Po 28.5.07 19:00 P2 Santa Dominica Sklenářka FC   (HL3A)
Po 28.5.07 20:15 P2 Kotlářka CAHA FC SUP Benda 1964 OFC SUP   (SVL2A)
So 9.6.07 12:30 P2 Torpedo Cannabis Seznam.cz FC   (HL7G)
So 9.6.07 13:45 P2 Kareto-Reco Kulišáci CF   (HL3A)
Po 18.6.07 18:15 zzNOVOB Dřeváci Orion Praha SK B   (VL3A)
Po 18.6.07 19:30 zzNOVOB Kulišáci CF UTS Vršovice   (HL3A)

24. 6. 07 16:15 zzHAGI2 K.T.S. FC Ontosport 11. 2:1 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se v tom druhém se štěstím dokázali prosadit a strhnout tak vítězství na svou stranu domácí borci.
K.T.S. FC Ontosport
Pavel Švejda – Vladan Bojkovič, Martin Fiala, Václav Hruška, Jaroslav Klášterka, Pavel Miko, Tomáš Miko, Aleš Pleštil, Tomáš Polívka, Martin Šíla, Tomáš Svátek vs Pavel Kahoun – Miroslav Macek, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda
45. Tomáš Polívka
55. Martin Fiala
50. Michal Svoboda
10. 6. 07 16:15 zzZARUB Ontosport Bez názvu 10. 3:8 (3:3)
Utkání bylo v 1.poločase vyrovnané. Po přestávce se projevila větší přítomnost hráčů "Bez názvu". Jan Mach, Sreten Cvijovič
Ontosport Bez názvu
Martin Škoda – Šimon Dukát, Miroslav Macek, Karel Novák, Zdeněk Novák, Vlastimil Urbánek vs Petr Skýpala – Jan Dajčar, Ondřej Jelínek, Michal Juna, Vojtěch Krejčí, Zdeněk Laube, Jaroslav Láznička, Vladimír Průcha, Petr Tolma
6., 12., 14. Karel Novák 3., 38. Zdeněk Laube
14. Michal Juna
17., 51. Petr Tolma
48., 50. Vladimír Průcha
58. Vojtěch Krejčí
3. 6. 07 16:15 P1 Benda OFC Ontosport 9. 2:1 (1:0)
Velmi pěkné a vyrovnané utkání.
Benda OFC Ontosport
Bohumil Váňa – Jan Baudyš, Jan Heinrich, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Martin Kliment – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Miroslav Macek, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek
19. Jan Heinrich
44. Jan Baudyš
37. Karel Novák
27. 5. 07 15:00 zzZARUB Ontosport Kojots United 8. 0:4 (0:2)
Utkání které ovlivnili dva rychlé góly se pak dostalo do podprůměru. Ve velkém vedru se projevilo i to že ani jeden tým nestřídal. Druhá půle proto byla fotbalově dost nezáživná.
