Ne 6.5.07 16:15 zzJUNI1 Sakostra Team   (HL8Q)
Ne 6.5.07 17:30 zzJUNI1 Deportivo Estudiantil FC A Polnohospodár Praha   (HL4D)

23. 6. 07 12:30 DEKAN Vozovna Hloubětín A Blizzard ZM 11. 3:4 (2:2)
Vyrovnané a pohledné ukání, hrálo se čistě. Martin Moravec, Petr Moravec
Martin Adamus – Pavel Drahovzal, Zbyněk Kubelka, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Milan Pozníček, Antonín Růžička, Petr Shíbal vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
37. Petr Shíbal
3., 42., 54. Jozef Holiač
27. Milan Haramule
9. 6. 07 16:15 P1 Vitellony FC Vozovna Hloubětín A 10. 3:1 (0:1)
Mírnou převahu z první půle zužitkovala Vozovna šťastným gólem. Po přestávce oba týmy zlepšily hru a hrál se zajímavější fotbal nahoru - dolu. Vitellony stříleli své góly po obrovských oknech v obraně soupeře. Lukáš Venclík, Richard Mareš
Vitellony FC Vozovna Hloubětín A
Michal Dubravský – Vojtěch Buřič, Ivan Černík, Jiří Forejt, Václav Kudrna, Tomáš Maurer, Tomáš Navrátil, Jan Paštika, Jakub Šiler, Aleš Veselý vs Antonín Růžička – Martin Adamus, Erik Benda, Vratislav Feigel, František Horák, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Jakub Pobiš, Milan Pozníček, Petr Shíbal
42. Jiří Forejt
52. Tomáš Navrátil
58. Vojtěch Buřič
21. OG
2. 6. 07 13:45 zzJUNI1 Tankista Orange Vozovna Hloubětín A 9. 1:2 (0:2)
"Hráč Bárta inzultoval hráče Adamuse. Rozhodčí opět ignorovali tento incident. Feigel Vratislav
Strčení rukou do hráče po nakopnutí nepovažuji za inzultaci. Vozovna Hloubětín zaslouženě vyhrála, jen vlastní gól gólmana Růžičky zdramatizoval konec zápasu.
Stanislav Vlasák, Libor Bečvář
Tankista Orange Vozovna Hloubětín A
Radek Kašpar – Jan Bárta, Ladislav Brett, David Kašpar, Tomáš Sládek, Jan Strouhal, Stanislav Sucharda, Zdeněk Veselý vs Vratislav Feigel – Martin Adamus, Erik Benda, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Jakub Pobiš, Milan Pozníček, Antonín Růžička
57. OG 18. Zbyněk Kubelka
27. Jakub Pobiš
26. 5. 07 16:15 P3 Vozovna Hloubětín A Šnek FC A 8. 1:4 (0:1)
Po celé utkání měli hráči týmu FC Šnek navrch a to se projevilo na koncovém výsledku.
Škoda, že rozhodčí pozapomněli vyplnit svá jména a tým.
Vozovna Hloubětín A Šnek FC A
Antonín Růžička – Martin Adamus, Erik Benda, Vratislav Feigel, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Jakub Pobiš, Milan Pozníček, Petr Shíbal vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
49. Jan Lopata 5. Michal Schreiber
32. Michal Ejem
43. Petr Trella
46. Tomáš Ejem
12. 5. 07 16:15 P2 Vozovna Hloubětín A Sloni na Pobřeží A 6. 1:2 (1:1)
Zápas hraný spíše bojovností než taktikou, kde nakonec se štěstím zvítězil tým Sloni na pobřeží. Tomáš Bartoš, Tomáš Gregorek
Vozovna Hloubětín A Sloni na Pobřeží A
Antonín Růžička – Martin Adamus, Vratislav Feigel, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Milan Pozníček, Petr Shíbal vs Jan Trska – Jan Nádvorník, Štěpán Novák, David Polydor, Dan Saulich, Ondřej Sezemský, Adam Trska
9. Vratislav Feigel 25., 35. Jan Nádvorník
5. 5. 07 12:30 zzJUNI1 RAMS Vozovna Hloubětín A 5. 0:2 (0:0)
1.poločas obě mužstva předváděla klasický 8.ligový fotbal plný nepřesností a zbrklostí s minimem příležitostí. V 2.poločase do zápasu nastoupily týmy s klidnými hlavami, což znamenalo lepší kombinační hru na obou stranách a z toho plynoucí šance. Produktivita Vozovny byla lepší, tak zaslouženě vyhrála. Rams by si určitě zasloužili taky nějaký gól, ale měli dneska na kopačkách smůlu. Zvítězilo zkušenější mužstvo. Marian Růžek, Jan Jironč
RAMS Vozovna Hloubětín A
