So 31.3.07 10:00 HANSP Eden 1999 Grinders FC   (HL3C)
So 31.3.07 11:15 HANSP Hradní stráž B.E.I. - Eurolines   (HL3A)
So 21.4.07 10:00 HANSP Grinders FC Tuscarora A   (HL3C)
So 21.4.07 11:15 HANSP Dejvický expres Bröndby codein IF   (HL8G)
So 23.6.07 08:45 HANSP Grinders FC Typos FC   (HL3C)
So 23.6.07 10:00 HANSP Hypochondři Vozovna Hloubětín B   (HL7F)

24. 6. 07 16:15 P3 Reage boys Medvědi A 11. 0:3 (0:1)
Průměrné utkání ovlivnila červená karta, kterou obdržel domácí hráč těsně před poločasem. Medvědi nabízenou šanci využili a vyhráli.
Reage boys Medvědi A
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Miroslav Damborský, Jan Kocum, Pavel Pech, Ivan Straka, Radek Švejdar vs Martin Petřina – Petr Černík, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Petr Rezek, Martin Ryneš, Jan Šimůnek
25 Daniel Čermák
28 Miroslav Damborský
20. Jan Šimůnek
50. Luděk Nešpor
52. OG
10. 6. 07 15:00 HANSP Medvědi A K.T.S. FC 10. 0:1 (0:1)
Ve velkém vedru začalo utkání v ospalém tempu. První poločas se tak odehrál téměř bez šancí, přesto v jeho závěru vstřelil tým K.T.S. jediný, rozhodující gól. Po přestávce se hra zlepšila, díky nepřesné střelbě však žádná branka již nepadla.
Medvědi A K.T.S. FC
Matěj Horn – Petr Černík, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Martin Ryneš vs Jaroslav Klášterka – Vladan Bojkovič, Martin Fiala, Pavel Miko, Tomáš Miko, Aleš Pleštil, Martin Šíla, Tomáš Svátek, Pavel Švejda
29. Tomáš Svátek
3. 6. 07 15:00 HANSP Bez názvu Medvědi A 9. 3:1 (1:0)
Rozhodčí se nevyjádřil. Miroslav Podzemský, Jozef Chudý
Bez názvu Medvědi A
Petr Skýpala – Ondřej Jelínek, Michal Juna, Vojtěch Krejčí, Zdeněk Laube, Jaroslav Láznička, Petr Tolma vs Luděk Nešpor – Petr Černík, Pavel Hodek, Jan Kreuzer, Martin Petřina, Martin Ryneš, Jan Šimůnek
11. Michal Juna
35. Ondřej Jelínek
42. Vojtěch Krejčí
44. Pavel Hodek
27. 5. 07 15:00 HANSP Medvědi A Benda OFC 8. 2:1 (1:0)
Hezký a vyrovnaný zápas, ale přece jen vyhrál lepší tým.
Medvědi A Benda OFC
Martin Petřina – Michal Černík, Pavel Hodek, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Ryneš, Jan Šimůnek vs Bohumil Váňa – Jan Baudyš, Jan Heinrich, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
28., 58. Pavel Hodek 34. Jan Baudyš 59. Vladimír Kůla
20. 5. 07 15:00 HANSP Kojots United Medvědi A 7. 1:4 (1:1)
Nervózní zápas z obou stran, spousta zbytečných řečí a faulů. Zápas se hrál v poměrně vysokém tempu což vzhledem k počasí bylo asi nejobdivuhodnější. Václav Hruška, Pavel Kaska
Kojots United Medvědi A
Jiří Kubát – Filip Donát, Jiří Jabůrek, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Michal Kroh, Pavel Lukeš, Martin Šimek vs Martin Petřina – Petr Černík, Pavel Hodek, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Ryneš, Jan Šimůnek
7. Ondřej Jupa 19., 40., 50. Martin Ryneš
53. Petr Černík
6. Michael Kyjak
13. 5. 07 15:00 HANSP Medvědi A Ontosport 6. 5:4 (2:4)
V pěkném zápase neudržel Ontosport vedení 4:1 a nakonec odešel poražen. Škoda že někteří hráči nehledají důvody prohry u sebe , ale jen u rozhodčího. Z toho důvodu byly nakonec rozdány dvě žluté karty. Jinak fér zápas hraný po celou dobu ve vysokém tempu. Petr Šimsa, Pavel Souček
Medvědi A Ontosport
Martin Ryneš – Petr Černík, Pavel Hodek, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek vs Martin Kliment – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek
