10. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 34:41 7

Ne 29.4.07 17:30 P1 Arabská Ontosport   (HL4F)
Ne 29.4.07 18:45 P1 Úderka Žižkov Sklenářka S.G.   (VL3C)
Ne 29.4.07 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Deko   (HL3B)
Ne 3.6.07 17:30 P1 M - Bubo A United clans   (HL3D)
Ne 3.6.07 18:45 P1 CSKA 2001 Talent Praha FC   (HL6L)
Ne 3.6.07 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Petrohradská BFK A   (HL3B)

20. 6. 07 19:00 P2 TuMPach 1. AC 1.W.C. 11. 3:3 (2:3)
Slušně hraný zápas s množstvím šancí na obou stranách. První gól dali domácí hlavou po autu, poté však nejlepší hráč zápasu Paulus dal dvě branky a třetí připravil a hosté byli rázem ve vedení. Domácím se podařilo snížit a v závěru i vyrovnat, když velký podíl na vyrovnávací brance měl gólman, který vyvezl míč do rychlého protiútoku a přihrál před branku volnému Zlámalovi. Jan Svoboda, Vít Zukal
TuMPach 1. AC 1.W.C.
Vít Brabec – Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Petr Tůma, Jaroslav Železný, Petr Zlámal vs Milan Koudelka – Pavel Goll, Martin Paulus, Jan Růžek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Daniel Vrzák, Petr Zíka
2. Karel Mašata
28., 52. Petr Zlámal
8., 24. Martin Paulus
27. Jan Růžek
4. 6. 07 19:15 HANSP Slamník I.USP TuMPach 1. AC 10. 4:1 (0:0)
Utkání svou kvalitou odpovídalo 5.lize, hrálo se tvrdě ale férově. Obě mužstva chtěla hrát fotbal, domácí využili více příležitostí ve vyrovnaném zápase. Pavel Kaňkovský, Radek Tesař
Slamník I.USP TuMPach 1. AC
Jaroslav Kostříž – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Jan Dolejš, Martin Felix, Youssef Ghraibi, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Vladimír Sidorjak, Jan Věžník, Vratislav Vojáček vs Vít Brabec – Václav Charvát, Luboš Krystlík, David Macháček, Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Radek Šubrt, Petr Tůma, Jaroslav Železný, Petr Zlámal
33. Jan Věžník
39., 49. Petr Casanova
58. Martin Felix
59 Zbyněk Mleziva 31. Karel Mašata
29. 5. 07 19:00 P2 TuMPach 1. AC Steve 9. 2:0 (0:0)
Pěkné, svižné utkání, plné technických fines, ale s minimem šancí. Rozhodla větší fotbalovost a koncentrace Tumpachu v posledních 10-ti minutách. Jakub Kotrč, Lukáš Doležal
TuMPach 1. AC Steve
Vít Brabec – David Macháček, Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Radek Šubrt, Petr Tůma, Jaroslav Železný, Petr Zlámal vs Petr Bašus – Petr Exner, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Zdeněk Matějík, Milan Mazánek, Ivan Šimmer, Leoš Trepera, Slavomír Trepera
54. Tomáš Rejlek
56. Karel Mašata
15 Vít Brabec
21. 5. 07 18:15 zzPANK3 Studenti Praha FC TuMPach 1. AC 8. 0:6 k.
