So 7.4.07 12:30 P1 Tučňáci Kalich club Žižkov   (HL6G)
So 7.4.07 13:45 P1 Terron AC Bozi B Inter Ohradní   (HL4D)
Ne 22.4.07 16:15 zzPANK3 Tajfun AC Malvazinky 1.FC   (HL7I)
Ne 22.4.07 17:30 zzPANK3 Bez názvu K.T.S. FC   (HL4F)
Ne 22.4.07 18:45 zzPANK3 DDR FC Dynamo šnek FC   (HL6J)

24. 6. 07 17:30 zzJUNI1 Oranjes 04 FC United clans 11. 0:5 (0:1)
Utkání hrané zpočátku trochu pěším stylem. Ač s méně hráči na střídání a ve velkém vedru, projevili hosté daleko více vůle po vítězství. I když to tak podle výsledku nevypadá, gólman Oranjes držel svůj týjm, jak se dalo, což ovšem nelze říct o jeho obráncích.
Oranjes 04 FC United clans
Hynek Šembera – Pavel Bezouška, Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Martin Pešava, Miroslav Rajchart, Jiří Štička, Radek Žoha vs Vít Musílek – Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk
45 Miroslav Rajchart 17., 42., 60. Ondřej Bílý
40., 56. Vojtěch Kmoch
10. 6. 07 13:45 ZAK United clans Trops 1.SK 10. 0:3 (0:2)
Jiří Jindra, Jiří Holba
United clans Trops 1.SK
Vít Musílek – Robin Bárta, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Miloš Hrdina – Tomáš Benko, Josef Hejný, Josef Marc, Josef Moravec, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka, Jan Severa
5. Jaroslav Procházka
22., 56. Josef Moravec
3. 6. 07 17:30 P1 M - Bubo A United clans 9. 1:0 (0:0)
"Při červené kartě nafilmovaný pád, ke kontaktu vůbec nedošlo." T.Pokorný
"Ke kontaktu jasně došlo, což viděli všichni. Od výborně chytajícího gólmana naprosto zbytečné." Kirchberger.
M - Bubo A United clans
Miroslav Samec – Manuel Fernandez, Vojtěch Holoubek, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Jan Kubr, Josef Kubr, Lubomír Mojžíš, Josef Řebíček, František Roub, Josef Samec, Jakub Vítek, Karel Vodička vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk
36. Filip Kirchberger 60. Tomáš Pokorný
27. 5. 07 10:00 zzTKSPA United clans Stará dáma 8. 3:0 (3:0)
První půli ovládli Klany a do poločasu prakticky rozhodli utkání. po změně stran se hra vyrovnala, ale skóre se už neměnilo. Lubomír Řádek, Zbyněk Oliva
United clans Stará dáma
Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Jozef Kovalčin, Jakub Kučera, Tomáš Kvapil, Petr Tesař
13., 17., 23. Martin Soudný
20. 5. 07 11:15 TEMPO Horst 1.FC United clans 7. 4:2 (2:1)
Klany byly techničtější, ale ke vstřelení branek jim chybělo více štěstí a více klidu. Pavel Cina, Milan Cina
Horst 1.FC United clans
Miroslav Zámola – Lucián Baltaretu, Petr Dušek, Petr Hlavička, Karel Krejsa, Ondřej Múka, Petr Paulín, Radek Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa vs Vít Musílek – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk
22., 54. Petr Tomečka
29. Ondřej Múka
41. Martin Pistulka
30 Petr Tomečka
37 Martin Pistulka
27., 58. Ondřej Bílý 46. Pavel Roubíček
13. 5. 07 15:00 zzZARUB United clans Sparta Pankrác 6. 2:1 (1:0)
Vyhrocený zápas s vyrovnaným průběhem. Nakonec zasloužená výhra domácích United clans.

kpt. United clans:Rozhodčí vyhecovaný zápas zvládl dobře, pískal na obě strany rovinu.
United clans Sparta Pankrác
Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Jaroslav Příbrský – Karel Forejt, Jiří Kléma, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Petr Šalplachta, Martin Vlček, Karel Zeman
23. Ondřej Bílý
54. Martin Soudný
35 Ondřej Bílý 51. Jiří Kléma
6. 5. 07 13:45 TEMPO Erectico TBC United clans 5. 2:6 (1:4)
Výsledek tomu sice neodpovídá, ale byl to vyrovnaný zápas, kdy United využívali svoje šance a na druhé straně jim výborně zachytal gólman. Pohledné utkání s fotbalovou kvalitou. Roman Dušek
Erectico TBC United clans
Petr Sokolík – Martin Brixí, Petr Charamza, Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, Milan Smetana, Pavel Sokolík vs Vít Musílek – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Martin Soudný, Martin Zdeněk
22. Pavel Jindra
55. Pavel Kozdera
14., 56. Robin Bárta
15. Martin Soudný
22. Ondřej Bílý
29., 37. Vojtěch Kmoch
29. 4. 07 15:00 ZAK United clans Sokol Vysočany A 4. 5:3 (3:1)
Pěkné a poměrně čistě hrané utkání. Tým United clans byl schopnější při útočných akcích a po zásluze zvítězil. V druhé půli byli někteří hráči Sokola nervóznější, než bylo nutné. Petr Lukavec, Tomáš Sýkora
United clans Sokol Vysočany A
Vít Musílek – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Michal Plachý, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk vs Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Roman Vrba, Tomáš Záruba
10., 11. Vojtěch Kmoch
28., 47. Ondřej Bílý
33. Martin Zdeněk
16. Petr Hlásný
35. Roman Vrba
40. František Albert
15. 4. 07 10:00 zzTKSPA Berlínští lvi United clans 3. 3:7 (1:2)
Utkání výborné úrovně, hrané v rychlém tempu. První poločas měl vyrovnaný průběh, po přestávce se výrazně prosadili střelci hostů. Trnka, Norek
Berlínští lvi United clans
Lukáš Gebauer – Matouš Beran, Jan Davídek, Stanislav Fabián, Serguei Gouk, Ivan Grůza, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Petr Nekola, Ondřej Novák, Jiří Suchánek, Ondřej Vdovjak, Zdeněk Vosmík vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Vojtěch Kmoch, Daniel Miňovský, Michal Plachý, Pavel Roubíček, Martin Soudný, Martin Zdeněk