Ontosport Kojots United
Miroslav MacekŠimon Dukát, Pavel Kahoun, Martin Kliment, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek vs Martin Šimek – Filip Donát, Jiří Jabůrek, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Jaroslav Musil
1. OG
6. Tomáš Jozífek
35., 41. Filip Donát
20. 5. 07 12:30 ZAK Ontosport Sokol Vysočany C 7. 1:3 (1:2)
Dlouho vyrovnané utkání. Ontosport zřejmě zaskočil vlastní gól a ke konci utkání se projevila větší střídačka Vysočan. Ve vedru, které na hřišti panovalo síly rychle docházely. Marek Kouřímský, Tomáš Sýkora
Ontosport Sokol Vysočany C
Martin Kliment – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek vs Tomáš Minarovič – Marek Grundza, Rostislav Ištok, Ondřej Kantor, Michal Kazda, Jiří Lukášek, Filip Málek, Jan Říha, Radek Stehlík, Martin Vaňourek
18. Karel Novák 17. Jan Říha
26. OG
53. Filip Málek
13. 5. 07 15:00 HANSP Medvědi A Ontosport 6. 5:4 (2:4)
V pěkném zápase neudržel Ontosport vedení 4:1 a nakonec odešel poražen. Škoda že někteří hráči nehledají důvody prohry u sebe , ale jen u rozhodčího. Z toho důvodu byly nakonec rozdány dvě žluté karty. Jinak fér zápas hraný po celou dobu ve vysokém tempu. Petr Šimsa, Pavel Souček
Medvědi A Ontosport
Martin Ryneš – Petr Černík, Pavel Hodek, Michael Kyjak, Luděk Nešpor, Martin Petřina, Jan Šimůnek vs Martin Kliment – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek
13., 51., 56. Pavel Hodek
28., 46. Martin Ryneš
5. Michal Svoboda
14., 20., 24. Karel Novák
58. Karel Novák
58. Martin Škoda
4. 5. 07 16:45 ZAK Ontosport Atlantic 5. 1:5 (1:2)
Hráno bez rozhodčího.
Ontosport Atlantic
Martin Kliment – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek vs Vladislav Straka – Tomáš Debnár, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Zdeněk Kužma, Pavel Málek, Jakub Novotný, Michal Vrba
23. Karel Novák 4. Tomáš Debnár
25. Zdeněk Kužma
54., 58. Pavel Málek
56. Vilém Hanzlík
29. 4. 07 17:30 P1 Arabská Ontosport 4. 5:1 (2:0)
Vítězný tým byl od začátku zápasu lepší a po zásluze zvítězil. Radek Šubrt, Karel Mašata
Arabská Ontosport
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Jan Novák, Michal Skorkovský vs Vlastimil Urbánek – Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda
21. Petr Hájek
26. Jan Novák
40., 55., 56. Viktor Dolista
47. Karel Novák
22. 4. 07 17:30 zzZARUB Ontosport Sedm zbabělých B 3. 2:4 (0:2)
Slušný zápas plný rychlých akcí. Hráči hostujícího týmu působili fotbalověji, v poločase vedli již o dvě branky. Ve druhé půli se domácí snažili, ale proti byl střelec Kašpar, který přinesl uklidnění do vlastních řad.
Ontosport Sedm zbabělých B
Martin Kliment – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Miroslav Macek, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek vs Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Michal Kašpar, Petr Kouble, Tomáš Pelikán, Viktor Pšenica, Marek Suchomel, Tomáš Surmík, Lukáš Vajnar
34. OG
45. Michal Svoboda
11., 51. Michal Kašpar
20. Viktor Pšenica
35. Petr Kouble
15. 4. 07 16:15 zzZARUB Samson Bonella A Ontosport 2. 1:2 (0:1)
Tvrdě hrané utkání dvou průměrných celků, ve kterém na straně Samsonu vyčníval Doskočil a na straně Ontosportu brankář Novák. Samson měl po celou hru míč více ve svém držení, nicméně fotbal se hraje na góly a těch vsítil Ontosport více. Jan Zelenka, Petr Šindelář
Samson Bonella A Ontosport
Jan Slabý – Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Tomáš Gürtler, Jiří Hofman, Petr Novák, Michal Řízek, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal vs Vlastimil Urbánek – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda
54. Tomáš Doskočil 5. Michal Svoboda
33. Karel Novák
1. 4. 07 18:45 P2 Ontosport Reage boys 1. 4:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas rozhodly dvě standartní situace, ze kterých Ontosport dvakrát skóroval. Vladimír Seidl, Petr Hána
Ontosport Reage boys
Martin Kliment – Šimon Dukát, Pavel Kahoun, Miroslav Macek, Karel Novák, Zdeněk Novák, Martin Škoda, Michal Svoboda, Vlastimil Urbánek vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Ivan Straka, Radek Švejdar