14. 5. 07 19:15 zzARIT2 Pigs FC TuMPach 1. AC 7. 3:2 (3:0)
Rozhodcovské duo Karhan - Karhan z FK Alej nikdy nenapíše ani čárku navíc. Petr Karhan, Michal Karhan
Pigs FC TuMPach 1. AC
Tomáš Čálek – Jakub Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Martin Strejček, Václav Svatoch, Jiří Veškrna vs Vít Brabec – Václav Charvát, Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Petr Tůma, Jaroslav Železný, Petr Zlámal
23. Martin Strejček
27. Jakub Marek
28. Václav Svatoch
35. Petr Zlámal
52. Tomáš Rejlek
8. 5. 07 17:00 zzBALK TuMPach 1. AC Roosevelt boys 1.FC 6. 2:2 (2:2)
Oboustranně slušně hrané utkání, které nakonec vyústilo ve spravedlivou remízu. Aleš Mička, Zdeněk Liška
TuMPach 1. AC Roosevelt boys 1.FC
Vít Brabec – Václav Charvát, David Macháček, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Radek Šubrt, Jaroslav Železný, Petr Zlámal vs Jiří Švestka – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Vít Pavlusek, Jiří Sommer, Lukáš Svítil, Vladimír Vavruška
22. Tomáš Rejlek
27. Radek Šubrt
24. Václav Mňouček
25. Jiří Marek
2. 5. 07 19:15 HANSP Sargas FC TuMPach 1. AC 5. 4:1 (1:0)
Dlouho vyrovnané utkání, které pro sebe získal v závěru šťastnější domácí Sargas. Ondřej Liška, Martin Fafejta
Sargas FC TuMPach 1. AC
Daniel Hylas – Miroslav Čáslavka, David Hylas, Milan Kříž, Petr Kučera, Jakub Linger, Pasquale Mainolfi, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Vít Brabec – David Macháček, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Petr Tůma, Petr Zlámal
28. František Synovec
40. Petr Kučera
56. Miroslav Čáslavka
57. Daniel Hylas
31. Tomáš Rejlek
25. 4. 07 18:00 HANSP TuMPach 1. AC Pendula Bona AC 4. 1:3 (0:1)
Výborné a rychlé utkání, ve kterém zaslouženě vyhrála Pendula. Oba týmy předváděli kombinační fotbal s hezkými akcemi. David Sabuka
TuMPach 1. AC Pendula Bona AC
Vít Brabec – Václav Charvát, Luboš Krystlík, David Macháček, Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Radek Šubrt, Petr Tůma vs Martin Mlýnek – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Stanislav Walter
32. Václav Charvát 23. Ondřej Petrů
40., 50. Štěpán Mentberger
47. Tomáš Pavlíček
22. 4. 07 12:30 P2 MVS Vršovice A TuMPach 1. AC 3. 4:0 (3:0)
Zpočátku vyrovnané utkání rozhodly 3 góly v 1. poločase v síti TuMpachu. Druhý poločas kontrolovaly Vršovice a po zásluze zvítězily. Jiří Šebesta, Petr Hösl
MVS Vršovice A TuMPach 1. AC
Leoš Knap – Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Karel Ševčík, Vladimír Zeman vs Vít Brabec – Václav Charvát, Luboš Krystlík, David Macháček, Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Radek Šubrt, Petr Tůma, Jaroslav Železný, Petr Zlámal
4. Richard Brinke
18., 23. Pavel Fajt
50. Petr Ehmig
52. Petr Zlámal
10. 4. 07 18:45 TEMPO TuMPach 1. AC Merck stars 2. 2:8 (1:1)
Dlouho vyrovnané utkání nakonec skončilo vysokým vítězstvím  týmu Merck Stars. TuMPach hrál dobře do 45. minuty, pak se nechal otrávit dvěma góly a zbytek zápasu bylo na hřišti prakticky jedno mužstvo Mercku, které rozhozeného soupeře dorazilo dalšími brankami. Jiří Lokvenc, Jaroslav Novotný
TuMPach 1. AC Merck stars
Petr Zlámal – Luboš Krystlík, David Macháček, Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Rejlek, Petr Tůma, Jaroslav Železný vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Jiří Javornický, Petr Klusák, Lubomír Neupauer, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa
28. Karel Mašata
33. Petr Tůma
58 Petr Zlámal 7., 47., 57. Petr Klusák
40., 49. Jiří Čížek
45., 54. Aleš Podoubský
59. Pavel Audy
3. 4. 07 17:00 zzTKSPA Chaos FC TuMPach 1. AC 1. 2:4 (0:2)
Utkání hrané ve slušné atmosféře s duchem fair-play. O utkání rozhodly trochu náhodné dva góly Zlámala z 20. a 48.minuty. Chaos hrál trochu nedůrazně v obraně, což asi rozhodlo. Kamil Kejř
Chaos FC TuMPach 1. AC
Michal Holiš – Petr Čupík, Petr Holiš, Jiří Knobloch, Josef Kouba, Luděk Tobola, Luděk Tobola, Jan Trnka, Petr Věchtík, Tomáš Věchtík, Michal Voseček vs Petr Porebski – Vít Brabec, Václav Charvát, David Macháček, Karel Mašata, Tomáš Rejlek, Petr Tůma, Petr Zlámal