Ne 15.4.07 17:30 METE1 Palouček AC Sportbar ZIPO   (HL8P)
Ne 15.4.07 18:45 METE1 Desítníci CH.C. Hattrick Prosek FC   (HL6K)
Ne 29.4.07 13:45 zzS1 Parukářka FC Suchdol sabres B   (HL8P)
Ne 29.4.07 15:00 zzS1 AG team Suchdol stars RSC C   (HL5H)
Ne 27.5.07 12:30 zzHAGI5 Beach attack 90210 Heliport SK   (HL8O)
Ne 27.5.07 13:45 zzHAGI5 Parukářka FC GFC   (HL8P)

16. 6. 07 10:00 ZAK Cipískové Sebulba Utd. 11. 1:1 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání. Na 8.ligu poměrně pohledné. Martin Byrtus, Petr Samec
Cipískové Sebulba Utd.
Jan Svoboda – Michal Brondič, Jan Houfek, Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Václav Petříček, Jiří Saler, David Soukup, Boleslav Staněk, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, David Moravec, Martin Štumpf, Michal Štumpf, Petr Sváda
3. Lukáš Zimmermann 14. Martin Štumpf
9. 6. 07 11:15 zzNKBE Catchers SC Cipískové 10. 2:5 (1:1)
Průběh utkání byl vyrovnaný pouze první poločas a prvních 10 minut z druhé půle. Pak se začala projevovat únava a velké vedro a nedostatečný počet hráčů, kteří by mohli střídat, čehož Cipískové náležitě využili. Utkání hráno fair-play.
Catchers SC Cipískové
Jakub Švasta – Jan Kunst, Filip Sekanina, Marek Šišák, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach vs Jan Svoboda – Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Václav Petříček, Jiří Saler, David Soukup, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann
8. Marek Vandas
42. Jan Vlach
15., 43. Lukáš Zimmermann
32., 52. Václav Petříček
49. Jan Neskusil
2. 6. 07 11:15 zzNOVOB Cipískové Bič boží 9. 4:2 (4:1)
Rozhodčí se nevyjádřil! Milan Brůna, Michal Ebr
Cipískové Bič boží
Jan Svoboda – Michal Brondič, Jan Houfek, Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Václav Petříček, Jiří Saler, Karel Sláma, David Soukup, Boleslav Staněk, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann vs Jiří Kopinec – Stanislav Kopinec, Jiří Lebeda, Michal Novotný , Richard Reiniš, Karel Štemberk, Lukáš Velebil, Lumír Velebil
6., 11., 20. Lukáš Zimmermann
18. Michal Brondič
30. Michal Novotný
43. Lukáš Velebil
19. 5. 07 08:45 DEKAN Ben Car Cipískové 8. 3:4 (1:2)
Domácí se snažili, ale celou dobu tahali za kratší konec. Neměli ve svém středu takového hráče, jako byl Zimmermann na straně druhé.
Ben Car Cipískové
Martin Adamkovič – Radim Drmola, Stanislav Kadeřábek, Martin Lukavský, Petr Mansfeld, Jaroslav Martínek, Petr Prokopec, David Šroll vs Jan Svoboda – Jan Houfek, Jiří Kohout, Václav Petříček, David Soukup, Boleslav Staněk, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann
29. Jaroslav Martínek
52. Radim Drmola
55. Martin Lukavský
20., 22., 46. Lukáš Zimmermann
50. Zdeněk Uhlíř
12. 5. 07 08:45 zzNKBE Cipískové M16 AC FC 7. 2:0 (0:0)
Souboj mladých týmů který nabídl dost šancí na obou stranách. Jen díky oběma gólmanům bylo skóre 0:0 Až ve 40.minutě se z brejku prosadili lepší domácí. Po 5 minutách přidali 2.gól a bylo rozhodnuto. Slušně hraný zápas. Michel Issa
Cipískové M16 AC FC
Jan Svoboda – Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Karel Sláma, Pavel Tomšík, Lukáš Zimmermann vs Radek Prokop – Zbyněk Benda, Ondřej Brejcha, Ivo Kraft, Jiří Libecajt, Martin Podéšť, Michal Zvoník
40. Lukáš Zimmermann
45. Karel Sláma
5. 5. 07 11:15 zzNKBE ABCOM Cipískové 6. 0:2 (0:0)
pozn. redakce: Pohankové(rozhodčí), stejně jako na všech ostatních zápisech, ani zde neuvedli ani čárku navíc. Možná je to dobře, neboť zjevně neumí číst a psát!!! Jiří Pohanka, Robert Pohanka
ABCOM Cipískové
Jan Štětka – Pavel Černý, Petr Rakušan, Daniel Salomon, Jakub Troják, Tomáš Veselý vs Jan Svoboda – Michal Brondič, Jiří Kohout, Václav Petříček, David Soukup, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann
49. Lukáš Zimmermann
55. Jiří Kohout
28. 4. 07 11:15 zzNKBE Cipískové Praga Internazionale FC 5. 6:0 k.