Martin Beránek – Jakub Kouřil, Tomáš Lávička, Jan Nováček, Matěj Pavlíček, Jakub Skřivan, Jiří Špaček, Jindřich Verner vs Martin Adamus – Vratislav Feigel, František Horák, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Antonín Růžička, Petr Shíbal
33. Petr Shíbal
49. Zbyněk Kubelka
28. 4. 07 15:00 DEKAN Vozovna Hloubětín A Hashlerka THC 1993 B 4. 3:5 (1:3)
Vyrovnané utkání dobré úrovně. V druhé půli Hashlerka odolala tlaku Vozovny i úmornému vedru a zápas dovedla do vítězného konce. Tomáš Klíma, Jan Výborný
Vozovna Hloubětín A Hashlerka THC 1993 B
Antonín RůžičkaMartin Adamus, Vratislav Feigel, František Horák, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Milan Pozníček vs David Vaňha – Jan Bartůněk, Pavel Bartůněk, David Cyprian, Filip Foit, Martin Mleziva, Michal Vaňha, Petr Vopálka
14., 43. Martin Adamus
57. Vratislav Feigel
5. Filip Foit
6., 60. Michal Vaňha
15. Jan Bartůněk
48. David Cyprian
21. 4. 07 16:15 DEKAN GoGo 1.NC Vozovna Hloubětín A 3. 8:1 (4:0)
Velice rychlé a oboustraně solidní utkání s jasným vítězem, který měl více zkušeností s kombinační hrou. Brankář Vozovny zabránil svými výkony ještě většímu debaklu. Jaroslav Renda, Petr Kolář
GoGo 1.NC Vozovna Hloubětín A
Pavel Kolář – Jindřich Bárta, Michal Drga, Daniel Kaplan, Daniel Kopic, Radovan Král, Martin Mácha, Rudolf Marcinek, Petr Orlowski, Dušan Podmanický, Bohumil Rajk, Boris Romaneckov, Aleš Zmeškal vs Antonín Růžička – Martin Adamus, František Horák, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Petr Shíbal
10., 23., 37. Petr Orlowski
11., 55. Daniel Kopic
20., 35. Dušan Podmanický
58. Radovan Král
50. Zbyněk Kubelka
14. 4. 07 16:15 ZAK Vozovna Hloubětín A Dropa FC A 2. 0:1 (0:1)
Rozhodčí neodpískal inzultaci našeho hráče č. 12 hráčem č. 10 z FC Dropa. Podána oficiální stížnost na vedení zápasu rozhodčím.
Inzultace proběhla jinde než probíhala hra, proto jsem ji neviděl. Jinak ze začátku pohledné utkání, ve druhé půli hodně řečí ze strany Vozovny.
Tomáš Zugar, Milan Zvěřina
Vozovna Hloubětín A Dropa FC A
Antonín Růžička – Martin Adamus, Jakub Feigel, František Horák, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Jakub Pobiš, Milan Pozníček, Petr Shíbal vs Jan Horn – Petr Balihar, Patrik Gregor, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček
57 Jakub Feigel 23. Pavel Jančovič
7. 4. 07 12:30 P3 Balbín FC Vozovna Hloubětín A 1. 3:0 (2:0)
Hráči Balbínu vyhráli zaslouženě, protože byli po celý zápas fotbalovější a i když měl Hloubětín v druhé půli několik šancí, tak si v klidu zápas pohlídal. Jiří Humhal, Luboš Říha
Balbín FC Vozovna Hloubětín A
Zdeněk Klíma – Christian Baun, Martin Boháč, Milan Drábek, Petr Lichtenberg, Jan Linhart, Petr Palkoska, Pavel Říha, Pavel Stehlík vs Antonín Růžička – Martin Adamus, Pavel Drahovzal, Vratislav Feigel, František Horák, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Jakub Pobiš, Milan Pozníček, Petr Shíbal, Josef Stehlík
21., 24. Pavel Říha
55. Petr Palkoska
31. 3. 07 15:00 DEKAN Sudden death Vozovna Hloubětín A 7. 0:6 k.
Bojovné, ale velmi slušně hrané utkání s řadou šancí na obou stranách, kdy mužstva nechala vyniknout oba gólmany. Nakonec o zasloužené remíze rozhodl vlastní gól Vozovny. Jaroslav Budín, Zdeněk Budín
Sudden death Vozovna Hloubětín A
Jaroslav Váňa – Ernest Gajdoš, Matěj Gajdoš, Lukáš Gordík, Jan Novotný, Miroslav Novotný, Pavel Procházka, Tomáš Řeha, David Seman, Roman Till vs Antonín Růžička – Martin Adamus, Vratislav Feigel, František Horák, Miloslav Kadlec, Zbyněk Kubelka, Jan Lopata, Rudolf Pilař, Josef Plaček, Jakub Pobiš, Milan Pozníček