13., 51., 56. Pavel Hodek
28., 46. Martin Ryneš
5. Michal Svoboda
14., 20., 24. Karel Novák
58. Karel Novák
58. Martin Škoda
6. 5. 07 12:30 ZAK Medvědi A Sokol Vysočany C 5. 1:5 (0:1)
Rychlé a celkem technické utkání. Vysočany díky širšímu kádru a větší pohyblivosti zaslouženě zvítězily. Roman Karas, Tomáš Haniak
Medvědi A Sokol Vysočany C
Matěj Horn – Petr Černík, Pavel Hodek, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek vs Tomáš Minarovič – Marek Grundza, Rostislav Ištok, Ondřej Kantor, Michal Kazda, Petr Kubát, Jiří Lukášek, Filip Málek, Jan Říha, Radek Stehlík, Martin Vaňourek
53. Pavel Hodek 26., 58. Martin Vaňourek
39. Filip Málek
45. Ondřej Kantor
55. Petr Kubát
29. 4. 07 15:00 HANSP Atlantic Medvědi A 4. 6:1 (3:1)
Atlantic začal ve vlažném tempu a brzy obdržel branku. Medvědi se poté zatáhli a až do 25. minuty do nich soupeř bušil marně. Po vyrovnání a dvou rychlých gólech do poločasu se Medvědi sesypali a soupeř dovedl v pohodě zápas k výraznému vítězství. Jaroslav Kainek, Ladislav Pauch
Atlantic Medvědi A
Roman Dobiáš – Tomáš Debnár, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Pavel Málek, Jakub Novotný, Jiří Žďárský vs Matěj Horn – Michal Černík, Pavel Hodek, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Martin Ryneš
25., 30. Tomáš Debnár
27., 50., 52. Pavel Málek
43. Jakub Novotný
9. Michal Černík
22. 4. 07 15:00 HANSP Medvědi A Arabská 3. 4:4 (3:0)
Velmi dobrý zápas, ve kterém každému poločasu dominovalo jiné mužstvo. Zatímco v poločase se zdálo, že se jedná o snadnou kořist pro Medvědy, po změně stran se karta postupně obrátila. Arabská smazala čtyřgólové manko a nakonec mohli být Medvědi rádi za bod. Jaroslav Červenka
Medvědi A Arabská
Matěj Horn – Petr Černík, Pavel Hodek, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Petr Rezek, Jan Šimůnek vs Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Martin Jinek, Michal Jinek, Petr Pařízek, Michal Skorkovský, Jan Sommer
3. Pavel Hodek
6., 31. Petr Černík
29. Martin Petřina
43., 48. Viktor Dolista
50. Martin Fried
53. Martin Jinek
15. 4. 07 13:15 HANSP Sedm zbabělých B Medvědi A 2. 2:1 (0:1)
Svižné a slušně hrané utkání v "sauně" hanspaulské haly. I přes vysokou teplotu, okolo 40°C, hrála obě mužstva pohledný a svižný fotbal. Medvědi se brzo ujali vedení, ale soupeř získal ve druhém poločase mírnou převahu, kterou zúročil dvěma brankami. Aleš Mecner, Štěpán Mentberger
Sedm zbabělých B Medvědi A
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Michal Kašpar, Martin Kuča, Tomáš Pelikán, Viktor Pšenica, Jaroslav Salivar, Marek Suchomel, Tomáš Suchomel vs Matěj Horn – Michal Černík, Pavel Hodek, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Petr Rezek, Jan Šimůnek
35. Tomáš Pelikán
38. Tomáš Suchomel
3. Petr Rezek
1. 4. 07 15:00 zzZARUB Medvědi A Samson Bonella A 1. 4:1 (1:0)
Medvědi zvládli utkání výborně takticky, když nechali soupeře útočit, ale do vyložených šancí ho obrana a skvělý gólman nepustili. Z brejků pak sami rozhodli zápas. Daniel Vrzák, Josef Píša
Medvědi A Samson Bonella A
Matěj Horn – Michal Černík, Pavel Hodek, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina vs Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Friesinger, Josef Masner, Petr Novák, Michal Řízek, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal