So 19.5.07 10:00 zzZLICH UNI - Lužiny Tučňáci   (HL6G)
So 19.5.07 11:15 zzZLICH Los Zewlos Příkopy FC   (HL8H)
So 23.6.07 10:00 P1 Jabadabadoo Prosek Dinamo Praha   (HL8G)
So 23.6.07 11:15 P1 Senioři Praha A KTB B   (HL6F)

24. 6. 07 13:45 zzHAGI3 Ugandská ťava Tus Pelotas 11. 3:0 (1:0)
Zdeněk Kureš – Tomáš Burian, Petr Hanzal, Petr Hojka, Robert Kaňka, David Rychtařík, Vladimír Spěvák vs Lukáš Waldmann – Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Lukáš Macháček, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Oleksiy Stashok
16. Tomáš Burian
39. Robert Kaňka
40. David Rychtařík
10. 6. 07 12:30 zzPODVI Tus Pelotas Team 10. 9:1 (3:1)
Zápas ovlivnil malý počet hráčů Teamu. Domácí měli od začátku utkání pevně v rukou a rychle vedli 3:0. Poté ale začal festival zahozených šancí, nastřelování tyčí a břeven, k tomu se přidal výborný výkon gólmana Teamu a jeden využitý brejk znamenal poločasový výsledek 3:1. V druhé půli ale Teamu došly síly a domácí náskok navyšovali. I přesto ale výkon hostů zaslouží uznání. Petr Nedvěd, Tomáš Böhm
Tus Pelotas Team
Lukáš Waldmann – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Lukáš Macháček, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok vs Miloslav Koudelka – František Koudelka, Michael Oliva, David Pintíř, David Švejda
1., 46., 60. Mehmet S. Midyat
9., 13. Carlos Montes Orellana
47. Ryszard J. Macidlowski
49., 56. Jeremie Bertolino
50. OG
23. David Pintíř 20. David Švejda
3. 6. 07 17:30 zzANG MoKo 2.FC Tus Pelotas 9. 1:3 (0:0)
Klidné a pěkné utkání.
MoKo 2.FC Tus Pelotas
Jiří KhunVáclav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Viktor Gregáň, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jan Stolář, Pavel Švarc vs Lukáš Waldmann – Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Lukáš Macháček, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Oleksiy Stashok
46. Tomáš Jakubek 37. Jeremie Bertolino
52., 53. Carlos A. Molina Tello
27. 5. 07 18:45 zzTKSPA Tus Pelotas Athletico KMF 8. 4:1 (3:1)
"Rozhodčí pískal sám." Rutar Michael
Pohledné, čistě hrané utkání, ve kterém si techničtější Pelotas udržovali mírnou převahu a pohlídali si dva body.
Ondřej Kučera
Tus Pelotas Athletico KMF
Lukáš Waldmann – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Ryszard J. Macidlowski, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok vs Jiří Bruna – Petr Čermák, Petr Eliáš, Milan Fudali, Michel Issa, Václav Lhotský, Tomáš Pecka, Michael Rutar, Tomáš Sluka
15. Jeremie Bertolino
23., 37., 43. Carlos Montes Orellana
29. Pierre-Antoine Berreur
16. Tomáš Sluka
20. 5. 07 13:45 zzJUNI2 Sakostra Tus Pelotas 7. 1:2 (1:2)
Utkání proběhlo v rámci pravidel. Martin Pačaj
Sakostra Tus Pelotas
Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Pavel Kolář, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Zdeněk Ulm vs Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok
2. Jakub Forejt 13. Carlos Montes Orellana
29. Jeremie Bertolino
13. 5. 07 17:30 zzJUNI1 Tus Pelotas Manchlastr FC 6. 11:2 (3:1)
Na rozpáleném pískovišti doplatil Manchlastr na nemožnost střídání, což zejména v posledních minutách ovlivnilo výsledek. Za zmínku stojí dva pokusy Montese Orellana o nůžky ála Pelé, to se v osmé lize jen tak nevidí. Díky brankáři Manchlastru, který předvedl několik pěkných zákroků, skončilo utkání "jen" 11:2. Jaroslav Novák, Filip Holenda
Tus Pelotas Manchlastr FC
Javier F. Avila Selva – Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Lukáš Macháček, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok vs Pavel Vokněr – Tomáš Aron, Svatopluk Dobruský, Patrik Szücs, Jakub Tichý, Matěj Veselý
12., 29., 45., 52. Jeremie Bertolino
18. Carlos A. Molina Tello
41., 49., 53. Oleksiy Stashok
56., 58., 59. Carlos Montes Orellana
26. Jakub Tichý
48. Matěj Veselý
6. 5. 07 18:45 zzPANK2 Gobi dezert Tus Pelotas 5. 0:11 (0:7)
Férový zápas s jednoznačným průběhem, Pelotas ovládli hru na celé čáře.