Hosté se během čekací doby nedostavili. Zdeněk Votruba, Vít Černý
Cipískové Praga Internazionale FC
Jan Svoboda – Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann vs
21. 4. 07 11:15 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Cipískové 4. 4:1 (2:0)
Fotbal odpovídal svou kvalitou osmé lize. Utkání bylo spíše bojovné a obsahovalo spoustu nepřesností, včetně hrubých chyb všech hráčů v poli. Především obran. Z nich se obvzláště vyznamenali Cipískové, a proto prohráli, když po několika hrubkách celé obrany chyboval i gólman. Ten se opravdu nevyznamenal. Naopak brankář Plameňáků chytal velice dobře. Václav Surynek, Jindřich Bartoš
Plameňáci 1.FC A Cipískové
Jiří Zazadzi – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Pilc, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jan Růžek, Milan Syrový vs Václav Petříček – Michal Brondič, Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Karel Sláma, Jan Svoboda, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann
19., 28., 46., 53. Jan Kechner 39. Lukáš Zimmermann 27. Václav Petříček
14. 4. 07 08:45 zzNKBE Cipískové Noťa FC 3. 1:2 (0:1)
Svižně hrané utkání, za slunečného počasí nabídlo fotbal odpovídající osmé lize. Pěkné akce vyvažovala spousta zkažených přihrávek. Hosté se prezentovali lepší kombiancí a zaslouženě slavili vítězství. Slušně hraný zápas s minimem faulů. Michel Issa
Cipískové Noťa FC
Václav Petříček – Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Jiří Saler, Karel Sláma, David Soukup, Jan Svoboda, Pavel Tomšík, Lukáš Zimmermann vs Ján Pásztor – Martin Blažka, Jiří Falta, Jakub Halamka, Miloslav Kobera, Martin Loquens, Petr Loquens, Petr Stejskal
42. Lukáš Zimmermann 11. Martin Loquens
39. Jiří Falta
7. 4. 07 11:15 zzPANK1 Gremio Cipískové 2. 1:1 (1:1)
Utkání, které postrádalo snad všechno co fotbal potřebuje. Utkání skončilo, po hře většinou ve středu hřiště a střelách z dálky, zaslouženou remízou. Ondřej Múka, Lucián Baltaretu
Gremio Cipískové
Petr Jasný – František Ducký, Michal Gráf, Pavel Gráf, Peter Janda, Martin Kopena, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný vs Václav Petříček – Jiří Kohout, Josef Moravec, Jiří Saler, David Soukup, Boleslav Staněk, Jan Svoboda, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann
20. Pavel Gráf 2. Lukáš Zimmermann
31. 3. 07 11:15 zzNKBE Cipískové Dynamit Vršovice 1. 0:4 (0:2)
Jednoznačně lepším celkem byl Dynamit, což demonstroval poměrně jednoznačným vítězstvím, které však mohlo být ještě o poznání výraznější. Otta, Jakub
Cipískové Dynamit Vršovice
Václav Petříček – Jiří Kohout, Erik Krompaský, Josef Moravec, Jan Neskusil, Jiří Saler, Karel Sláma, David Soukup, Jan Svoboda, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann vs Oldřich Knyř – Václav Chalupa, Tomáš Hendrych, Luboš Klíma, Tomáš Kotrč, Richard Slaměník, Adam Veselý