Ne 22.4.07 10:00 zzS1 Alej FK B Bohemia AFK   (HL5G)
Ne 22.4.07 11:15 zzS1 Višeň SK River lejt A   (HL6H)
Ne 27.5.07 15:00 zzZARUB Ontosport Kojots United   (HL4F)
Ne 27.5.07 16:15 zzZARUB Dynamo šnek FC Lipodur FC B   (HL6J)
Ne 17.6.07 10:00 zzHAGI4 New Jersey Devils A Kerata Chíjos   (HL4E)
Ne 17.6.07 11:15 zzHAGI4 Žaves 1.FC (11150) Basta fidli B   (HL7H)

23. 6. 07 11:15 P1 Senioři Praha A KTB B 11. 2:3 (1:2)
KTB bylo mírně aktivnější. Jinak vcelku vyrovnaný zápas. Hosté vděčí za výhru svému brankáři, který je v mnoha situacích podržel. Pierre-Antoine Berreur, Lukáš Macháček
Senioři Praha A KTB B
Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Roman Kňap, Jan Legát, Radek Maxima, Jiří Musílek, Milan Plánička, Jan Vlček vs Petr Šešín – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Vojtěch Roubíček, Jan Švára
1. Lukáš Holubec
59. Tomáš Danda
4. Petr Šešín
29. Jan Polák
42. Emil Nacházel
9. 6. 07 08:45 BECH KTB B Sen Černý Most II PG 10. 3:4 (1:1)
Tým KTB byl lepším týmem, ale nedokázal více proměňovat své šance. Ve 40. minutě jakoby přestali hrát a Sen to potrestal. Od stavu 4:2 tým KTB tlačil a už stačil jen jednou skórovat. Jan Šimek
KTB B Sen Černý Most II PG
Milan Petrák – Jan Hudeček, Emil Nacházel, Roman Rameš, Vojtěch Roubíček, Petr Šešín, Petr Šešín, Jan Švára vs Václav Klement – Karel Brzek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Miroslav Honzík, Zdeněk Kolář, Petr Kovařík, Petr Kovařík, Jan Spěvák, František Turek, Petr Zeman
20., 32. Roman Rameš
54. Jan Hudeček
39 Jan Hudeček 19. Petr Kovařík
40., 41., 46. Zdeněk Kolář
37. Jan Spěvák
2. 6. 07 08:45 TEMPO Prague United KTB B 9. 5:6 (5:1)
Po poločase se zdálo být rozhodnuto, ale KTB po přestávce zabralo a otočilo nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch. Vojtěch Pospíšil, Jakub Kynčl
Prague United KTB B
Petr Uchytil – Tomáš Hájek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Tomáš Kohout, Jiří Nechutný, Michal Papež, Martin Steiner vs Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Jakub Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Petr Šešín, Jan Švára
14., 25. Tomáš Hájek
16. Jaroslav Hudec
18., 21. Michal Papež
12., 44. Jan Polák
37., 47., 49. Petr Šešín
54. OG
26. 5. 07 10:00 zzPANK2 KTB B Ross Crock 8. 2:0 (1:0)
Na zápas se nedostavil rozhodčí!
KTB B Ross Crock
Jan Hudeček – Michal Barták, Emil Nacházel, Jakub Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Vojtěch Roubíček, Petr Šešín, Petr Šešín, Jan Švára vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Petr Knap, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava
22. Jakub Němeček
51. Roman Rameš
19. 5. 07 11:15 TEMPO Manny FC KTB B 7. 2:3 (1:1)
Zápas rozhodl krásnou individuální akcí Němeček. Michal Vrba, Jiří Žalud
Manny FC KTB B
Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš, Martin Pešek, Tomáš Růžička vs Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Jakub Němeček, Milan Petrák, Roman Rameš, Petr Šešín, Petr Šešín
27. Martin Pešek
58. Miroslav Dvořák
15., 31. Petr Šešín
56. Jakub Němeček
12. 5. 07 11:15 P2 KTB B Libeň SK A 6. 1:1 (1:1)
Utkání hrané v nepříznivém počasí. Hrálo se velmi tvrdě a dynamicky. Fotbalovostí převyšovalo mužstvo SK Liběň. Adam Klofáč, David Hajduk
KTB B Libeň SK A
Vojtěch Roubíček – Emil Nacházel, Jakub Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Petr Šešín vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček
24. Petr Šešín 3. Jiří Písek
5. 5. 07 10:00 DEKAN KTB B Tycho de Brahe FC B 5. 3:3 (1:0)
Kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu. Na obou stranách vynikali brankáři. V prvním poločase mělo převahu Tycho, ale gól dal z prvního svého útoku soupeř. V druhém poločase začátek patřil domácím, kteří se ujali dvoubrankového vedení. Ke konci se podařilo Tychu snížit a v nastaveném čase dokonce vyrovnat. Stanislav Kasa, Miroslav Tůma
KTB B Tycho de Brahe FC B
Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Jakub Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Jan Švára vs Radovan Tater – Jiří Bidovský, František Hulínský, Petr Morávek, Antonín Tichý, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný
7. Jan Polák
48. Roman Rameš
49. Jakub Němeček
35. Karel Vais
58. Jiří Bidovský
60. František Hulínský
28. 4. 07 10:00 zzPANK2 Huňáč PK KTB B 4. 2:0 (2:0)
PK Huňáč vstřelili rozhodující góly hned v první půli. Ale v druhé půli je mužstvo KTB silně přehrávalo, jen jim chyběla přesná koncovka a trochu toho štěstíčka. Robert Barák, Tomáš Mandík
Huňáč PK KTB B
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Jiří Míšek, Radek Pekárek, Jiří Princ, Petr Šauer, Taras Vatral vs Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Jakub Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Jan Švára
1. Radek Pekárek
22. Petr Šauer
14. 4. 07 11:15 zzNOVOB KTB B Beruška Prosek 3. 2:4 (2:1)
Berušky měly mnoho šancí, leč fotbalové štěstí jim nepřálo.A navíc byly dost agresivní, bez toho by byl zápas mnohem příjemnější, vyřešeno napomenutím.
KTB B Beruška Prosek
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Emil Nacházel, Milan Petrák, Roman Rameš, Petr Šešín vs Jan Boháč – Jaroslav Babka, Radek Benda, Daniel Čermák, Michal Klimeš, Petr Michetschläger, Michal Otta, Jaroslav Ptáčník, Richard Vávra
1., 23. Emil Nacházel 11., 33. Michal Klimeš
45., 55. Petr Michetschläger
7. 4. 07 11:15 zzZARUB Torpedo Praclub KTB B 2. 2:0 (0:0)
Hráči Torpeda působili fotbalovějším dojmem, ale především v prvním poločase se do šancí dostávali víc hráči KTB. V druhé půli už se hráči Torpeda prosadili a vstřelili 2 pěkné góly. Vítězství je zasloužené. Radek Filař, Jaroslav Hrstka
Torpedo Praclub KTB B
Josef Gál – Jan Černohaus, Jan Chrpa, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Petr Kaplan, Jiří Kubíček, Vojtěch Tomášek vs Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Jan Švára
32. Martin Dlouhý
54. Vojtěch Tomášek
31. 3. 07 11:15 P1 KTB B Stars beer 1. 8:2 (3:0)
Jednoznačný zápas ze strany KTB, které uplatnilo lepší fyzičku. Jiří Korecký, Jan Ivan
KTB B Stars beer
Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Jan Švára vs Pavel Kratochvíl – Pavel Folvarčný, Petr Havelka, Petr Hejbal, Vitaliy Kovalenko, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský