St 25.4.07 20:45 DEKAN Veget FC Queens Park Club   (HL3B)
Po 4.6.07 18:15 zzNOVOB Per ho tam AGP 83   (HL6A)
Po 4.6.07 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice Sklenářka FC   (HL3A)
Po 18.6.07 18:00 HANSP Flamengo CR VET Pankráckej válec   (VL2B)
Po 18.6.07 19:15 HANSP President FC Hradní stráž   (HL3A)

24. 6. 07 16:15 zzZARUB Samson Bonella A Atlantic 11. 3:0 (1:0)
Podle dohody obou týmů pískal náhradní rozhodčí ze Samsonu Bonella B.
Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Friesinger, Tomáš Gürtler, Jiří Hofman, Josef Masner, Petr Novák, Michal Řízek, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal vs Vladislav Straka – Vilém Hanzlík, Petr Houra, Pavel Málek, Gazmend Mullai, Jakub Novotný, Jiří Sivák, Michal Vrba
2. Josef Masner
40., 56. Miroslav Chmelík
10. 6. 07 18:45 P1 Atlantic Reage boys 10. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání s brankovými příležitostmi na obou stranách. Ladislav Němec, Filip Němec
Atlantic Reage boys
Vladislav Straka – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Zdeněk Kužma, Daniel Kvapil, Pavel Málek, Jakub Novotný, Michal Vrba vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Miroslav Damborský, Michal Jareš, Martin Lehečka, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Jan Šprachta, Ivan Straka, Radek Švejdar
30. Petr Dlouhý
54., 59. Pavel Málek
3. 6. 07 15:00 TEMPO K.T.S. FC Atlantic 9. 4:6 (1:3)
Velmi pěkné utkání ve vysokém tempu. Hra se přelévala od brány k bráně. Tým Atlantic měl více štěstí v koncovce a v sestavě vynikajícího hráče Málka, který svou hrou zápas rozhodl. Mladší tým KTS se do poslední minuty snažil utkání zvrátit, ale nepovedlo se. Speciální ocenění zaslouží kapitán týmu KTS, který kromě slušného výkonu na hřišti stíhal ještě utkání řídit. Michal Jašpr, Jan Harák
K.T.S. FC Atlantic
Jaroslav Klášterka – Vladan Bojkovič, Martin Fiala, Václav Hruška, Pavel Miko, Tomáš Miko, Aleš Pleštil, Martin Šíla, Tomáš Svátek, Pavel Švejda vs Vladislav Straka – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Pavel Málek, Jakub Novotný, Michal Vrba
17., 34., 41. Václav Hruška
38. Aleš Pleštil
11., 60. Roman Dobiáš
21., 27., 32., 53. Pavel Málek
27. 5. 07 12:30 P3 Atlantic Bez názvu 8. 6:2 (3:1)
Oboustranně útočný fotbal, který rozhodl individuální výkon hráče Málka.  Tým Bez názvu zahodil hlavně v 1. půli hodně šancí nebo narazil na dobře chytajícího Straku. Marek Rokos, Michal Černoch
Atlantic Bez názvu
Vladislav Straka – Tomáš Debnár, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Zdeněk Kužma, Pavel Málek, Jakub Novotný, Jiří Žďárský vs Petr Skýpala – Jan Dajčar, Ondřej Jelínek, Michal Juna, Vojtěch Krejčí, Zdeněk Laube, Jaroslav Láznička, Petr Tolma
8. Petr Dlouhý
26. Tomáš Debnár
30., 37. Zdeněk Kužma
39., 51. Pavel Málek
14. Vojtěch Krejčí
35. Jan Dajčar
20. 5. 07 16:15 P1 Benda OFC Atlantic 7. 5:2 (3:2)
Utkání plné emocí a tvrdých zákroků, rozhodla nesoustředěnost Atlanticu v závěru prvního poločasu. Po proměněné penaltě za faul ve vápně přidali Bendové do půle ještě dvě branky a zcela otočili vývoj. Po změně stran sice měl navrch Atlantic, ale přes neustálý tlak nebyl schopen vstřelit branku a Benda trestal z brejků. Radek Janouš, Jarmil Vavřina
