Ne 15.4.07 12:30 zzZARUB Oranjes 04 FC Sparta Pankrác   (HL3D)
Ne 15.4.07 13:45 zzZARUB Do Evropy nechceme Améby AFC A   (HL5F)
Ne 15.4.07 15:00 zzZARUB Polární sumci Rotopedi   (HL7J)
Ne 27.5.07 17:30 P1 Horst 1.FC M - Bubo A   (HL3D)
Ne 27.5.07 18:45 P1 Sedm zbabělých B Reage boys   (HL4F)
Ne 27.5.07 20:00 P1 Lucián FC A Lord Mayor Idiot   (HL3B)

23. 6. 07 11:15 zzREPOR Polnohospodár Praha Alkohol Tea FC 11. 8:2 (6:1)
Delegovaný rozhodčí nedorazil, po dohodě obou mužstev pískal Zdeněk Cerha z Polnohospodáru. Alkohol byl již zachráněný a o nic mu nešlo, proto zřejmě dorazil pouze ve čtyřech do pole, což se nutně muselo projevit na hře i konečném výsledku.
Polnohospodár Praha Alkohol Tea FC
Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl vs Zdeněk Roubal – Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Martin Soška
8., 50. Kamil Nezval
9. 6. 07 10:00 ZAK Alej FK A Polnohospodár Praha 10. 2:1 (2:1)
Soupeři přistoupili k zápasu zodpovědně a tak šlo o taktickou bitvu kdo první udeří. Zaslouženě se to povedlo fotbalovějším domácím. Zlomovým momentem byla pak rychlá odpověď po vyrovnání. Dobří gólmani mohli opakovaně děkovat dobře postaveným brankám při odrazech tyčí. Pavel Kotrč, Jan Cína
Alej FK A Polnohospodár Praha
Petr Malec – Tomáš Hendrych, Bedřich Horák, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík vs Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Ladislav Kuběna, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl
15., 27. Petr Karol 25. Petr Pek
2. 6. 07 10:00 zzJUNI1 Polnohospodár Praha Pražská legie 2000 9. 1:2 (0:1)
Poměrně vyrovnané utkání, nakonec vyhrála Legie díky přesnější kombinaci. Vanda Seidelová, Tomáš Ridzák
Polnohospodár Praha Pražská legie 2000
Jan Molnár – Jan Carda, Jiří Havle, Martin Král, Ladislav Kuběna, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl vs Jan Škvor – Marek Adamec, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, Jan Petrák, Milan Starý, Miloš Urban
58. Ladislav Kuběna 27., 34. Miloš Urban
26. 5. 07 13:45 P1 Terron AC Bozi B Polnohospodár Praha 8. 5:4 (1:0)
Po pomalém začátku se v horkém sobotním poledni oba týmy rozjely k pohlednému utkání na jehož konci byli šťastnější hráči Terron.
Terron AC Bozi B Polnohospodár Praha
Milan Šebek – Jiří Fiala, Peter Lehuta, Jan Nový, Petr Pokorný, Lubomír Šilhavík, Martin Vacek, Petr Zuran vs Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl
58. Petr Pek
20. 5. 07 16:15 zzZARUB Kliďas FC Polnohospodár Praha 7. 3:1 (0:1)
Po prvním poločase, který skončil 1:0, Kliďas brzo vyrovnal a rychle přidal další rozhodující branku. Celkem pěkné utkání. Tomáš Mertha, Ivo Cenek
Kliďas FC Polnohospodár Praha
Luboš Karas – Tomáš Búřil, Tomáš Duchoň, Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Tomáš Karas, Martin Mládek, Roman Muras, Lukáš Ondraschek, Martin Pecha vs Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl
33., 34. Michal Heisig
50. Petr Fryš
12. Martin Král
12. 5. 07 17:30 ZAK Polnohospodár Praha Jawa Team 6. 2:1 (0:1)
Utkání nadprůměrné úrovně. První půle byla ve znamení bránění, úvodní branka padla až těsně před přestávkou. Hráči Polnohospodáru ve druhém dějství zpřesnili kombinace a během šesti minut dvěma góly otočili utkání.
