeti FC Sokol Vysočany B 5. 2:1 (0:0)
Hostující Sokol Vysočany hrál bez střídání, přesto se statečně držel. V závěru přece jen začal fyzicky odpadat, navzdory tomu vstřelil kontaktní branku, ale na víc už neměl sil ani času. Michal Cvrk, Robert Martišek
Gente - Yeti FC Sokol Vysočany B
Jan Doskočil – Vladimír Baroň, Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Pavel Jiroušek, Zbyněk Šámal, Michal Škoty vs Jan Pekárek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, David Šťastný, Aleš Urban
46. Pavel Jiroušek
55. Stanislav Bezděka
57. Karel Pichl
29. 4. 07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Drsný šrouby 4. 3:4 (1:2)
Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi, bohužel ke konci utkání i nesportovními situacemi a konflikty. David Pintíř, Michael Oliva
Sokol Vysočany B Drsný šrouby
Jan Pekárek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, David Šťastný, Aleš Urban vs David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal
56. David Roubal
22. 4. 07 17:30 ZAK TBC Lachtan A Sokol Vysočany B 3. 0:0 (0:0)
Úporný fotbal z obou stran. Sem tam faul. Obě žluté karty vyšly ze snahy dát gól. Jan Šuráň, Jan Neureuter
TBC Lachtan A Sokol Vysočany B
Vladimír Mádr – Jiří Balla, Michal Hudec, Michal Krystín, Jan Mádr, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Ladislav Polyák, Pavel Říčka vs Jan Pekárek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, David Šťastný, Aleš Urban
48 Jiří Balla 34. Jiří Povýšil
15. 4. 07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Atomovej brouk B 2. 0:6 (0:5)
Velice pěkné utkání, plné nezakončených šancí Sokola ač k prohře 6:0 Sokol stále bojoval a předvedl pěkný fotbal. Atomový brouk potrestal již v 1. minutě soupeřovu chybu gólem. Obě mužstva předvedla bojovnost a rozvahu. Michal Hurajčík, Karel Semirád
Sokol Vysočany B Atomovej brouk B
Martin Vyhnánek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Kuracina, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund
1., 4. Zbyněk Zykmund
22. Petr Kuracina
23., 25. Jakub Šrom
55. OG
9. 4. 07 17:30 ZAK 1.FC Žižkov Sokol Vysočany B 1. 3:0 (1:0)
Nervózní utkání plné hrubostí a nepřesností, kde Sokol působil poněkud frustrovaně zřejmě proto, že se sešel v menším počtu, což soupeř naopak využil a vyhrál. Lukáš Novák, Jiří Wolf