Gobi dezert Tus Pelotas
Martin Havel – Lukáš Buček, Jaroslav Doleček, Martin Koula, Jan Lamser, Tomáš Mohelský, Josef Pečený, Miloš Plachý vs Javier F. Avila Selva – Jeremie Bertolino, Lukáš Macháček, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello
10., 20., 23., 29., 46. Jeremie Bertolino
13., 30. Carlos A. Molina Tello
18., 32., 56. Mehmet S. Midyat
44. Ryszard J. Macidlowski
22. 4. 07 12:30 zzJUNI2 Tus Pelotas England Praha 4. 5:1 (2:0)
Tým s větším množstvím šancí vyhrál. Jakub Hýžďal, Antonín Stašák
Tus Pelotas England Praha
Lukáš Waldmann – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Lukáš Macháček, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok vs Michal Libra – Daniel Endl, Otakar Libra, Roman Pém, Tomáš Pém, Tomáš Plánička, Jiří Pohanka
19., 49. Carlos Montes Orellana
21., 54. Jeremie Bertolino
41. Mehmet S. Midyat
33. Tomáš Pém
15. 4. 07 15:00 zzJUNI2 AL HLS-SAH Tus Pelotas 3. 0:7 (0:4)
Hosté měli od začátku převahu a tak zaslouženě zvítězili. Jiří Dušek, Tomáš Šťastný
AL HLS-SAH Tus Pelotas
Martin Sulík – Jaroslav Elišák, Jan Ludvík, Otakar Ludvík, Vladimír Pechoč, Vojtěch Pospíšil, Lukáš Tauchman, Radim Všolek vs Lukáš Waldmann – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Lukáš Macháček, Ryszard J. Macidlowski, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok
1., 10., 36., 50. Jeremie Bertolino
24. Ryszard J. Macidlowski
27., 35. Pierre-Antoine Berreur
9. 4. 07 16:15 zzJUNI1 Tus Pelotas Akvaristika TJ 2. 3:1 (0:1)
Komentář Tus Pelotas:Brankář zachytil balon ve výskoku a jednou nohou dopadl mimo pokutové území. Soupeř nastoupil bez dresů. Rozhodčí nepískal nestranně.
Rozhodčí: Zvítězil lepší tým i přes vyloučení golmana, který stál oběma nohama za vápnem a zabránil tím vstřelení branky.
Pavel Povondra, Martin Štrébl
Tus Pelotas Akvaristika TJ
Lukáš Waldmann – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok vs Petr Jeník – Václav Bajer, Ondřej Beran, Martin Elišák, Tomáš Hettner, Radek Holubec, Jan Kirschner, Marek Trieb
31., 39. Jeremie Bertolino
33. Ryszard J. Macidlowski
40 Lukáš Waldmann 22. Václav Bajer
1. 4. 07 17:30 zzPANK3 Tus Pelotas Vodka team FC 1. 5:1 (0:1)
Rozhodčí se nedostavili! Výsledek druhého poločasu odpovídá premiéře nového týmu. Za druhý poločas si Vodka Team nic jiného nezasloužil.
Tus Pelotas Vodka team FC
Lukáš Waldmann – Javier F. Avila Selva, Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello, Carlos Montes Orellana, Oleksiy Stashok vs Martin Vodka – Štěpán Burian, Peter Florian, Jan Foukner, David Holub, Radim Liška, Jaromír Mašek, Milan Mráz, Jan Polák, Milan Šafařík, Ervín Schün, Karel Šukovský, Tomáš Uríček