Polnohospodár Praha Jawa Team
Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl vs Jaroslav Vysoký – Jan Gerschon, David Horváth, Ludvík Landiga, Jan Mocek, Martin Palcr, Jiří Petržílka, Jan Pokorný
39. Jiří Havle
45. Petr Pek
27. Jaroslav Vysoký
6. 5. 07 17:30 zzJUNI1 Deportivo Estudiantil FC A Polnohospodár Praha 3. 2:1 (0:1)
Nádherné utkání se všemi náležitostmi. Technické parády, bojovnost, atmosféra i dramatická koncovka. Domácí vyhráli zaslouženě.
Deportivo Estudiantil FC A Polnohospodár Praha
Julio Joaquin Armas Arciniega – Fredy Ramon Alegre Nunez, Marcos Antonio Alemán, Vladimir Aleman, Leonardo Echeverria, Eloy Fernandez Cusim., Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez vs Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl
52. Guillermo Sebastian Menendez
60. Fredy Ramon Alegre Nunez
24. Jan Cerha 56. Jan Cerha
28. 4. 07 10:00 zzNOVOB Inter Ohradní Polnohospodár Praha 5. 10:2 (2:1)
Pohledné utkání s vyrovnaným průběhem prvního poločasu. Ve druhém rozhodla šestiminutovka, kdy dal tým Inter Ohradní čtyři branky a získal tak dostatečný náskok, který ještě do konce utkání navýšil a bez problémů si utkání pohlídal. Týmu Polnohospodár nelze upřít snahu, ale jejich akce kazily nahrávky. Vladimír Lev, Tomáš Roubíček
Inter Ohradní Polnohospodár Praha
Petr Skalický – Jan Fiřt, Stanislav Holiček, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Zdeněk Cerha, Martin Král, Stanislav Němeček, Tomáš Přecechtěl
2., 34., 38., 54. Karel Lang
16., 40., 45., 48. Filip Turek
40. Vladimír Teplan
52. Jan Hrbáček
9. Jan Carda
48. Martin Král
22. 4. 07 12:30 P1 Polnohospodár Praha GTL A 4. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla individuální akce Hurajčíka. Zdeněk Zárybnický, Miloslav Doležal
Polnohospodár Praha GTL A
Zdeněk Cerha – Jan Carda, Jan Cerha, Ladislav Kuběna, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl vs Petr Šimek – Vladimír Grešner, Martin Holas, Michal Hurajčík, Martin Kucbel, Miroslav Šeba, Lukáš Semirád, Zdeněk Šlehofer, Sebastian Valmont, Jaroslav Votípka
55. Michal Hurajčík
7. 4. 07 11:15 TEMPO Polnohospodár Praha Demoliční četa 2. 3:2 (1:0)
Oboustraně rychlý a dobrý fotbálek. Polnohospodár měl zápas ve své moci a už ve 44.minutě vedl 3:0. Do 56.minuty se zdálo být vše jasné. Poté však Demoliční četa úspěšně zaútočila a bylo to 3:2. V závěru se ještě bojovalo na ostří nože, ale své vítězství již Polnohospodár uhájil.
Polnohospodár Praha Demoliční četa
Petr Pek – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, Ladislav Kuběna, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Tomáš Přecechtěl vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Ilja Herain, Pavel Kerbl, František Koďousek, Michal Sofron, Tomáš Vencl
15. Jiří Havle
37. Ladislav Kuběna
44. Josef Patrovský
56. František Koďousek
57. Jaroslav Dobrý
31. 3. 07 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly Polnohospodár Praha 1. 1:5 (1:3)
Hráč Mrozek vyloučen za reflexivní hru rukou, nešlo o projev nesportovního chování. Jinak pohledné utkání s jasným výsledkem.
Bohemia Roztyly Polnohospodár Praha
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, David Klinger, Jan Levý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Petr Volf, Martin Zeman vs Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Josef Patrovský