Benda OFC Atlantic
Bohumil Váňa – Jan Heinrich, Vladimír Kůla, Josef Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Vladislav Straka – Tomáš Debnár, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Zdeněk Kužma, Pavel Málek, Jakub Novotný, Michal Vrba
13., 18. Pavel Málek 50. Jakub Novotný
13. 5. 07 15:00 P1 Atlantic Kojots United 6. 6:2 (4:1)
Zpočátku vyrovnané utkání rozhodl během čtyř minut první půle ve svůj prospěch Atlantic. Tomáš Pomykáček, David Pecka
Atlantic Kojots United
Vladislav Straka – Tomáš Debnár, Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Zdeněk Kužma, Pavel Málek, Jakub Novotný, Michal Vrba vs Martin Šimek – Pavel Blažek, Filip Donát, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Michal Kroh, Pavel Lukeš, Jaroslav Musil
3. Jakub Novotný
15. OG
18., 19. Roman Dobiáš
38., 47. Tomáš Debnár
21. Ondřej Jupa
41. Tomáš Jozífek
4. 5. 07 16:45 ZAK Ontosport Atlantic 5. 1:5 (1:2)
Hráno bez rozhodčího.
Ontosport Atlantic
Martin Kliment – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek vs Vladislav Straka – Tomáš Debnár, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Zdeněk Kužma, Pavel Málek, Jakub Novotný, Michal Vrba
23. Karel Novák 4. Tomáš Debnár
25. Zdeněk Kužma
54., 58. Pavel Málek
56. Vilém Hanzlík
29. 4. 07 15:00 HANSP Atlantic Medvědi A 4. 6:1 (3:1)
Atlantic začal ve vlažném tempu a brzy obdržel branku. Medvědi se poté zatáhli a až do 25. minuty do nich soupeř bušil marně. Po vyrovnání a dvou rychlých gólech do poločasu se Medvědi sesypali a soupeř dovedl v pohodě zápas k výraznému vítězství. Jaroslav Kainek, Ladislav Pauch
Atlantic Medvědi A
Roman Dobiáš – Tomáš Debnár, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Pavel Málek, Jakub Novotný, Jiří Žďárský vs Matěj Horn – Michal Černík, Pavel Hodek, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Martin Ryneš
25., 30. Tomáš Debnár
27., 50., 52. Pavel Málek
43. Jakub Novotný
9. Michal Černík
22. 4. 07 12:30 ZAK Atlantic Sokol Vysočany C 3. 0:2 (0:1)
Vysočanští byli lepší, vynikal zejména Lukášek. David Horváth, Martin Palcr
Atlantic Sokol Vysočany C
Michal Vrba – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Jakub Novotný, Jiří Žďárský vs Dominik Brych – Marek Grundza, Rostislav Ištok, Petr Kubát, Jiří Lukášek, Filip Málek, Radek Stehlík, Martin Vaňourek
18. Jiří Lukášek
52. Filip Málek
15. 4. 07 17:30 P3 Arabská Atlantic 2. 3:2 (2:1)
Naprosto vyrovnané utkání. Oba týmy měly o mnoho více šancí dát gól. Nakonec z toho vytěžili hráči Arabské.
Arabská Atlantic
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Michal Jinek, Martin Lukeš, Jan Novák, Petr Pařízek, Michal Skorkovský vs Michal Vrba – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Zdeněk Kužma, Pavel Málek, Jakub Novotný
7. Jan Novák
21. Viktor Dolista
46. Petr Pařízek
4. Pavel Málek
51. Jakub Novotný
1. 4. 07 17:30 P3 Atlantic Sedm zbabělých B 1. 1:3 (0:1)
Sedm zbabělých se soustředilo na svůj výkon a postupně navyšovali náskok. Narozdíl od soupeře, který stále hledal příčiny svého nezdaru někde jinde. Zuzana Immerová