So 21.4.07 08:45 zzNKBE EKIS Praha B Notorkros FK   (HL8G)
So 21.4.07 10:00 zzNKBE Tramway FC K.F.C. Praha   (HL7E)
So 21.4.07 11:15 zzNKBE Dinamo Praha Rumové pralinky FC   (HL8G)
So 5.5.07 08:45 zzNKBE EKIS Praha B Bröndby codein IF   (HL8G)
So 5.5.07 10:00 zzNKBE Devils of Zderaz K.F.C. Praha   (HL7E)
So 5.5.07 11:15 zzNKBE ABCOM Cipískové   (HL8F)

24. 6. 07 13:45 zzHAGIB Athletico KMF England Praha 11. 6:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil. Oběma týmům o nic nešlo, proto fotbal bez faulů a hádek. Vyhrálo šťastnější mužstvo s lepší obranou.
Athletico KMF England Praha
Jiří Bruna – Petr Čermák, Michel Issa, Václav Lhotský, Tomáš Pecka, Michael Rutar, Tomáš Sluka vs Robert Pohanka – Jan Fára, Václav Krček, Tomáš Pém, Tomáš Plánička, Jiří Pohanka, Michal Stříbrný
3., 40. Václav Lhotský
31., 35. Michel Issa
52. Michael Rutar
60. Tomáš Pecka
10. 6. 07 10:00 zzJUNI2 England Praha Sakostra 10. 0:6 k.
V čase 10:15 byla ukončena čekací doba. Domácí se nedostavili! Lukáš Ostrý, Dominik Kastl
England Praha Sakostra
vs Jakub Odehnal – Karel Černý, Jan Diviš, Jakub Forejt, Václav Hofman, Pavel Kolář, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Zdeněk Ulm
3. 6. 07 12:30 zzJUNI2 Manchlastr FC England Praha 9. 3:1 (1:1)
Zápas proběhl v klidu. Jozef Žiga
Manchlastr FC England Praha
Pavel Vokněr – Svatopluk Dobruský, Daniel Dubský, Miroslav Pešta, Miroslav Sládek, Jaroslav Štych, Matěj Veselý vs Daniel Endl – Jan Fára, Tomáš Pém, Tomáš Plánička, Jiří Pohanka
8. Jaroslav Štych
40., 60. Matěj Veselý
15. Jan Fára
27. 5. 07 16:15 zzPANK2 England Praha Gobi dezert 8. 3:1 (3:0)
V první půlce hráči Gobi vůbec nezahráli, dělali chyby, což vedlo ke třem gólům. Ve druhém poločase začali hrát aktivněji což vedlo ke gólu a měli i šanci vyrovnat.
England Praha Gobi dezert
Daniel Endl – Jan Fára, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Tomáš Pém, Jiří Pohanka vs Martin Havel – Petr Hejna, Martin Koula, Jan Lamser, Tomáš Mohelský, Josef Pečený, Miloš Plachý, Stanislav Sabol, Libor Žák
8., 27. Tomáš Pém
24. Zdeněk Hopjan
35. Libor Žák
20. 5. 07 11:15 zzZLICH England Praha Vodka team FC 7. 0:1 (0:0)
V utkání měl Vodka team převahu, tlačil soupeře, gól však vstřelil až 10 minut před koncem utkání.
England Praha Vodka team FC
Václav Krček – Daniel Endl, Jan Fára, Zdeněk Hopjan, Tomáš Pém, Jiří Pohanka, Michal Stříbrný vs Jan Picek – Peter Florian, Jan Foukner, David Holub, Jaromír Mašek, Milan Mráz, Jan Polák, Ervín Schün, Karel Šukovský, Martin Vodka
50. Milan Mráz
13. 5. 07 18:45 zzJUNI1 AL HLS-SAH England Praha 6. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, ve druhé půli domácí tlačili, ale vyrovnat nedokázali. England vyhrál po profesorském výkonu a šťastném druhém gólu. Filip Holenda, Jaroslav Novák
AL HLS-SAH England Praha
Martin Sulík – Jan Ludvík, Otakar Ludvík, Vladimír Pechoč, Vojtěch Pospíšil, Lukáš Tauchman, Radim Všolek vs Daniel Endl – Zdeněk Hopjan, Roman Pém, Tomáš Pém, Tomáš Plánička, Jiří Pohanka, Michal Stříbrný
16. Lukáš Tauchman 2., 32. Tomáš Pém
6. 5. 07 15:00 zzJUNI1 England Praha Akvaristika TJ 5. 0:6 (0:1)
Domácí, ač pouze ve čtyřech mužích v poli, byli Akvaristice vyrovnaným soupeřem a výsledek je snad až příliš krutý.
England Praha Akvaristika TJ
Daniel Endl – Tomáš Pém, Tomáš Plánička, Jiří Pohanka, Michal Stříbrný vs Josef Klail – Ondřej Beran, Tomáš Hettner, Radek Holubec, Petr Jeník, Roman Jupa, Marek Trieb
4., 33., 50. Petr Jeník
34. Roman Jupa
54. Marek Trieb
58. Radek Holubec
22. 4. 07 12:30 zzJUNI2 Tus Pelotas England Praha 4. 5:1 (2:0)
Tým s větším množstvím šancí vyhrál. Jakub Hýžďal, Antonín Stašák
Tus Pelotas England Praha
Lukáš Waldmann – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Lukáš Macháček, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok vs Michal Libra – Daniel Endl, Otakar Libra, Roman Pém, Tomáš Pém, Tomáš Plánička, Jiří Pohanka
19., 49. Carlos Montes Orellana
21., 54. Jeremie Bertolino
41. Mehmet S. Midyat
33. Tomáš Pém
15. 4. 07 16:15 zzHAGI4 England Praha Ugandská ťava 3. 0:6 (0:0)
Domácí mužstvo England Praha se k utkání nedostavilo. Jakub Brožek
England Praha Ugandská ťava
vs Zdeněk Kureš – Tomáš Burian, Jiří Flaks, Petr Hanzal, Petr Hojka, Robert Kaňka, Vladimír Spěvák
9. 4. 07 18:45 HANSP Team England Praha 2. 1:3 (1:1)
První poločas plný faulů, vulgarity a drobných šarvátek. Po opakovaném napomínání hráčů rozhodčím se hra zklidnila. Ke konci utkání Team sahal po vyrovnání, ale trestuhodně zahazoval šance. Hráči Englandu měli problémy s vlastní kondicí a klimatem v hale. Adam Trska, David Polydor
Team England Praha
Bohdan Polak – Jan Čermák, Miloslav Koudelka, David Pintíř, Vojtěch Pohludka, Václav Přeučil, David Švejda vs Michal Libra – Zdeněk Hopjan, Petr Kadlec, Roman Pém, Tomáš Pém, Tomáš Plánička, Jiří Pohanka
5. David Pintíř 18 David Pintíř 11., 60. Tomáš Pém
40. Jiří Pohanka
16. Jiří Pohanka
18. Roman Pém
1. 4. 07 17:30 zzANG England Praha MoKo 2.FC 1. 1:7 (0:3)
Zápas přinesl svižný fotbal. Zejména hráči MoKo předváděli více pohybu, a tak se také dostávali do brankových situací, které dokázali proměňovat. Jan Kašpar, Petr Vejvoda
England Praha MoKo 2.FC
Petr Kadlec – Zdeněk Hopjan, Michal Libra, Roman Pém, Tomáš Pém, Tomáš Plánička, Jiří Pohanka vs Aleš Josefus – Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jiří Khun, Petr Štěpánek, Jan Stolář, Pavel Švarc, Jindřich Vondrák