Ne 27.5.07 10:00 P1 SAS fans Colo-Colo   (HL5G)
Ne 27.5.07 11:15 P1 Istanbul FC JH   (HL6H)
Ne 27.5.07 12:30 P1 Berlínští lvi Sedm andělů 1.FC   (HL3D)
Ne 27.5.07 13:45 P1 Borek hodinářství 1.FC Terron AC Bozi A   (HL2B)
Ne 27.5.07 15:00 P1 Atomovej brouk B Gente - Yeti FC   (HL5I)
Ne 27.5.07 16:15 P1 Strážci Pomeranče Parta AC   (HL7K)

27. 6. 07 18:15 zzJUNI1 Rokoska VET A Desperado VET 11. 4:1 (2:0)
Vyrovnané utkání. Desperados doplatili na svou útočnou hru. Rokoska dobře bránila a vyrážela k smrítícm brejkům. Milan Kočí, Alexandr Zpěvák
Rokoska VET A Desperado VET
Petr Louša – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Jaromír Pavlíček – Pavel Blažek, Richard Čáp, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Vladimír Novotný, Martin Routa
7., 22. Roman Havel
37. Zdeněk Genčev
44. Karel Frankota
51. Pavel Blažek
20. 6. 07 17:00 zzPODVI Berger club Rokoska VET A 10. 0:6 k.
Domácí Berger svou neúčast předem omluvil.
Berger club Rokoska VET A
vs Karel Frankota – Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner
13. 6. 07 19:30 DEKAN Rokoska VET A 1.FC RUM 9. 5:3 (2:1)
Fotbalový zážitek přinesl spoustu šancí, které v druhé půli rozhodly ve prospěch Rokosky. Jan Malý, Radek Zápotocký
Rokoska VET A 1.FC RUM
Petr Louša – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Zdeněk Vojáček – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, David Michajlov, Josef Velán
59. Jiří Kaliba
4. 6. 07 20:45 DEKAN Starý krysy FC Rokoska VET A 8. 2:9 (2:3)
Rozhodla technická a fyzická vyspělost Rokosky, která hlavně ve druhém poločase předváděla krásné akce. Michal Jambor, Ivan Soukup
Starý krysy FC Rokoska VET A
Pavel Hájek – Roman Frasz, Viktor Kassl, Antonín Lanhaus, Martin Pinkas, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík, Jiří Zetek vs Petr Louša – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra
60. Alexander Najdenov
23. 5. 07 20:15 P1 Rokoska VET A Speciál jedna 7. 5:1 (3:0)
Fotbalisté Rokosky v první půli kontrolovali hru a také se ujali tříbrankového vedení. Po změně stran se hra vyrovnala. Gentlemanské utkání. Lubomír Brychta, Jan Klofáč
Rokoska VET A Speciál jedna
Petr Louša – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Tomáš MartinovskýKarel Kodeš, Bohuslav Martínek, Pavel Procházka, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Ivan Vokurka
7. Roman Havel
20., 26. Pavel Šnor
56. Zdeněk Genčev
58. Alexander Najdenov
46. Ivan Vokurka
15. 5. 07 19:30 DEKAN Vyprahlo FC VET Rokoska VET A 6. 0:10 (0:4)
Jednoznačný výsledek se začal rodit po 10 minutách první půle. Hlavní roli sehrála větší fotbalovost Rokosky a také to, že Vyprahlo nemělo nikoho na střídání. Slušně hrané utkání. Lubor Hobza, Václav Matoušek
Vyprahlo FC VET Rokoska VET A
Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Jaroslav Pešek, Karel Šlechta, Bohumil Wasserbauer vs Petr Louša – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra
8., 9., 29., 51. Pavel Šnor
22. OG
48., 58., 59., 59. Roman Havel
55. Miloš Niesner
8. 5. 07 20:15 P2 Po Útlumu 06 Rokoska VET A 5. 1:1 (0:1)
V prvním poločase byl lepší tým Rokoska a také se ujal vedení. Po změně stran se hrálo v pomalejším tempu, což více vyhovovalo hráčům Po Útlumu, kteří vyrovnali. Poté se utkání dohrálo víceméně ve středu hřiště. Ondřej Veselý, Petr Holeček
Po Útlumu 06 Rokoska VET A
Martin Zita – Jiří Boček, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Martin Závorka vs Petr Louša – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra
33. Milan Polívka 10. Pavel Šnor
25. 4. 07 17:00 zzHAGIB Rokoska VET A Orion Praha SK B 4. 4:3 (2:2)
Na veteránskou ligu velmi slušné utkání, v duchu fair play. Hosté se v prvním poločase dostali do dvoubrankového vedení, ovšem Rokoska stačila do půle vyrovnat, což pro ně bylo dobrým impulsem do druhého dějství, kdy přidali další dva góly. Orion ve 45. minutě snížil, takže zapás byl zajímavý až do konce.
Rokoska VET A Orion Praha SK B
Alexander Najdenov – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Václav Kovařík – Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Jan Nesvorný, Slavomír Novotný, Vít Štěpánek
28. Zdeněk Genčev
30. Pavel Šnor
35. Roman Havel
39. Petr Vydra
2., 19. Milan Fanta
45. Dušan Kuzmík
18. 4. 07 17:00 zzPODVI Kent Rokoska VET A 3. 0:4 (0:1)
Hostující tým měl převahu, kterou přetavil ve své čtyři branky. Ondřej Veselý, Aleš Moravec
Kent Rokoska VET A
Jaroslav Pilecký – Tomáš Hampl, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Josef Nový, Václav Pánek, Pavel Petržílek, Jiří Selichar, Václav Thür vs Alexander Najdenov – Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra
15. Pavel Šnor
35. Petr Vydra
42. Zdeněk Genčev
51. Roman Havel
11. 4. 07 18:15 zzPANK3 Rokoska VET A Károv ZJ veteran 2. 1:2 (1:0)
Rozhodčí se nevyjádřil. Ivo Kristovič, Jaroslav Heinitz
Rokoska VET A Károv ZJ veteran
Petr Louša – Karel Frankota, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Petr Vegner – Zdeněk Botek, Zdeněk Kadeřábek, Miroslav Kadič, Petr Křovina, Radek Motyka, Miroslav Štěrba
17. Jan Mach 44. Miroslav Štěrba
57. Radek Motyka
2. 4. 07 18:15 zzPANK2 Dřeváci Rokoska VET A 1. 2:4 (0:2)
Pěkné a technické utkání. Roman Vácha, Martin Rieger
Dřeváci Rokoska VET A
Tomáš Šlemr – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Martin Kment, Roman Rohlík, Robert Segmüller, Pavel Špirek vs Petr Louša – Roman Havel, Jan Mach, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra